Zasto muskarci lazu i varaju zene?

varaju i lazu samo muskarci koji imaju debele probleme u glavi i neke velike komplekse.... ako si baja i frajer (svaler) menjaj ribe svaki dan.... pricati nekoj da je vilis, a trcati za drugim ribama je jadno... i pokazuje kolike su u stvari ribice jer nemaju hraborsti da ovojsa kojom su priznaju istinu i da budu sami

ako si svaler onda spavas sa ribom samo jednom ili eventualno dva puta ako je bila bas dobra.... sve preko toga ti je vec devojka...
 
Poslednja izmena:
Muskarci varaju zene iz vise razloga jer neznaju sta zele,padnu na lake ribe pa izgube onu pravu..kako god da je nepodrzavam prevare ako neide bolje reci istinu u lice..A vecina devojaka vara muskarce jer muskarci neznaju da cene sta imaju,a devojke nisu takve kada imaju pravog muskarca pored sebe,a muskarci kakvu god da imaju njima neodgovara.....:klap::klap::klap:devojke samo napred
 
Muskarci varaju zene iz vise razloga jer neznaju sta zele,padnu na lake ribe pa izgube onu pravu..kako god da je nepodrzavam prevare ako neide bolje reci istinu u lice..A vecina devojaka vara muskarce jer muskarci neznaju da cene sta imaju,a devojke nisu takve kada imaju pravog muskarca pored sebe,a muskarci kakvu god da imaju njima neodgovara.....:klap::klap::klap:devojke samo napred

Da li umes da ih raspoznas?
 
Zato sto je muskarcima lako manipulisati.Neka zenska mu pokaze batak i on ce odmah da zaboravi i na zenu,i na decu,i na Dzekija(to mu je kera :mrgreen:)...A sto se tice zena,tu se uglavnom vrti oko novca ili seksa(po principu "tudje je i sirce slatko":mrgreen:)

Sve je to deco moja zbog 'ormona.
Da nije tako, znas kad bi nas zene naterale na sex :lol:
Da bi se vrsta odrzala muzjak mora burno da reaguje na stimulanse, a zenka mora da bira genetski materijal.
Ako bi njemu trebalo sto godina da se zainteresuje za zenku, ili ako bi se ona spajala sa svakim ko pokaze tu zelju, vrsta bi se brzo degenerisala i propala.
To naravno posmatrano iz onog animalnog aspekta koji mi ljudi neminovno imamo.
Kod nas naravno postoji i razum i sve ostalo, ali razum uglavnom nije odgovor na to kako reagujemo u sexu, ljubavi i u zivotu kad su u pitanju odnosi medju polovima.
Obavljeno je mnogo istrazivanja koja na primer dokazuju da zene reaguju na miris majice muskarca koji ima odgovarajuci genetski materijal, ili da muskarci kao privlacnu ocenjuju miris majice onih zena koje su u plodnim danima i brojna druga koja potvrdjuju da je mnogo toga u nama jako duboko usadjeno i nismo ga u potpunosti ni svesni
 
Poslednja izmena:
Sve je to deco moja zbog 'ormona.
Da nije tako, znas kad bi nas zene naterale na sex :lol:
Da bi se vrsta odrzala muzjak mora burno da reaguje na stimulanse, a zenka mora da bira genetski materijal.
Ako bi njemu trebalo sto godina da se zainteresuje za zenku, ili ako bi se ona spajala sa svakim ko pokaze tu zelju, vrsta bi se brzo degenerisala i propala.
To naravno posmatrano iz onog animalnog aspekta koji mi ljudi neminovno imamo.
Kod nas naravno postoji i razum i sve ostalo, ali razum uglavnom nije odgovor na to kako reagujemo u sexu, ljubavi i u zivotu kad su u pitanju odnosi medju polovima.

Kazem ja - da nije male glave...

Ne bi bilo pola industrije: mazalice, krpice &shit; bilo bi sve opustenije... Samo sto bash i ne bi bilo stanovnika...
 
Muskarci varaju zene iz vise razloga jer neznaju sta zele,padnu na lake ribe pa izgube onu pravu..kako god da je nepodrzavam prevare ako neide bolje reci istinu u lice..A vecina devojaka vara muskarce jer muskarci neznaju da cene sta imaju,a devojke nisu takve kada imaju pravog muskarca pored sebe,a muskarci kakvu god da imaju njima neodgovara.....:klap::klap::klap:devojke samo napred

:confused:ti si bas neiskusna..jesi se mlada udala:neutral:
 

Back
Top