Zasto muskarci lazu i varaju zene?

ne mozes kriti svoju nedoslednost zauvek,brat i sestra ce kad tad da se posvadjaju pa ce on da joj kaze kako je on ipak malo iznad nje pa ce da te pita pred njim a ti ces reci da to nisi rekao a sin ce da te vidi da si lazov i sve to ide u krug
e majke mi ovo je kako je mali perica zamisljao roditeljstvo :neutral:
(provejava da ti mislis da je sex=muskarac nadmocan,zena trpi radnju,eto to znaci i da si los ebac :mrgreen: )
 
..ti pojma nemash o vaspitavanju dece..
..i o tome shta ona znaju, vide, osecaju, a da ti o tome ne treba ni rech da kazesh..
..over&out..

Verujem da si iskusnija
ne bi krila godine da se u srednjim dvadesetim
Dakle, cenim glas starije, iskusnije zene
Razmislicu o ovome

Statistika
Datum rođenja
05.11.
Učlanjen
19.03.2005.
Ukupno poruka
7.610
Tekstova u blogu
 
ne mozes kriti svoju nedoslednost zauvek,brat i sestra ce kad tad da se posvadjaju pa ce on da joj kaze kako je on ipak malo iznad nje pa ce da te pita pred njim a ti ces reci da to nisi rekao a sin ce da te vidi da si lazov i sve to ide u krug
e majke mi ovo je kako je mali perica zamisljao roditeljstvo :neutral:
(provejava da ti mislis da je sex=muskarac nadmocan,zena trpi radnju,eto to znaci i da si los ebac :mrgreen: )

Nije io cilj da se prepirem sa muskarcima ovde.
Nemam bas uvek odgovor na muske postove
 
Pa probao sam da objasnim, ali…
prvo, ne ponasam se lose rpema zenama. Samo nisam ni od onih koji bi po ceo dan ponavljali da su zene divna, soecajna bica.
Volim da ih kresnem, sta cu, dao mi Bog da sam hetero.
Imam cerkicu i sina, i presrecan sam sa tim.
Oboje cu probati da vaspitam kako mislim da treba
Ne, nece dobiti isto vaspitanje. Nisu istog pola, pa nece dobiti ni isto vaspitanje.
Cerkicu cu uciti da su musko i zensko jednaki, da treba da se skoluje da bi kasnije bila nezavisna i da ne bi zavisila od partnera.

Sina cu uciti da je on ipak muskarac, dakle maaalkice iznad zene(ali da ton e kaze sestri) i da treba da se skoluje, da bude privlacniji kasnije zenama, kako bi ih sto vise mogao kresnuti
I reci cu mu da, kao ni njegov tata, o tome javno ne prica(osim sa par najboljih prijatelja)
Ali ni da nema potrebe da se na forumu femka.
I da, 500 eura je ogroman novac.
Ali ne bih zalio da ga “poklonim” ako zatreba

WTF?!
a što i njega ne naučiš da je ravnopravan sa sestrom, majkom, jednog dana sa devojkom, ženom...?
ovaj svet bi bio mnogo lepši da muškarci ne tripuju da su viša bića...

P.S. jel ovo boldovano znači da doktori nauka kre*u sve redom?
 
jeste ravnopravan sa sestrom
a iznad drugih devajaka njegovih godina
***, ima pisu, druge nemaju
:mrgreen:

pa nije, čim ga ti već u startu drugačije vaspitavaš ...
i zar ne misliš da će on razviti osećaj da će svaka njegova buduća biti niže biće, da će se uvek prema njima tako i ophoditi, i da u takvoj vezi ni on ni ona neće biti srećni? pretpostavljam da želiš da ti dete bude srećno?
a takav model vaspitanja sina utiče i na ćerku... možda će ona odrasti u uverenju da su muškarci bolji od nje, pa će da ćuti čak i ako je neka budala ponižava i maltretira (jer, zaboga, ona je gora od njega i treba da ćuti)
 
pa tek su od 18h veceras kod mene ;)
Ocuh valjda za sada ne postoji. Niti mi receno suprotno, nit sams e raspitivao
Ali kao sto rekoh, bice mu zabranjen bilo kakav odgoj deteta

odlicno onda uzivaj s njima posvecuj im paznju i ako se ikada i pojavi ocuh neces imati konkurenciju jer ces u njihovim ocima biti ti taj koji je otac i koji se postuje slusa i voli
od tebe zavisi
 
pa tek su od 18h veceras kod mene ;)
Ocuh valjda za sada ne postoji. Niti mi receno suprotno, nit sams e raspitivao
Ali kao sto rekoh, bice mu zabranjen bilo kakav odgoj deteta[/QUOTE]


Zivo me zanima kako to planiras da sprecis? Gurnuces deci cepove u usi pet dana sedmicno...mislim daj bwe...pa nece ona da odabere nekog krelca...relax...

Pa kad je mene svojevremeno izabrala, zar ne mislis da ne ume bas da odabere?
:P
 

Back
Top