Zasto muskarci lazu?

nekad je laž ok. Ali postoje ljudi laži, Skot Pek 😁.. zaboravih već šta piše. 🤣

Moj bivši on je uvek bio iskren do koske, do nivoa bola.
Neiskrenost je posebna vrsta laži, prema sebi, kad čovek nije u kontaktu sa sobom. Ili neće da bude kako ne bi narušio ideal sebe. To je isto loše jer nesvesno svog partnera pravi budalom i laže sebe, a svesno misli da je iskren.
Žene su sklonije ovome jer su naučene da potiskuju svoje mračne strane, dok se muškarcima dozvoljavalo da budu to što jesu pa kad lažu, to rade svesno. Nije ni to dobro, ali bar je istina dovedena iz podsvesti u svest, što se njih lično tiče slobodniji su duhom.

Мушкарци лажу и варају када немају моћ !

zato sto nam je mali *****

Тако је ....Царе !!!!!

Када имамо моћ онда нам је већи него обично и нарасте 10цм више него обично, али када немамо онда нам је мали, па лажемо као да нам је велика моћ ...

Ја рекох мишљење зашто м.лажу , а што ж. лажу или су то нека анђеоска биће без злих мисли и дела... :kafa: ... срккк... ?
Скоро прочитах нешто на ту тему.
Читао са мајчиног налога коментаре на инстаграму неке њене пријатељице. Окрене се мајци и каже:
Колико сте ви жене способне да лажете то није нормално.
Ево овој жени све жене пишу, много си лепа, гориш, бомба си, а она никаква.
Често се замислим када ова моја девојка мени прокоментарише "супер изгледаш" да ли је искрена или ме само лаже. :)

Скоро прочитах нешто на ту тему.
Читао са мајчиног налога коментаре на инстаграму неке њене пријатељице. Окрене се мајци и каже:
Колико сте ви жене способне да лажете то није нормално.
Ево овој жени све жене пишу, много си лепа, гориш, бомба си, а она никаква.
Често се замислим када ова моја девојка мени прокоментарише "супер изгледаш" да ли је искрена или ме само лаже. :)
Čini ti se. Žene često ne umeju da lažu. To je ofc individualno. Ali tačno imaš njihove gestove kada nešto slažu. Vrlo lako se otkriju.
Imaš na primer ismevanje te ženske sklonosti kada u seriji "Očajne domaćice" devojčica od 11 godina otkriva signale laganja jedne od glavnih junakinja, Linet Skavo.
Uvek je imala običaj da kada nešto slaže nasmeje se u stilu "Axa xa".
Ja sam to više puta primećivao kod žena i to obično onih bezbrižnog tipa da kada nešto slaže oda takav signal kao tokom igranja pokera.

Najbolje je naravno proučiti neverbalne signale komunikacije i odavanja pa videti šta je istina.
Postoje psihološke knjige o tome. Neke stvari mogu lakše da se procene. Ili pročitati par novinskih članaka.

Ali moje neko mišljenje ako bih davao generalno mišljenje je da mnogo žena ne ume da laže i da se lako odaje.

Ali moje neko mišljenje ako bih davao generalno mišljenje je da mnogo žena ne ume da laže i da se lako odaje.
Морамо поштовати жене какве год биле.
Но, не смемо да их идеализујемо.

Колега скоро добио комплимент од колегинице личиш на Елвиса Прислија.
Сутрадан јој био холивудски глумац.
Тако недељу дана.
Жена удата.
Сада не прича са колегом или је врло оштра и стриктна у комуникацији.
Није тешко закључити ако се узме у обзир да је он откулирао на коментаре.
Велики је број таквих.

Зато што се лаж исплати. Ако је неко искрен никад неће бити са девојком а ако неко лаже онда хоће. Ја то знам, сви људи су ирационални и имају неке своје глупости али ја их искрено говорим и зато немам никог. Жене награђују лаж а нама је циљ само да будемо с неким какогод.

Back