Zašto metalci nose crno?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
bufla:
Zanimljivo

Da bi se sakrili u marku i prepadali prolazece fensere :lol:
ja bi to radila.....ali mi je najbolja drugarica fenserka....mislim nije bas....ali ono, njen stil vuce na to i ako slusa nesto trece.....ja kapiram fensere. Oni su verovatno videli na kosavi neki spot od nekih metalaca na svirci i videli metalce kako se polivaju pivom i ostalim i od tada su njima metalci prljavi, pa su videli nekog propaliteta obucenog u crno kod trga kako se drogira......bre to je njima dovoljno....dzabe im je govoriti da postoje drugaciji metalci, vecina njih je sasvim o.k.
@alexandar
te metalke su pozerke.....mislim zaista :lol:
 
SavaBonJovi:
Hej,ja sam mislio ozbiljno i niko nikoga ne prepada to se oni sami prepadaju kada vide sebe
u šarenim "gaćama" na crvene cvetiće i u dreštavo zelenoj majici a tamo negde ih gledaju "demonske oči" iz mraka i podsmehuju im se....buhuhuhu...
Nije-nego ja se tako oblačim baš zbog noći da u njoj budem što neprimetniji i da što više fensera nateram da tuda više nikada ne prođu....Svaki stil oblačenja nosi neku poruku sa
sobom tako, i minići i majičice u koje tek da stane jedna i po sisa takođe nose poruku i svi znaju koju ....a crna odeća predstavlja žal za nečim, to je barem slučaj kod mene,ali lepo
sam objasnio u prethodnoj poruci kako se ja osećam u noći i zašto imam želju da se stopim
sa mrakom oko sebe....jer noć je vreme kada se najviše razmišlja,kada čovek utone u samoću i kada mu je samoća potrebnija od nekog isticanja i zračenja tamo gde svetlosti nema tj.u mraku.....eto sada upropastih onako lepo-sročenu misao iz prethodne poruke....

Sta tebe boli uvo sto se oni oblace u drecavo zelene majice, ili 'sarene gace na crvene cvetice'??????? Ili ces ti njima da zabranis? ako tako pricas, nisi nista bolji od fensera koji pljuju metalce, pa ti sad vidi.
 
meni je to baas bezveze da sta slusas to i nosis. o boze kad vidim one metalce na ulici...fuj...
onako namrgodjeni gledaju u pod, muskarcima samo leti kosa..one bakandze u sred leta, strasno!
zar nije lepse ovako, ko mi (tj.ja) u svim veselim bojama, nasmejani na ulici . .. sta god da slusam normalno cu da se oblacim..:) :) :) :) :) p.s. slusam HOUSE i NARODNJAKE
 
e... ja sam metalka i zapravo dok sam u shkoli nosim fansy odecu a dok sam u gradu ili na svirci tu je karirana kosulja pocepane farmerke martinke ili starke, i majce mojih omiljenih grupa iii nikad bas nikad ne nosim sve crno jbt niko mi nije umroo u kuci
 
SumMer_Jam:
meni je to baas bezveze da sta slusas to i nosis. o boze kad vidim one metalce na ulici...fuj...
onako namrgodjeni gledaju u pod, muskarcima samo leti kosa..one bakandze u sred leta, strasno!
zar nije lepse ovako, ko mi (tj.ja) u svim veselim bojama, nasmejani na ulici . .. sta god da slusam normalno cu da se oblacim..:) :) :) :) :) p.s. slusam HOUSE i NARODNJAKE
Recicu ti samo ovo
O ukusima se neraspravljati.
 
SumMer_Jam:
meni je to baas bezveze da sta slusas to i nosis. o boze kad vidim one metalce na ulici...fuj...
onako namrgodjeni gledaju u pod, muskarcima samo leti kosa..one bakandze u sred leta, strasno!
zar nije lepse ovako, ko mi (tj.ja) u svim veselim bojama, nasmejani na ulici . .. sta god da slusam normalno cu da se oblacim..:) :) :) :) :) p.s. slusam HOUSE i NARODNJAKE
Ti ocigledno ne poznajes nijednog metalca ili metalku. To su samo predrasude sto citam. Neko se bolje oseca u crnom, sa "bakandzama", a neko u roze maici. A to sta je normalno il ne po pitanju stila oblacenja....to je sasvim relativna stvar.
p.s. Ne znam kako si uspeo da spojis house i narodnjake? Ja slusam rock, malo metal, volim jedino Davida Guettu od Dj-eva, punk i jos brdo pravaca slicnih rocku....
p.s.s. Sta imas protiv bakandzi zvanih martinki? :( vrlo su korisne zapravo i udobne i kvalitetne :mrgreen:
 
cooler-ka:
po meni marlin je odvratno bice...hehe!da li znas da su dva decaka u 13. u americi pobila pola odeljenja slusajuci pesmu i do not give a shit for anybody zatim ubili sebe pesma nije objavljena na cd-u! BOOOLLLLLLLLLEEESSSSSNNOOOO!
odgovoricu ti sutra kad budem imala vremena, u stupid one :evil: nemas pojma o cemu se radi, a pricas mi tu nesto. Verovatno si to procitala u bravo-u
 
SumMer_Jam:
meni je to baas bezveze da sta slusas to i nosis. o boze kad vidim one metalce na ulici...fuj...
onako namrgodjeni gledaju u pod, muskarcima samo leti kosa..one bakandze u sred leta, strasno!

zar nije lepse ovako, ko mi (tj.ja) u svim veselim bojama, nasmejani na ulici . .. sta god da slusam normalno cu da se oblacim..:) :) :) :) :) p.s. slusam HOUSE i NARODNJAKE
mislim bash je strashno :p :mrgreen:
 
Ma ne vredi sad cu. :D
Daklem, dvojca decka su upucali 12oro ljudi u skoli. Kupili su municiju u obliznjoj radnji.EEEEJJJJ! Kakvo je to mesto gde ljudi samo udju u radnju, zatraze par metaka i ovi ih im prodaju mrtvi ladni?? Rece da su ubijali slusajuci tu pesmu i da ta pesma na kraju nije objavljena na cd-u. 2 pitanja: Kako su slusali dok su ubijali, jel su mozda imali diskmen i delili slusalice :lol: ? Ako nije objavljena pesma na cd-u, kako su je onda ovi nabavili?.... U to vreme Dzordz Bus je bombardovao Kosovo vise nego sto je pre radio tokom rata. Nisam sigurna, al mislim da su oni ili kupili te pistolje ili ih zgrabili od svojih matoraca. Kakvi su to roditelji cije dete zna gde oni drze pistolje, ili postavi si pitanje kakav je to prodavac koji je dvojci maloletnih decaka prodao oruzije? Neko su rekli da se na kraju postavilo pitanje da li su ta dvojca u opste slusali Mansona. I pored svega toga, pre ili posle tog dogadjaja jedan sestogodisnji decak je ubio svoju skolsku drugaricu. Sta kazes na to? Jel i dalje Manson kriv za sve?
 
SumMer_Jam:
meni je to baas bezveze da sta slusas to i nosis. o boze kad vidim one metalce na ulici...fuj...
onako namrgodjeni gledaju u pod, muskarcima samo leti kosa..one bakandze u sred leta, strasno!
zar nije lepse ovako, ko mi (tj.ja) u svim veselim bojama, nasmejani na ulici . .. sta god da slusam normalno cu da se oblacim..:) :) :) :) :) p.s. slusam HOUSE i NARODNJAKE
zar nisu kjut? :mrgreen: :mrgreen:
 
ovako... zapravo ne citam taj casopis za seljake, vec gledam moora u emisiji THE OUFUL THRUT tako se valjda pise... ti klinci su uhapseni tj odvedeni u zatvor za maloletnike a roditelji tih klinaca radili su svakodnevno tj majka a otac pijandura...tako zapusteni uzeli su oceve pistolje pobili narod! a imali su ibrata koji je onako nafiksan punoletan maznuo caletu money i kupio im metke!!!!!!!!!!!!! ZADOVOLJNA??????
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top