Zašto se "cajkaroši" uvrijede kad im kažem kojoj kulturi pripadaju?

@GrdobanS

Sad ću ja vama ukratko objasniti kako bi to jedan prosječni hrvatski turbo-folker mene kao Hrvata doživija:

Ja: Slušaš glazbu orijentalno-turskog podrijetla!

On: Fašistu hebeni. (ali si onda počne misliti: pa ček, ja slušam i jasenovac i gradisku od thompsona pa kako je on fašist ako sam ja ustaša) pa onda reče ipak
:

KOMUNJARO HEBENA !

Ja: Ali ja nisam ni Komunist ni Fašist, ja sam Hrvatski domoljub koji ne mrzi nikog, poštiva tuđe voli svoje, ne volim komunjare niti fašiste.

On: (moždane vijuge mu se pregrijavaju pa ne zna točno što će, skoro da se trese kao epileptičar jer ne može procesuirat što će točno), pa onda krene: Srami se ljude etiketirat na razini muzike.

Ja: Ali ti ljude etiketiraš na nacionalnoj i religijskoj osnovi, čuo sam te da pjevaš Jasenovac i Gradišku.

On: ALI TO NIJE ISTO BUDALO !

Ja: Ali ti slušaš isto orijentalno-tursko smeće kao i srbi POPUT TEBE.

On: Ali oni su ČETNICI !

Ja: ma ti si IMBECIL ROĐENI (genetsko rođeni IMBECIL) kao i Srbi poput tebe


To bi bilo to. Više manje.
 
@GrdobanS

A prosječni srpski turbo-folker ČOBAN je identičan ovome hrvatskome, samo obrnuto:

Taj prosječni srpski turbo-folk čoban ti je onooooooooooooo, "SRBIN NA KUBIKKKKKKKK", ejjjj, on je od pokoljenja KRV KNEZA LAZARA, Cara Dušana, to ima Obilića tetoviranog na ruci, ma čovječeeeeeeee ejjjjjjjj, SRBČINA NA KUBIK (pa i više), mrzi balije, ustaše.

Pa onda se zarolja od rakije na baju malog knindžu sa: Ubit ću te Alija što si Balija.

Da bi onda nakon toga ZAVIJAOOOOOOOOOOOOOO NA TURSKEEEEEEEEEEE HEBENEEEEEEEEEEEEEEE NARICALJKE SKUPA SA BALIJOM ! ("Baliji" (Bošnjaku) se ne čudim, to je njegova kultura, ali srpski i hrvatski čoban tu ulaze kao paradoks svog vlastitog rođenja).
 
ejjjj, on je od pokoljenja KRV KNEZA LAZARA, Cara Dušana, to ima Obilića tetoviranog na ruci, ma čovječeeeeeeee ejjjjjjjj, SRBČINA NA KUBIK (pa i više), mrzi balije, ustaše
27459078_10155794664090660_4479982445330558170_n.jpg
 
@GrdobanS

Najbanalniji jedan primjer turbo-folk čobanluka:

Sjedim ja prije dvi godine u Benkovcu na kavi (cura mi bila otamo i ja je sad čekam tamo na kavi da završi smjenu na poslu), sidim ja na kavi...

Balkon Caffe-Bara PUN KA ŠIPAK... Srba iz Benkovca, Hrvata iz Benkovca, Bosanaca iz Benkovca...

A u kafiću svira: Oliver hahahahahahha.

I sad ja kažem: Uf, lipo li je čuti Olivera... odma me povuče vratit se nazad u Zadar, da ni ne čekam curu da dođe. (A nije Benkovac daleko od Zadra, ajmo reć pola sata normalne vožnje, i manje, ali dva svijeta). I nitko ništa na to, svi lipo na to sve... jos me i pitali što ima novo u Zadru i tako.

KAD ONO:

Dolazi tip sa BMW, registracije: IMOTSKI :D. (Postojbina, jedna od, svega ustaštva što ćeš ikada čuti za njega).

Sidne kraj mene stol do stola (imao je negdi oko... 50ak i nešto godina):

ON: Prijatelju... jesi ti iz Benkovca?
JA: Ne, iz Zadra.
ON: Baš iz Zadra?
JA: Ma ne, otac mi je iz Makarske rodom, mater iz zaleđa Šibenika ali cili život sam u Zadru i rodija se u Zadru.
ON: Ma bogati... ti si doli znači južnija Dalmacija po krvi, a vidi se da si dobar čovik. (hahahahhaha).
JA: A valjda...
ON: Ma ja mislio da si iz Benkovca, puno četnika ode ima, jesam ih ROKO 1991-95 ovuda. (i to na sav glas reče).
JA: Dajte nemojte, pa vjerojatno ima tu sad Srba, vidite da vas ljudi pogledavaju.
ON: Ma ko me gleda, ko? ko? ko? Koji ČETNIK me gleda, ko? Sad ću u auto otić po pištolj i mozak mu prosvirat.
JA: (Mislim u sebi, Bože me sačuvaj zašto se meni ovo dešava uvikkkkk..., sto je najgore ovi ljudi ce mislit da sam s njim). Ja ono: A nemojte pištolje spominjat, zvat će vam Policiju neko.
ON: Ma koju Policiju, Četnika ubijam na licu mjesta.
JA: Polako samo, smireno.
ON: Idem ja odavde. Drži mi se. (SJEDA U BMW, I NA SAV GLAS TREŠTI CECA - FATALNA LJUBAV).

HAHHAHAHAHAHHAHAHAHHAHA.

Eto... to ti je prosječni SRPSKO-HRVATSKI TURBO-FOLKER. Doslovno. Više manje, doslovno.
 
Poslednja izmena:
Nema ti što biti nejasno, evo ja ću ti objasniti:

Doselilo nam se na stotine tisuća TAKOZVANIH Hrvata iz Bosne, ima već 20-25 godina, ali sad su počeli preuzimati svu javnu scenu oko muzike u HR, ne zato jer ih je sad više nego prije (što jest) nego su počeli itekako utjecat na ove naše lokalne ČOBANE (vlaje i seljačine) iz Dalmatinskog zaleđa i one iz ruralne Slavonije, to dvoje nije bilo puno potrebno da ih opiješ turbo-folkom, jer to i ne zna ništa drugo nego u miru jest janjetinu, hebat, srat, a u ratu: I KLAT. To im je vrhunac kulturalni oduvik bija u HR.

Tako da im je Turbo-Folk taman došao za njihov mentalni sklop, o mentalnom sklopu vlaja bi ja mogao do sutra, necu ih sve strpat u isti koš ali dodje na isto.

Dakle sve je počelo doseljavanjem TAKOZVANIH Hrvata iz Bosne, pa su onda to sve prenijeli na ove domicilne vlaje i slavonce (a nije bilo tesko na njih prenijet), i danas oni doslovno drmaju što i kako, ali nikom nije gorijelo dovijeka pa neće ni njima.

Ja nisam ovdje došao vrijeđati ljude sa sela, ali definitivno danas društvom u HR vladaju do jučer ČOBANI, bilo u politici, bilo u glazbi: ČOBANI.

Srbiju su ti isti čobani davno preuzeli, građanska intelektuala je skoro pa u Srbiji nestala, ovdje nestaje, Crna Gora je davno pala nju ne moramo niti spominjati, čast Rambo Amadeusu i sličnim.

Bosna je odavno odhebala, nju ne moram niti naglašavat.

Totalni raspad sistema, kreneš od samo INTELEKTUALE naših država danas, pa do čobana koji nam scenu muzičku vode, pa do NASELJENIKA koji nam se danas ZA GRAĐANE prodaju, bilo da je riječ o Srbiji ili Hrvatskoj.

Eto toliko od mene.

Ja sam čuo da vas katolike dok ste mali sve seksualno zloupotrebe vaši sveštenici. Kako se nosiš ti lično sa tako ružnim uspomenama iz detinjstva ?

Nisi valjda nevernik ?
 
Ja sam čuo da vas katolike dok ste mali sve seksualno zloupotrebe vaši sveštenici. Kako se nosiš ti lično sa tako ružnim uspomenama iz detinjstva ?

Nisi valjda nevernik ?
Ja sam Katolik po sakramentima i zbog predaka, a što se tiče Katoličanstva i Pravoslavlja skupa (kao i bilo koje druge religije), smatram te ljude ovcama koji ne mogu bez pastira, sigurno ne pravog Isusa, nego im trebaju LAŽI koje pišu na papiru a nikad Isusove izgovorene riječi, a da je pola Biblije (više od pola) činjenična LAŽ, se može crno na bijelo dokazati povijesno, te kad i kako (još prije raskola crkve 1054).

Ja u Boga virujem na svoj način, kao i u Isusa.

Što se tiče Katoličke Crkve, cijenim franjevački red kao duhovnjake, kao i što se Pravoslavlja tiče da cijenim Monahe, ali popove/svećenike... bilo da su jedni ili drugi, to su jedna od najogavnijih smeća naše civilizacije, čast iznimkama.

Međutim ja nikad te katoličke svećenike ni pravoslavne popove ne bi oduzeo vama ovčicama, jer tek onda bi se pokazali o kakvim se životinjama radi, to je jedino što vas drži na lancu, nikakva Policija, civilizacija ni vojska.

P.S. Nisam očekivao naročito neko drugo pitanje od turbo-folkera, to je taj brain: vi katolici mi srbi, mi srbi vi katolici, mi pravoslavci smo najači vi katolici niste, mi katolici smo najači vi pravoslavci niste, moj tata je bolji od tvoga itd...
 
Ja sam Katolik po sakramentima i zbog predaka, a što se tiče Katoličanstva i Pravoslavlja skupa (kao i bilo koje druge religije), smatram te ljude ovcama koji ne mogu bez pastira, sigurno ne pravog Isusa, nego im trebaju LAŽI koje pišu na papiru a nikad Isusove izgovorene riječi, a da je pola Biblije (više od pola) činjenična LAŽ, se može crno na bijelo dokazati povijesno, te kad i kako (još prije raskola crkve 1054).

Ja u Boga virujem na svoj način, kao i u Isusa.

Što se tiče Katoličke Crkve, cijenim franjevački red kao duhovnjake, kao i što se Pravoslavlja tiče da cijenim Monahe, ali popove/svećenike... bilo da su jedni ili drugi, to su jedna od najogavnijih smeća naše civilizacije, čast iznimkama.

Međutim ja nikad te katoličke svećenike ni pravoslavne popove ne bi oduzeo vama ovčicama, jer tek onda bi se pokazali o kakvim se životinjama radi, to je jedino što vas drži na lancu, nikakva Policija, civilizacija ni vojska.

P.S. Nisam očekivao naročito neko drugo pitanje od turbo-folkera, to je taj brain: vi katolici mi srbi, mi srbi vi katolici, mi pravoslavci smo najači vi katolici niste, mi katolici smo najači vi pravoslavci niste, moj tata je bolji od tvoga itd...

Баш си киван на пастире ...
Шта су теби лично радили ?

Дај да ударимо у сред проблема,
доста заобилажења !
 
Novosti:

Aleksandra Prijović je napravila već par koncerata u Hrvatskoj i evo ima zakazano za koncert u Zadru 7.6.2024,

MEĐUTIM...

Jučer je Gradonačelnik Zadra smjenio Direktora Dvorane Višnjik (gdje je trebala pjevati Aleksandra Prijović), jer je dogovorio koncert s njom. Tako da ne zna se hoće li na kraju A.Prijović nastupiti u Zadru, najvjerovatnije neće.

429984728_6910054229104545_8222543391073782757_n.jpg
 
Novosti:

Aleksandra Prijović je napravila već par koncerata u Hrvatskoj i evo ima zakazano za koncert u Zadru 7.6.2024,

MEĐUTIM...

Jučer je Gradonačelnik Zadra smjenio Direktora Dvorane Višnjik (gdje je trebala pjevati Aleksandra Prijović), jer je dogovorio koncert s njom. Tako da ne zna se hoće li na kraju A.Prijović nastupiti u Zadru, najvjerovatnije neće.

Pogledajte prilog 1506828
Пријовићка да се кандидује ладно би сад победила на председничким изборима у Хрватској :mrgreen:
 
Novosti:

Aleksandra Prijović je napravila već par koncerata u Hrvatskoj i evo ima zakazano za koncert u Zadru 7.6.2024,

MEĐUTIM...

Jučer je Gradonačelnik Zadra smjenio Direktora Dvorane Višnjik (gdje je trebala pjevati Aleksandra Prijović), jer je dogovorio koncert s njom. Tako da ne zna se hoće li na kraju A.Prijović nastupiti u Zadru, najvjerovatnije neće.

Da li te je i neki Srbin zlorabio ? Zašto danas mrziš samo Srbe a ne i svećenike ?

Reci, oslobodi se !
 

Back
Top