Zašto metalci nose crno?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
cooler-ka:
ovako... zapravo ne citam taj casopis za seljake, vec gledam moora u emisiji THE OUFUL THRUT tako se valjda pise... ti klinci su uhapseni tj odvedeni u zatvor za maloletnike a roditelji tih klinaca radili su svakodnevno tj majka a otac pijandura...tako zapusteni uzeli su oceve pistolje pobili narod! a imali su ibrata koji je onako nafiksan punoletan maznuo caletu money i kupio im metke!!!!!!!!!!!!! ZADOVOLJNA??????
Za to nije kriv menson nego pijani cale.
Pogledaj spot Jeremy spoken od Pearl Jama. Radjeno je po istinitoj prici.
 
cooler-ka:
sestro tu si u pravu, svake noci oko 12 evo ti murija po patrola trazi nalog za pretres punoletnika a nema ih nigde.Ja sam maloletnica i kao ajde duvaj duvam ..... JBT prosli put smo se pobili sa reperima i dogje murija koju smo mi pozvali jer su reperi imali nozeve ali opet je ispalo da smo se mi prvi chachkali ,,,, muriju u goozu :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Jer mogu da te zovem
anal-ka
 
meni je to baas bezveze da sta slusas to i nosis. o boze kad vidim one metalce na ulici...fuj...
Shvatis da nisu svi gay kao ti?
onako namrgodjeni gledaju u pod, muskarcima samo leti kosa..one bakandze u sred leta, strasno!
A ne gledace u tebe.
A tek metalke Cim ih vidim....... BONER
zar nije lepse ovako, ko mi (tj.ja) u svim veselim bojama, nasmejani na ulici . .. sta god da slusam normalno cu da se oblacim..:) :) :) :) :) p.s. slusam HOUSE i NARODNJAKE
Mislim one "vesele" boje.
Nosis sal u boji duuge???
Gayu aj cuti.
 
:confused: ja nosim shal....sa bojama od roza do ljubichaste i mnoooogo je lep...i volim da se obuchem i u crno skroz i crni kreJon...i u shareno.....shta oblachish nema veze sa tim shta slushash(osim u nekim posebnim pozerskim sluchajevima)..:mrgreen: :cool:...ma zeeezam se :lol::cool:
 
saki8050:
:confused: ja nosim shal....sa bojama od roza do ljubichaste i mnoooogo je lep...i volim da se obuchem i u crno skroz i crni kreJon...i u shareno.....shta oblachish nema veze sa tim shta slushash(osim u nekim posebnim pozerskim sluchajevima)..:mrgreen: :cool:...ma zeeezam se :lol::cool:
ja imam jedan džemper s fenserskim bojama (ljubičasta, narandžasta, crvena, roze :mrgreen: ) i uvek uz njega obučem sve crno.... najjače je kad me je jedan lik tako zaustavio na ulici i dao mi letak za neku svirku...... :shock: :mrgreen:
 
cooler-ka:
THE OUFUL THRUT
hahahahahahahahah Znachi vrishtao sam od smeha...
Pa sa tom tvojom virtualnom peticom, neces moci ni toalet papir da trazhish na engleskom. Ne daj Bozhe da ces morati neshto da napishesh... Mislim ok je kad se choveche zeznesh oko necheg u spelovanju pomeshash C i K ili stavish i tamo gde ide y ili ako su duplirana slova al da ovako ne poshtujesh pravila chitanja i pisanja pa tooo je broooka!!! A ona devojcica shto reche da je fancy u shkoli na van nje je u rock/metal fazonu.. ja bi rekao da je pozerka :) Gresim li???
 
jeeee.....zanimljivo zanimljivo......bash ste raspravili oko toga kako volite svetlije boje :) to je ok, i ja volim da stavim narandzastu gumicu za kosu kada se zajebavam, a ono da ljudi nose crno zbog manjak samopouzdanja neshto mi ne izgleda tako kad pogledam moj primer. Jeste da uglavnom nosim crno, ali zato shto volim i voleo sam i kad sam bio mali :) tako da nishta nisam uzeo od ``metalske mode``, takodje volim da vidim da ljudi nose crno-ali crno, ne Linkin Park majce i sl.....
 
Alexxandar:
hahahahahahahahah Znachi vrishtao sam od smeha...
Pa sa tom tvojom virtualnom peticom, neces moci ni toalet papir da trazhish na engleskom. Ne daj Bozhe da ces morati neshto da napishesh... Mislim ok je kad se choveche zeznesh oko necheg u spelovanju pomeshash C i K ili stavish i tamo gde ide y ili ako su duplirana slova al da ovako ne poshtujesh pravila chitanja i pisanja pa tooo je broooka!!! A ona devojcica shto reche da je fancy u shkoli na van nje je u rock/metal fazonu.. ja bi rekao da je pozerka :) Gresim li???
jbt sad tju u sesti sta da ochekujem kad ni vremena nismo super nauchili
 
cooler-ka:
zapravo ne... meni nastavnici ne daju da nosim martinke jer su degeni. ne daju majce sex pistolsa, ne daju ozzy-a,ne daju ni jbt da kazem! SHTA da ochekujem od razredne koja na dan popije celu flashu dzina!!!
Me verujem ti.
Kkao mogu da ti to zabrane.
Ja sam se na casu ISTORIJE pojavio u majici Seks Pishtolja na kojoj je Sid Vishiz i na kojoj pise Anarky in UK, Fuc,k the queen i Sid ima neka dva lika koja se macuju qrchevima na majici i martinkama i ispisanim pantalonama i sve zlo i naopako. Jedini koji su mi srali jesu ostali sedmaci. Niko drugi.
 
SavaBonJovi:
Zašto crno?Pa ovako ja mislim da je to sve zbog noći koje su duge,crne i u kojim se duša bori sa
samom sobom i noć i pomračina u vama daju nekakvu natprirodnu snagu sličnu onoj koju meni , a nadam se i vama ,daju ti zvuci metal muzike i solaže električne gitare koja me često podseća na krike
moje duše i onog što je nestvarno i onog što nije moguće,to su često krici zaljubljene osobe i krici neshvaćene osobe,i zato se ja oblačim u crno -da bih se lakše izgubio u mraku i da niko ne bi video suzu koja mi je iz oka kanula jer se tokom noći čak i litar suza na odeći ne primećuje...

svaka cast tebra...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top