Zašto metalci nose crno?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Alexxandar:
Znači ima jedno godinu ipo dana ako ne i 2 kako sam ja počeo da slušam metal, al ne kapiram zašto je tolika fora sa nošenjem crne odeće. Ja pretežno slušam power a posle njega gothic i heavy al nikad nisam imao neku želju da se nešto zacrnim pa me interesuje... U čemu je tu caka... Mene neko da vidi koliko se opušteno oblachim nikad nema šanse da pretpostavi da slušam metal al ipak interesuje me zašto baš crna boja? Znam da je pomalo glupo pitanje al interesuje me stvarno... Pozadarav svima...
maaa.....ne znam :lol: oblaci se kako oces i boli te doope sta neko misli....
 
pa bre,jel se metalci mesaju u to kako se fenseri oblace? Ne koliko ja znam,jel ih neko ismeva zbog toga? ne
a metalci su prljavi,glupi,udrogirani,losi,klosari...
A fenseri su sve suprotno,lepi kao ruze
pre bih smrdela kao stoka nego slusala bilo sta sa Pinka i obukla odecu sa 10 boja pa da izgledam kao klovan,onako u prolecnom izdanju
 
*Metalka*:
pa bre,jel se metalci mesaju u to kako se fenseri oblace? Ne koliko ja znam,jel ih neko ismeva zbog toga? ne
a metalci su prljavi,glupi,udrogirani,losi,klosari...
A fenseri su sve suprotno,lepi kao ruze
pre bih smrdela kao stoka nego slusala bilo sta sa Pinka i obukla odecu sa 10 boja pa da izgledam kao klovan,onako u prolecnom izdanju
:lol: yebote stvarno...aj sada otvorim temu :"Zashto fenserke nose roza??!!!" :roll: :roll: :roll:
 
*Metalka*:
pa bre,jel se metalci mesaju u to kako se fenseri oblace? Ne koliko ja znam,jel ih neko ismeva zbog toga? ne
a metalci su prljavi,glupi,udrogirani,losi,klosari...
A fenseri su sve suprotno,lepi kao ruze
pre bih smrdela kao stoka nego slusala bilo sta sa Pinka i obukla odecu sa 10 boja pa da izgledam kao klovan,onako u prolecnom izdanju

Maaa neee... viste oduvek bili srećni i zadovoljni "njihovim" oblačenjem...

Eto... sase mešaš...
 
@Sweet_Jane
ma mene i boli ****** shta drugi misle o onome shto nisim najbitnije mi je da mi je u tome lepo... Nego mi nije jasno zashto me neke metalke gledaju sa nevericom... kad im kazhem da slusham metal... ono kao "Al ti ne nosish crno!"
Očigledno je da odeća ne čini čoveka. ;)

@*Metalka*
Slazem se 100% to samo pokazuje koliko je nashe drushtvo neobrazovano i uskih svatanja...

@saki8050
Nema potrebe da otvaraš temu. :D Evo ja ću da ti dam tašan odgovor. Medju fenserima je roze postala popularna zato što je trenutno moda biti gay, oni to ne shvataju ali žele da budu "u trendu" pa se zato tako oblače. Ako hoćeš mogu da obrazložim. Kako sam došao do tog zaključka...
 
Alexxandar:
@Sweet_Jane
ma mene i boli ****** shta drugi misle o onome shto nisim najbitnije mi je da mi je u tome lepo... Nego mi nije jasno zashto me neke metalke gledaju sa nevericom... kad im kazhem da slusham metal... ono kao "Al ti ne nosish crno!"
Očigledno je da odeća ne čini čoveka. ;)
Ma te su pozerke. Ja bih im rekao: "vi ste retardi"
Sta vise mozes da im kazes.
 
Da ih lupis cekicem po glavi i pobegnes u noc :lol:
Evo ti moj :lol: :lol:
cekicgumeni45556ov.jpg
 
Zašto crno?Pa ovako ja mislim da je to sve zbog noći koje su duge,crne i u kojim se duša bori sa
samom sobom i noć i pomračina u vama daju nekakvu natprirodnu snagu sličnu onoj koju meni , a nadam se i vama ,daju ti zvuci metal muzike i solaže električne gitare koja me često podseća na krike
moje duše i onog što je nestvarno i onog što nije moguće,to su često krici zaljubljene osobe i krici neshvaćene osobe,i zato se ja oblačim u crno -da bih se lakše izgubio u mraku i da niko ne bi video suzu koja mi je iz oka kanula jer se tokom noći čak i litar suza na odeći ne primećuje...
 
bufla:
Zanimljivo

Da bi se sakrili u mraku i prepadali prolazece fensere :lol:

Hej,ja sam mislio ozbiljno i niko nikoga ne prepada to se oni sami prepadaju kada vide sebe
u šarenim "gaćama" na crvene cvetiće i u dreštavo zelenoj majici a tamo negde ih gledaju "demonske oči" iz mraka i podsmehuju im se....buhuhuhu...
Nije-nego ja se tako oblačim baš zbog noći da u njoj budem što neprimetniji i da što više fensera nateram da tuda više nikada ne prođu....Svaki stil oblačenja nosi neku poruku sa
sobom tako, i minići i majičice u koje tek da stane jedna i po sisa takođe nose poruku i svi znaju koju ....a crna odeća predstavlja žal za nečim, to je barem slučaj kod mene,ali lepo
sam objasnio u prethodnoj poruci kako se ja osećam u noći i zašto imam želju da se stopim
sa mrakom oko sebe....jer noć je vreme kada se najviše razmišlja,kada čovek utone u samoću i kada mu je samoća potrebnija od nekog isticanja i zračenja tamo gde svetlosti nema tj.u mraku.....eto sada upropastih onako lepo-sročenu misao iz prethodne poruke....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top