Zašto metalci nose crno?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
retards.jpg
 
Sve je to iz sminke,iz fazona,kao mi smo razliciti.Pa kako ste razliciti kad ste tako uniformisani.To sve ima korena iz pionira metala Black Sabbath-a i satanizma koji su propagirali ali oni su bre bili jedni.Metalci-ovi novi su sminkeri novog doba.Samo su jos smesniji u toj narkomanskoj pritajenosti i kvazimisticnosti.Znam neke koji loptu nisu pipnuli kao to im nije fazon ne rade to oni.Glupo.Naravno govorim samo o pozerima koje generise sve vise metal-pozerskih grupa koji prvo stave sminku i od sebe naprave medijsku atrakciju(koja ne potraje nikad duze od 4 godine)pa onda tome prikace neku drndavu muziku i to se slusa naravno-iz fazona.Svaka cast grupama koje su usle u istoriju heavy metal muzike.To je ok.I ja slusam samo ono najbolje iz istorije Rock n roll-a i malo Hard rock-a.Svejedno nisam ,,Roker" jer ih sad ima na tone takvih sto slusaju neko djubre koje je uzelo srz dobrog rock-a.Nema razloga da se ucrnis i takve gluposti.Sama fora volim crno je bezveze.Pa svi mi volimo u odredjenoj prilici i u odredjenom raspolozenju neki detalj odredjene boje npr.crne.Znate to onda prelazi u jednu ogromnu masu sa istim ciljem razmisljanjem i ponasanjem a sve sto je tako horski nema svoj mozak.Ravno religiji.Oni onda od vecine nisu prihvaceni za sta su ovi namerno krivi.Njihova ce deca bre da se druze sa drugim malim darkicima ali srecom ljudi pa i ti pozeri u crnom kasnije sazru pa batale to.Neki kazu da su to sve iskompleksirani gadovi ali medju njima ima valjda i lepih i donekle pametnih.Glupo je da se to tako okarakterise.Ali neka potreba ili za prihvatanjem ili izdvajanjem je tu sigurno posredi.Hvala na citanju.

Totalne gluposti... Tj vecina...
Ovde u mojoj okolini devojke metalke se oblace SARENO,
dakle narandzasta kosa,
najveseliji zeleni dzemper sa cveticima,
uklopljen u neku otkacenu varijantu crvenog...
I ljubicasti i narndzasto itd itd...
Ne umem ja to da opisem,
ali izgledaju srecnije i veselije od pola fensera...
Samo tri devojke koje ja znam nose crno...
(ja sam medju njima...)...
Dakle iz aviona se vidi da pricas o stvarima u koje se ne razumes...
I nemojte vise klince i pozere od 13godinica da svrstavate u metalce...
Jer vise od pola njih to nece biti jos dugo,
a oni koji ostanu menjace se vremenom i nece biti tako...
Ja sve do 16godina nazivam "metalac u pokusaju..."...
 
Mala ti je granica. Nista ispod 22-23 godine, pa cak ni to. Pogotovo cura nema koje zaista slusaju i vole tu muziku. Metal je za njih samo prolazna faza u zivotu i vise mofni trend nego li muzika i kultura.

Juhu, dakle po tvom misljenju jos samo dve godine i postajem tr00,:mrgreen:
aha za cure je to prolazna faza,
ja znam sigurno pet koje imaju skoro trideset i dalje to slusaju...
 
Mala ti je granica. Nista ispod 22-23 godine, pa cak ni to. Pogotovo cura nema koje zaista slusaju i vole tu muziku. Metal je za njih samo prolazna faza u zivotu i vise mofni trend nego li muzika i kultura.

pa, gledaj, metalka.... tesko tome kome je jedan pravac u muzici citava kultura pa kaze za sebe da je metalac/metalka

nisam ni ispod 16 govorila da sam metalka a ne sad po stare dane (:lol:) da uskacem u kutije
 
Daj mi njihova imena, jer bi ih rado upoznao, ali sumnjam u to. Metal je testosteronska muzika i ona se slabo prima kod cura. Zato uostalom i nema zena u metal bendovima ili ako ih ima to su u 99% slucajeva pevacice koje nemaju nikakvu kreativnu ulogu u smislu komponovanja pesama.

meni je recimo debilno da ribe sviraju grindcore,brutal i guttural death metal,isto koliko mi je debilno da muskarci sviraju gothic.
nisam za diskriminaciju ali me zivo interesuje koja zena bi mogla da odsvira neki deo bubnjeva od behemotha,infernal war-a,za slayer da ne pricam...
 
Meni su ti metalci u crnom Ok ako je sve to sa merom,tj.ako ih nije ''blam'' da nose i druge boje ponekad(mislim,ima takvih:roll:) .Eto,posto slusam rok(za mene je metal suvise jak,tek par bendova gotivim),bila sam u toj "dark" fazi.Kad bi mi neko rekao da skinem crno,mogla sam da ga ubijem.Ali,da neko nosi crno i samo crno,odbijajuuci SVE drugo,e to je pozeraj.

A eto,danas nosim i roze,to nista ne znaci.

A tu je opet ta neka starosna granica.Ok ,neko i sa 50 slusa metal,ali ne moze da se oblaci kao onaj sto ima 20.
 
Profa koji mi je predavao u srednjoj je metalac,svira bas u nekom metal bendu,ima oko 50 godina.Gotivio me jer smo slusali otprilike istu muziku,mada on nije przio bas death metal ali tako neki slayer,metallica...samo sto je on bas zakleti metalac,brada do zemlje,kozne pantalone,pusta nokat na malom prstu na ruci,kaubojske cizme...
 
e stvarno svaka čas' onome ko iskopa ovu legendarnu temu... kako je bilo eHtra za spamovanje nekada davno :lol:
kako ljudi ne shvatate da je sve već prežvakano milijardama puta i da više nema svrhe govoriti.
i da, ovom prilikom želim da pozdravim svu moju sabraću tr00 nekkro gr1m okvlt metalce i da nek samo nastave da slušaju Nanowar i da se kulturno uzdižu i tako to... mir u svetu, naravno... ybg, sada neću ispasti tr00 jer sam ovaj post otkucala u ljubičastoj boji, ali se nadam da možete da me žrtvujete zbog toga neki drugi put, mislim da to može da se sredi, zar ne? :trep:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top