Зашто арапски терористи изводе самоубилачке нападе?

A zato brate i smrdite na kilometar.
A ono ispod noktiju sto ode i ostane?
A ako tako radite kao sto kazes, zasto ovde Turkinje i vase slepuju po 10 pakovanja wc-papira, kad je na snizenju?

I ja kupujem toalet papir ali neko koristi da poslije pranja dupeta posusi guzu a neko koristi da prvo obrise toalet papirom dupe pa onda da opere vodom dupe.Inace g.ovno ne moze da se zadrzi na dupetu ako ga isperes a sa toalet papirom ipak ostane pomalo govanceta.
 
Kad peremo guzu obnda je grebemo noktima nego dlanovima odstranjujemo necistocu.Znaci peremo guzu lijevom rukom i onda kad operemo dupe operemo ruke vise puta sapunom i ruke ostanu ciste.Inace nije mi gadno da moj izmet ocistim sakom i to je nesto sto mi muslimani cinimo a kupamo se jednom sedmicno i to petkom ujutru da budemo cisti za klanjanje Dzume salata.To tako cine i nase zene i one su ciste jer se peru jednom sedmicno.Time se stedi voda i deterdzent tako da ako bi se kupali po dva puta dnevno onda bi smo bili u trosku i to je mislim jedno razbacivanje.Zao mi je sto se Krscani kupaju svaki dan jer time trose vodu i deterdzent.

Минго....
Ево ја се извињавам форумашима...у твоје име....
:zskace: :zskace: :zskace:
 
I ja kupujem toalet papir ali neko koristi da poslije pranja dupeta posusi guzu a neko koristi da prvo obrise toalet papirom dupe pa onda da opere vodom dupe.Inace g.ovno ne moze da se zadrzi na dupetu ako ga isperes a sa toalet papirom ipak ostane pomalo govanceta.

Nikad cuo za vlazne maramice?
A sta je sa onim ispod noktima? Pipati izmet golim rukama...bljak...fuuj.
 
Nikad cuo za vlazne maramice?
A sta je sa onim ispod noktima? Pipati izmet golim rukama...bljak...fuuj.

Ne znam da li Krscanske majke peru dupe bebama?Mi to radimo ali isto kao kad operemo dupe bebi tako operemo i svoje dupe i sapun sve ocisti.Sta ce mi vlazna mirisljava maramica koja ne moze da mi ocisti svaki dio dupeta.Ovako pustim mlaz vode i lijepo operem dupe uz jak mlaz vode.Kod nas se prodaju posebna crijeva za pranje dupeta i to mozete kupiti u Novom Pazaru i Sarajevu.
 
Ne znam da li Krscanske majke peru dupe bebama?Mi to radimo ali isto kao kad operemo dupe bebi tako operemo i svoje dupe i sapun sve ocisti.Sta ce mi vlazna mirisljava maramica koja ne moze da mi ocisti svaki dio dupeta.Ovako pustim mlaz vode i lijepo operem dupe uz jak mlaz vode.Kod nas se prodaju posebna crijeva za pranje dupeta i to mozete kupiti u Novom Pazaru i Sarajevu.

Bebe su jedno, a odrasli drugo.
Prvo se vrisu bebe, pa peru.
U stolici beba nema patoloskih bakterija i virusa kao kod odraslih. Sve ti to ostane ispod noktiju i jos sa tusiranjem 1 nedeljno...vrlo losa higijena i puno smrada.
 
teroristi.gif
 
ja ne znam sta vi meni pricate.ja cu ostati vjeran Islamskoj tradiciji i ja cu prati zadnjicu i kupacu se jednom sedmicno i brijacu se ispod pazuha i na polnom organu.Ja ne slusam sta vi pricate.
Дај бре...што се љутиш...
Можеш и моју прати....ја сам толерантан.....
:zskace: :zskace: :zskace:
 
Ne znam da li Krscanske majke peru dupe bebama?Mi to radimo ali isto kao kad operemo dupe bebi tako operemo i svoje dupe i sapun sve ocisti.Sta ce mi vlazna mirisljava maramica koja ne moze da mi ocisti svaki dio dupeta.Ovako pustim mlaz vode i lijepo operem dupe uz jak mlaz vode.Kod nas se prodaju posebna crijeva za pranje dupeta i to mozete kupiti u Novom Pazaru i Sarajevu.

Meni se cini ta ta creva kod vas mnogi zloupotrebljavaju...u neke druge svrhe...z:mrgreen:
 
Ko vam tumaci tu knjigu zajebao vas tesko sve vam naopako reko ne brija se to nego brada to se ostavlja ...
z:ddm:


Mi se brijemo na stidnim mjestima i ispod pazuha a ostavljamo da raste brada na licu.To nam je tako rekao Hodza i mi slusamo sta on kaze.Na primjer ja imam bradu jer zelim da budem sa bradom da bi svi poznavali kao vjernika muslimana.
 
Јел' јасно?
Цели свет се пита:
зашто арапски терористи изводе самоубилачке нападе?

Е па зато:



Секс пре брака - забрањен.
Нема проституције.
Алкохол забрањен.
Барови забрањени.
Телевизија забрањена, интернет забрањен,
Спорт забрањен.
Свињетина забрањена.
Свуда песак. Мораш јести десном руком јер си гузицу обрисао левом.
Нема бријања, нема туша.
Туђа музика забрањена.
Радио је забрањен.
Дозвољено је магареће месо печено на жару од камиљег измета.
Жене носе одећу која личи на џак.
Други вам одређују ко ће вам бити супруга.
Супругу види први пут након склапања брака.
Има неколико супруга, али и неколико ташти.

На крају вам кажу:
да ће те након смрти добити све што нисте имали на Земљи.

Јел сад јасније?

aaaaaaaahahahahaha super!!!
 
I ja kupujem toalet papir ali neko koristi da poslije pranja dupeta posusi guzu a neko koristi da prvo obrise toalet papirom dupe pa onda da opere vodom dupe.Inace g.ovno ne moze da se zadrzi na dupetu ako ga isperes a sa toalet papirom ipak ostane pomalo govanceta.

i posle okačiš o sušilicu da bude spremna za ponovnu upotrebu
 
Mi se brijemo na stidnim mjestima i ispod pazuha a ostavljamo da raste brada na licu.To nam je tako rekao Hodza i mi slusamo sta on kaze.Na primjer ja imam bradu jer zelim da budem sa bradom da bi svi poznavali kao vjernika muslimana.

-Pa sad mozda pomisle da si cetnik .ni brada ni odelo ne cini coveka ,tako da malo uzmes tu vasu svetu knjigu i sam procitas kazao si da znas arapski .Videces da mnoge stvari nisu bas takve kako ti taj tvoj hodza kaze...
 
Пустите Јао Минга нека пише сам.Његов Алах живи у септичкој јами,нека их тамо заједно.

Какав Алах...? Какав Минго...?
Све више сам сигуран да уместо Минга пише
неко од модератора, ако не чак и сам власник Крстрице....
Овакви постови....шта рећи...не постоје у беломе свету....
Ни на једном форуму... Мислим...ОВО ЈЕ СТРАШНО....
z:mrgreen: z:mrgreen: z:mrgreen:
 
Mi se brijemo na stidnim mjestima i ispod pazuha a ostavljamo da raste brada na licu.To nam je tako rekao Hodza i mi slusamo sta on kaze.Na primjer ja imam bradu jer zelim da budem sa bradom da bi svi poznavali kao vjernika muslimana.
Ти не одговори какав је твој став о колевци ислама,С.Арабији ?Знам да кад са двора стижу донације,нисте гадљиви да их примите!?
http://www.guardian.co.uk/world/2010/dec/07/wikileaks-cables-saudi-princes-parties
 

Back
Top