Зашто арапски терористи изводе самоубилачке нападе?

Mi se brijemo na stidnim mjestima i ispod pazuha a ostavljamo da raste brada na licu.To nam je tako rekao Hodza i mi slusamo sta on kaze.Na primjer ja imam bradu jer zelim da budem sa bradom da bi svi poznavali kao vjernika muslimana.
Da, suština je da ne treba brijati lice, a brkovi se moraju skraćivati. Znači najdalje 40 dana za brkove

Ibn 'Umar [radhiallahu 'anhuma] pripoveda sledeći Hadeeth ↓

Alahov apostol [sallallaahu 'alayhi wa sallam] je rekao: "Radite suprotno od politeista: skraćujte brkove i pustite bradu."

Da, suština je da ne treba brijati lice, a brkovi se moraju skraćivati. Znači najdalje 40 dana za brkove

Ibn 'Umar [radhiallahu 'anhuma] pripoveda sledeći Hadeeth ↓

Alahov apostol [sallallaahu 'alayhi wa sallam] je rekao: "Radite suprotno od politeista: skraćujte brkove i pustite bradu."

Lepa i čista arapska, odnosno bošnjačka reč.

Inace muslimani se kupaju jednom sedmicno dok neki Krscani se kupaju svaki dan i time trose uzaludno vodu i deterdzent.
Ali iskreno neki Krscani mi govore da se kupaju svaki dan ali mislim da je to pretjerano i da se tako trosi mnogo sapuna i sampona a i voda ide uzalud.Mislim da je normalno da se jednom sedmicno okupa covkek i da bude cist.

:cepanje::cepanje::cepanje: :cepanje::cepanje::cepanje: :cepanje::cepanje::cepanje: :cepanje::cepanje::cepanje: :cepanje::cepanje::cepanje: :cepanje::cepanje::cepanje: :cepanje::cepanje::cepanje: :cepanje::cepanje::cepanje: :cepanje::cepanje::cepanje: :cepanje::cepanje::cepanje: :cepanje::cepanje::cepanje:

Цели свет се пита:
зашто арапски терористи изводе самоубилачке нападе?
Ceo svet? Neće biti.
Deo sveta vrlo dobor zna da je reč o vrsti tehnologije. Američki pilot sa 10000 m baci alserski navođenu bombu i pobije svatove.
Sunitski bombaš-samoubica čini to isto samo bez skupog aviona, skupe bombe, skupog uređaja za navođenje, skupe obuke za pilota vojnog aviona, itd.
Nema nikakve razlike.

Inače uvodna poruka jeste smešna. :lol:

A nisu oni izmislili samoubilačke napade - patentirali su ih Tamili na Šri Lanki, godinama pre muslimanskih fanatika
Metod upotrebe bombaša samoubica su sedamdesetih godila palestinskom PLO-u prenele japanske Crvene brigade, a od PLO-a su ga je preuzeo Hezbolah, a potom i druge muslimanske, uglavnom sunitsko-arapske organizacije.

Ceo svet? Neće biti.
Deo sveta vrlo dobor zna da je reč o vrsti tehnologije. Američki pilot sa 10000 m baci alserski navođenu bombu i pobije svatove.
Sunitski bombaš-samoubica čini to isto samo bez skupog aviona, skupe bombe, skupog uređaja za navođenje, skupe obuke za pilota vojnog aviona, itd.
Nema nikakve razlike.

Inače uvodna poruka jeste smešna. :lol:

Metod upotrebe bombaša samoubica su sedamdesetih godila palestinskom PLO-u prenele japanske Crvene brigade, a od PLO-a su ga je preuzeo Hezbolah, a potom i druge muslimanske, uglavnom sunitsko-arapske organizacije.

Ма јок...

Можда ипак има мале... "Амерички пилот" после оде на пиво и хамбургер...

Back