Зашто арапски терористи изводе самоубилачке нападе?

Prve samoubice u mudžahein stilu....
kamikaze%20pilot%20Hosokawa%20Hachiro.jpg
 
Mislim da vi ne znate nista.Nije u pitanju samoubistvo nego Sehidska akcija.Vi ste spomenuli da su se Zidovski Ziloti ubijali pod naletom jace Rimske vojske.E sada Mudzahedini se bore protiv veceg neprijatelja a to je Amerika, pa Rusija a zatim Indija.Inace ja licno ne podrzavama takvu vrstu napada ali pitanje je da li se to naziva samoubilackim aktom ili Sehidskom akcijom Dzihada.Inace u Kur'anu pise da je samoubistvo zabranjeno tako da Islam osudjuje tu vrstu djela.Inace muslimani se kupaju jednom sedmicno dok neki Krscani se kupaju svaki dan i time trose uzaludno vodu i deterdzent.Mi muslimani posto peremo dupe i uzimamo wudu (predpranje za molitvu) nama je naredjeno da se jednom sedmicno okupamo i to je najbolje petkom.

Ja sam cuo da se neki Krscani kupaju jednom mjesecno a narocito ljudi iz sela.Zatim u Krscanstvu mislim u katolicizmu postoji jedna vrsta bogobojaznosti da se ljudi ne kupaju godinama izrazavajuci time bogobojaznost.

Ali iskreno neki Krscani mi govore da se kupaju svaki dan ali mislim da je to pretjerano i da se tako trosi mnogo sapuna i sampona a i voda ide uzalud.Mislim da je normalno da se jednom sedmicno okupa covkek i da bude cist.

I kako covek sada da mu ne da reputaciju? :-)
 
Inace kod nas muslimana su se poceli koristiti toalet papiri ali samo da se prvo obrise dupe pa da se onda zapere dupe dobro vodom.Inace kad sam prvi put uzeo toalet papir nisam znao kako se brise dupe.Inace neki od mojih ukucana koriste na taj nacin toalet papir pa se onda zaperu dok ja se zapiram bez tolaet papira i brisem g.ovna sa mojeg dupeta mojom sakom pa onda uzmem sapunicu te sapunicom protljam dupe i onda ga operem tako da ne mogu neprijatno mirisati.
i posle sedne za tastaturu ui kuca , pa tako cele nedelje , jadna li je ta tvoja tastatura ebo te
 
Inace kod nas muslimana su se poceli koristiti toalet papiri ali samo da se prvo obrise dupe pa da se onda zapere dupe dobro vodom.Inace kad sam prvi put uzeo toalet papir nisam znao kako se brise dupe.Inace neki od mojih ukucana koriste na taj nacin toalet papir pa se onda zaperu dok ja se zapiram bez tolaet papira i brisem g.ovna sa mojeg dupeta mojom sakom pa onda uzmem sapunicu te sapunicom protljam dupe i onda ga operem tako da ne mogu neprijatno mirisati.

Zamislite samo da mu zazvoni mobilni telefon
a on: Aloooooo...
 
Inace kod nas muslimana su se poceli koristiti toalet papiri ali samo da se prvo obrise dupe pa da se onda zapere dupe dobro vodom.Inace kad sam prvi put uzeo toalet papir nisam znao kako se brise dupe.Inace neki od mojih ukucana koriste na taj nacin toalet papir pa se onda zaperu dok ja se zapiram bez tolaet papira i brisem g.ovna sa mojeg dupeta mojom sakom pa onda uzmem sapunicu te sapunicom protljam dupe i onda ga operem tako da ne mogu neprijatno mirisati.
81.gif
81.gif
81.gif

Обећавам...никада више нећу
постављати тему...због заебанције...

smiley-crying.gif
smiley-crying.gif
smiley-crying.gif
 
Ali ja nikada ne mogu razumijeti neke Krscane koji kazu ja se kupam jednom dnevno a to znaci svaki dan.Znate li da je to uzaludno trosenje vode i da nije zdravo za kosu da se svaki dan pere samponom i vodom.Mislim da je to pretjerano a Arapi su mi rekli da se Krwscani svaki dan kupaju tako da oni cisto placu za uzaludno potrosenom vodom jer Arapi kazu i kad se kupas stedi vodu.Sa jednim vaganom vode se mogu okupati da budem cist za nedjelju dana.

Razumijem da neko trenira ali dovoljno je oprati se ispod pazuha i oprati lice i noge a narociotio mi muslimani praktikujemo da prije spavanja uzmemo abdest a to je da operemo sake, usta, nos, lice, ruke do iza lakata, usi i noge.Mislim da tio je to dovoljno da poslije vjezbanja izgledas cisto i mirisljavo.Mislim da kupanje dva puta na dan za mene predstvalja grijeh prema vodi.Ja se samo okupam jednom sedmicno i to petkom i to mi je do sljedeceg petka a tokom te nedjelje se zapiram na mjestima gdje se oznojim i naravno pet puta na dan uzimam abdest (ritualno pranje prije klanjanja).

Dovo9ljno govori da smo mi muslimani cisti sto se brijemo ispod pazuha i brijemo se kod polnog organa.

Inace kod nas muslimana su se poceli koristiti toalet papiri ali samo da se prvo obrise dupe pa da se onda zapere dupe dobro vodom.Inace kad sam prvi put uzeo toalet papir nisam znao kako se brise dupe.Inace neki od mojih ukucana koriste na taj nacin toalet papir pa se onda zaperu dok ja se zapiram bez tolaet papira i brisem g.ovna sa mojeg dupeta mojom sakom pa onda uzmem sapunicu te sapunicom protljam dupe i onda ga operem tako da ne mogu neprijatno mirisati.

Ja ponekad ugrijem u jednom loncu vodu pa uzmem hladnu vodu te razblazim te se okupam tako sto posipam loncetom vodu na sebe i na kraju mi izadje da se fino okupam.Imao sam vodu na tusu ali sam htio namjerno se okupati od lonca kako bih osjetio car proslosti Muhammedove a.s.
aaaaaaaaaaaaaa koja psihodelija z:shock:
 
jer im je sekta isprala mozak...i mucenici poverovali da idu u raj sa 30tak devica.....

какав је то рај??? то пре личи на пакао, журка, оргије... једино се девице не уклапају у ту причу
а и да би било толико жена муслимани у просеку треба да имају пуно више женске популације, мсм, математика
а вероватно је и код њих пола - пола однос броја мушкараца и жена. нешто ту не штима
 
Јел' јасно?
Цели свет се пита:
зашто арапски терористи изводе самоубилачке нападе?

Е па зато:

Секс пре брака - забрањен.
Нема проституције.
Алкохол забрањен.
Барови забрањени.
Телевизија забрањена, интернет забрањен,
Спорт забрањен.
Свињетина забрањена.
Свуда песак. Мораш јести десном руком јер си гузицу обрисао левом.
Нема бријања, нема туша.
Туђа музика забрањена.
Радио је забрањен.
Дозвољено је магареће месо печено на жару од камиљег измета.
Жене носе одећу која личи на џак.
Други вам одређују ко ће вам бити супруга.
Супругу види први пут након склапања брака.
Има неколико супруга, али и неколико ташти.

На крају вам кажу:
да ће те након смрти добити све што нисте имали на Земљи.

Јел сад јасније?
:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
 

Да, Чистоћа (Tahaara) је саставни део религије.

Постоји hadeeth у којем Пророк ['alaihee s-salaatu was-salaam] каже да је чистоћа пола вере.

Такође, Ghusl (пуно купање) постаје обавеза под још неким околностима, нпр. после полних односа

Pa ti si balijanerka,sad mi je jasna tvoja tupavost...
 
Јел' јасно?
Цели свет се пита:
зашто арапски терористи изводе самоубилачке нападе?

Е па зато:

Секс пре брака - забрањен.
Нема проституције
Алкохол забрањен.
Барови забрањени.
Телевизија забрањена, интернет забрањен,
Спорт забрањен.

Свињетина забрањена.
Свуда песак. Мораш јести десном руком јер си гузицу обрисао левом.
Нема бријања, нема туша.
Туђа музика забрањена.
Радио је забрањен.
Дозвољено је магареће месо печено на жару од камиљег измета.
Жене носе одећу која личи на џак.
Други вам одређују ко ће вам бити супруга.
Супругу види први пут након склапања брака.
Има неколико супруга, али и неколико ташти.

[/SIZE][/B]
Ovo podebljano je odlično i po meni ispravno !
 
Inace kod nas muslimana su se poceli koristiti toalet papiri ali samo da se prvo obrise dupe pa da se onda zapere dupe dobro vodom.Inace kad sam prvi put uzeo toalet papir nisam znao kako se brise dupe.Inace neki od mojih ukucana koriste na taj nacin toalet papir pa se onda zaperu dok ja se zapiram bez tolaet papira i brisem g.ovna sa mojeg dupeta mojom sakom pa onda uzmem sapunicu te sapunicom protljam dupe i onda ga operem tako da ne mogu neprijatno mirisati.
A ispod noktiju šta ostane, ostane LoL
 
Kad peremo guzu obnda je grebemo noktima nego dlanovima odstranjujemo necistocu.Znaci peremo guzu lijevom rukom i onda kad operemo dupe operemo ruke vise puta sapunom i ruke ostanu ciste.Inace nije mi gadno da moj izmet ocistim sakom i to je nesto sto mi muslimani cinimo a kupamo se jednom sedmicno i to petkom ujutru da budemo cisti za klanjanje Dzume salata.To tako cine i nase zene i one su ciste jer se peru jednom sedmicno.Time se stedi voda i deterdzent tako da ako bi se kupali po dva puta dnevno onda bi smo bili u trosku i to je mislim jedno razbacivanje.Zao mi je sto se Krscani kupaju svaki dan jer time trose vodu i deterdzent.
 
Kad peremo guzu obnda je grebemo noktima nego dlanovima odstranjujemo necistocu.Znaci peremo guzu lijevom rukom i onda kad operemo dupe operemo ruke vise puta sapunom i ruke ostanu ciste.Inace nije mi gadno da moj izmet ocistim sakom i to je nesto sto mi muslimani cinimo a kupamo se jednom sedmicno i to petkom ujutru da budemo cisti za klanjanje Dzume salata.To tako cine i nase zene i one su ciste jer se peru jednom sedmicno.Time se stedi voda i deterdzent tako da ako bi se kupali po dva puta dnevno onda bi smo bili u trosku i to je mislim jedno razbacivanje.Zao mi je sto se Krscani kupaju svaki dan jer time trose vodu i deterdzent.

A zato brate i smrdite na kilometar.
A ono ispod noktiju sto ode i ostane?
A ako tako radite kao sto kazes, zasto ovde Turkinje i vase slepuju po 10 pakovanja wc-papira, kad je na snizenju?
 

Back
Top