Зашто арапски терористи изводе самоубилачке нападе?

Ja ponekad ugrijem u jednom loncu vodu pa uzmem hladnu vodu te razblazim te se okupam tako sto posipam loncetom vodu na sebe i na kraju mi izadje da se fino okupam.Imao sam vodu na tusu ali sam htio namjerno se okupati od lonca kako bih osjetio car proslosti Muhammedove a.s.

Da biste dočarali Muhamedovo uživanje prvo trebate da oženite devojčicu od 9 godina, pa da Vas ona poliva iz lonca.
 

Да, Чистоћа (Tahaara) је саставни део религије.

Постоји hadeeth у којем Пророк ['alaihee s-salaatu was-salaam] каже да је чистоћа пола вере.

Такође, Ghusl (пуно купање) постаје обавеза под још неким околностима, нпр. после полних односа

Naravno Jagura ali Poslanik s.a.v.s. kaze da se i u pranju vodom mora voditi racuna o stednji na vodu.Znaci dovoljno je od jedne flasice da se covjek abdesti.

Inace ja kad spavam pa mi dodje "slatko" i izadje mi sperma po gacama ja odmah odem do kupatila te uzmem Gusul kupanje znaci operem po zaprljanom mjestu i kao da uzimam abdest perem dijelove tijela a onda isperem citavo tijelo da nijedno mjesto ne ostane suho pa cak operem i pupak.
 
Reci mi koliko se cesto kupaju zene kod vas? Je li i one isto kao i vi odrzavaju higijenu?

Naravno to vazi za sve muslimane i muslimanke da se treba okupati jednopm sedmicno.Znaci ne svaki dan nego svake nedjelje.To je dovoljno kako bi se odrzala cistoca.Nase zene su ciste i mirisu i veoma su dobre za muzeve.
 
Naravno Jagura ali Poslanik s.a.v.s. kaze da se i u pranju vodom mora voditi racuna o stednji na vodu.Znaci dovoljno je od jedne flasice da se covjek abdesti.

Inace ja kad spavam pa mi dodje "slatko" i izadje mi sperma po gacama ja odmah odem do kupatila te uzmem Gusul kupanje znaci operem po zaprljanom mjestu i kao da uzimam abdest perem dijelove tijela a onda isperem citavo tijelo da nijedno mjesto ne ostane suho pa cak operem i pupak.

:pop::pop::pop::pop2::pop2::pop2::pop3::pop3::pop3:

:hahaha1::hahaha1::hahaha1:
 
Naravno to vazi za sve muslimane i muslimanke da se treba okupati jednopm sedmicno.Znaci ne svaki dan nego svake nedjelje.To je dovoljno kako bi se odrzala cistoca.Nase zene su ciste i mirisu i veoma su dobre za muzeve.

Hoces da kazes da se kupaju i kad imaju PMS jednom nedeljno?! z:(



Ja mislim da ovaj mingo lozi samo tako. :nosijelku:
 
Kod nas muslimana se i pupak pere i peru se prsti od noge i izmedju prstiju od noge.Inace kad se okupamo to je petek ujutru i idemo spremni na Dzumu (sedmicno okupljanje vjernika).Kad odemo na dzumu namirisemo se i obucemo najljepse odijelo i budemo lijepi za Dzumu.Inace desi se kad nema vode da uzmemo abdest (ritualno pranje prije klanjanja) mi mozemo uzeti zemlju i potirati zemljom saku a zatim sakom lice i onda si cist za klanjanje Allahu.Muhammed a.s. je rekao da je zemlja cista i kad potire lice zemljom onda osoba postaje cista.
 
ArabsWithBadEyes.jpg
 
A nisu oni izmislili samoubilačke napade - patentirali su ih Tamili na Šri Lanki, godinama pre muslimanskih fanatika

.patentirali su ih jevreji 46,47 ili 48 u jerusalimu kad su digli hotel u vazduh .......................inache jedini nachin suprostavljanja exploatacije sopstvenih zemalja od strane "demokratskog" zapada je nazalost ovaj ....................:(
 

Back
Top