Vučić kao da je izašao iz "Trećeg oka": Sumanuta izjava predsednika kojom nam je zapravo priznao da drugi odlučuju o sudbini Srbije

Za sns Srbiju je zaduzena plitka drzava.
mozda a mozda i ne

u drzavnom aparatu srbije je min 100.000 ds referenata zaposlenih u doba ds rezima

takodje sudije, skoro svi su ds i otpaci. onaj ludi koji pise knjige oslobodio cigu silovatelja maloletnice jer je takav obicaj u nacionalnoj grupi??????
 
Pogledajte prilog 1501588

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je, tokom boravka na Bezbednosnom forumu u Minhenu, da će imeti važne sastanke sa predstavnicima američke “duboke države” koji odlučuju o sudbini Srbije. Ovakva izjava iznenadila je mnoge, imajući u vidu šta znači “duboka država”, ali i zbog toga što je šef države praktično priznao da drugi (stranci) odlučuju o sudbini Srbije.


https://nova.rs/vesti/politika/vuci...o-priznao-da-drugi-odlucuju-o-sudbini-srbije/

Bar da su nam ovi iz deep statea nekog glumca angažovali za predsednika kao recimo Ukrajincima komičara Zelenskog, nego ovog smarača.
Da je neko zabavan pa neka je na TV svaki dan po par sati a ovako...... drama.
Ko nama vodi Dnevnik?
Па, да, навистина е смешно нашите лидери да имаат средби со „длабоката држава“, а ние обичните смртници не ни знаеме кои се овие луѓе и што прават.

Овој Вучиќ треба да биде во ситком, а не да ја води државата.

А кога ќе го спомнеш Дневник, подобро би било таму да приредат некоја забавна емисија, можеби ќе биде помалку депресивно да се гледа телевизија!
 
hahahaha koji strani investitori, ti nisi bas u vinklu....

Jedine investicije koje Srbija ima su kerditi koja ova nakaradna vlast uzima kao pilule
Ti napišeš malo ali glupo.
Računam da ti (ispred zadruge) nisu baš najbolje objasnili šta je kredit, a šta je investicija... :mazi:
 
Zna Vučić da je Srbija zemlja prostih i krezubih (to je on napravio), zato su i izjave prilagođene istima. Senzacionalističke, trolerske, intrigantne, sa teorijama zavere, sa podsticanjem mržnje "svi će da nas unište, svi drugi su krivi" i slično...

Uistinu, za bolje i nismo ;)
Šta da se radi, pa 3+ puta su nas ubijali , Beograd i Srbiju bombardovali u prošlom veku, baš ti iz zemalja sadašnjeg NATO vojnog saveza,
pa nije ni čudo što je sada narod oprezan.
 
Šta da se radi, pa 3+ puta su nas ubijali , Beograd i Srbiju bombardovali u prošlom veku, baš ti iz zemalja sadašnjeg NATO vojnog saveza,
pa nije ni čudo što je sada narod oprezan.

Da prostiš, glup argument. To što je Slobao imao neki spor sa NATO-om, mene ne obavezuje da ga nasledim. Zapravo, zabole me za njegov spor. Niti sam bio prisutan, niti je mene pitao da ga ima.

Za tvoju informaciju, u Evropi je svako ratovao sa svakim pa su našli način da sarađuju. Rešavaš probleme, ideš dalje. Dolaze nove generacije. Ne znam šta je tu tako čudno. Ne vidim koja je poenta da se zameramo i inatimo komšijama sa kojima treba da živimo da bi tražili saveznike na istoku koji ni malo nisu relevantni na ovim našim prostorima (?!). To je potpuno sumanuto. Zato moramo da čekamo novu vlast koja će rešavati probleme, ne bežati od njih. Da pobegnemo iz Evrope ne možemo, to je besmislena ideja.
 
🎪

🧘‍♀️
Kako razumeti tvoje *prosvetljenje*? Iznosices nam posle ovde *duboke uvide* poput ovih citiranih drugara iznad?
Neće.
Verovatno će imati argumentovane odgovore na to, kao npr. ovi tvoji gore.
A i to je daleko više nego što se od tebe očekivalo, ti si tu samo da troluješ i
zatrpavaš bilo koju temu besmislenim postovima.
 
Zato moramo da čekamo novu vlast koja će rešavati probleme, ne bežati od njih. Da pobegnemo iz Evrope ne možemo, to je besmislena ideja.
Tako je.
A vaši idoli su već izjavili kako će rešiti te probleme:
a) Priznaće Kosovo kao nezavisnu državu.
b) Proglasiće Srebrenicu za genocid.
c) Odhebaće Republiku Srpsku.
d) Uvešće sankcije Rusiji.

Pa kad ih gazde iz EU pohvale za tu dalekovidu politiku, krenuće ponovo da otimaju
dečije objekte za snimanje rijalitija, da kradu pare na "banatskim šorama", da guraju
tastu pare u bulju i da pomoću "mašinskih mozgova" zarađuju po par stotina miliona evra.
Pa bravo majstori.
 
Tako je.
A vaši idoli su već izjavili kako će rešiti te probleme:
a) Priznaće Kosovo kao nezavisnu državu.
b) Proglasiće Srebrenicu za genocid.
c) Odhebaće Republiku Srpsku.
d) Uvešće sankcije Rusiji.

Pa kad ih gazde iz EU pohvale za tu dalekovidu politiku, krenuće ponovo da otimaju
dečije objekte za snimanje rijalitija, da kradu pare na "banatskim šorama", da guraju
tastu pare u bulju i da pomoću "mašinskih mozgova" zarađuju po par stotina miliona evra.
Pa bravo majstori.
Ma ko vas šiša, s' vama nema diskusije. Samo se vučete za svoje bedne izgovore i glumite neku veliku facu. Ajde, baci se malo na knjige umesto što trabunjaš gluposti o politici koju pojma nemaš. I prestani više s tim tvojim jadnim teorijama zavere, ko te bre išta pita za te tvoje fantazije? Ajde, počisti se odavde pre nego što te neko pametniji opali po faci i raskrinka te kao običnog lažljivca.
 
Ma ko vas šiša, s' vama nema diskusije. Samo se vučete za svoje bedne izgovore i glumite neku veliku facu. Ajde, baci se malo na knjige umesto što trabunjaš gluposti o politici koju pojma nemaš. I prestani više s tim tvojim jadnim teorijama zavere, ko te bre išta pita za te tvoje fantazije? Ajde, počisti se odavde pre nego što te neko pametniji opali po faci i raskrinka te kao običnog lažljivca.
Tebe nisam ni targetirao.
Pisao sam za one sa IQ većim od 30.
 
Zna Vučić da je Srbija zemlja prostih i krezubih (to je on napravio), zato su i izjave prilagođene istima. Senzacionalističke, trolerske, intrigantne, sa teorijama zavere, sa podsticanjem mržnje "svi će da nas unište, svi drugi su krivi" i slično...

Uistinu, za bolje i nismo ;)
Али Дубока држава заиста постоји и ту није ништа нетачно рекао.
 
A vaši idoli su već izjavili kako će rešiti te probleme:
a) Priznaće Kosovo kao nezavisnu državu.
b) Proglasiće Srebrenicu za genocid.
c) Odhebaće Republiku Srpsku.
d) Uvešće sankcije Rusiji.

E pa vidiš, ja to obrnuto gledam. Mi smo upravo u ove probleme ušli tako što smo izabrali da se zameramo zapadu, busamo i inatimo. Sve smo pogrešno radili i moramo da platimo cenu toga. Inatom se teritorije ne vraćaju.

Za Kosovo se obrati Slobi, Tadiću i Vučiću. Serija loših poteza sve trojice nas je dovela u situaciju u kojoj se nalazimo.
Srebrenica već jeste prograšena za genocid. I to zahvali pomenutoj trojci jer su uložili nikakav diplomatski napor da to spreče.
Republiku Srpsku može da odhebe samo Dodik koji pokušava da progura nezavisnost (koju inače podržavam) tako što će da se zamera zapadu.
Sankcije Rusiji i trebaju da se uvedu jer je to zajednička EU politika. Ako želimo da budemo deo kontinenta na kome se nalazimo, moramo da uskladimo politiku, potpuno je nebitno da li nam se sviđa ili ne (i meni se mnogo toga ne sviđa, ali koga briga).

Poenta je: moramo da sarađujemo sa zapadom. Te fore "zapad nas mrzi, okrenućemo se istoku" su besmislene. Prosto, geografska lokacija je geografska lokacija. Saveznike moraš da biraš prema svom interesu, ne prema tome da li ti se nešto sviđa ili ne.
 
Tebe nisam ni targetirao.
Pisao sam za one sa IQ većim od 30.
Ajde, stari, prestani se praviti pametan. Ti ne bi prepoznao IQ ni da te pogodi direktno u glavu. Znači, nisi ni ciljao mene? Hah!

Pa ti si kao da pucaš iz pištolja s preuskom cevi. Ajde, smanji malo svoj ego jer tvoj IQ možda jedva doseže tvoj broj cipela.
 
Za Kosovo se obrati Slobi, Tadiću i Vučiću. Serija loših poteza sve trojice nas je dovela u situaciju u kojoj se nalazimo.
Sloba je igrao po principu "dva napred, tri nazad" i zahebao se.
Bota je bio običan beskičmenjak, radio je po instrukcijama sa Zapada.
Vučić je došao kad je sve već bilo gotovo, njemu je ostalo da vadi iz phichke trnje i da
odugovlači što duže dok se situacija ne promeni.

Srebrenica već jeste prograšena za genocid. I to zahvali pomenutoj trojci jer su uložili nikakav diplomatski napor da to spreče.
Pusti to, svi znaju definiciju genocida, samo maloumni mogu to da nazivaju genocidom.
A za te maloumne ono što se dešavalo i dešava na KiM nije genocid?

Republiku Srpsku može da odhebe samo Dodik koji pokušava da progura nezavisnost (koju inače podržavam) tako što će da se zamera zapadu.
Ne, Dodik se samo bori da Republika Srpska zadrži ingerencije koje joj sleduju po Dejtonu.
To što onaj nemački turista uz pomoć muslija pokušava da progura, neće da mogne.

Sankcije Rusiji i trebaju da se uvedu jer je to zajednička EU politika. Ako želimo da budemo deo kontinenta na kome se nalazimo, moramo da uskladimo politiku, potpuno je nebitno da li nam se sviđa ili ne (i meni se mnogo toga ne sviđa, ali koga briga).
Zajednička EU politika je i nezavisno "Kosovo", po tome vidiš koliko nam misle dobro.

Poenta je: moramo da sarađujemo sa zapadom.
Pa to i radimo.

Te fore "zapad nas mrzi, okrenućemo se istoku" su besmislene. Prosto, geografska lokacija je geografska lokacija. Saveznike moraš da biraš prema svom interesu, ne prema tome da li ti se nešto sviđa ili ne.
Te izanđale fore o nekoj mržnji gura "oporba", niko drugi to ne tvrdi.
Zapad nas niti mrzi, niti voli, to je jednostavno njihova geopolitička agenda - nismo mi neko galsko selo
u doba Cezara, pa da ostanemo slobodni i neutralni, okruženi NATO javnom kućom.
Ali ne moramo da radimo ono što je uradila S.Makedonija i delimično Crna Gora...
 
Neće.
Verovatno će imati argumentovane odgovore na to, kao npr. ovi tvoji gore.
A i to je daleko više
Pa kad ih gazde iz EU pohvale za tu dalekovidu politiku
i kako vam vec napisa forumas Droid -
Razumem ja da su mu metode usmerene degenericima
...
A sad jos malo *zatrpavanja* (posto u svakoj sali ima i malo sale) -




KRIVIČNA DELA PROTIV USTAVNOG UREĐENJA I BEZBEDNOSTI REPUBLIKE SRBIJE

Ugrožavanje teritorijalne celine


Član 307


(1) Ko silom ili na drugi protivustavan način pokuša da otcepi neki deo teritorije Srbije ili da deo te teritorije pripoji drugoj državi,
kazniće se zatvorom od tri do petnaest godina.
 
Vučić je došao kad je sve već bilo gotovo, njemu je ostalo da vadi iz phichke trnje i da
odugovlači što duže dok se situacija ne promeni.

Donekle se slažem, ali ako pogledamo šta je Tadić "ostavio" Vučiću, videćeš da je sve prokockao:

Vučić je povukao naše ljude iz policije Kosova - a nije morao
Vučić je povukao naše gradonačelnike sa Severa - a nije mogao
Vučić je dao ZSO, kao da nikad nije ni postojala - ni to nije morao

Tako da fakat jeste Vučić najmanje štete napravio ali je definitivno učestvovao u predaji Kosova. Činjenice su činjenice. E sad, da li to radi namerno ili prosto nije sposoban, to je teško reći. To će odlučiti istorija.

Pusti to, svi znaju definiciju genocida, samo maloumni mogu to da nazivaju genocidom.

E pa vidiš, zato je dobro imati prijatelje. Pa kad je Međunarodni sud trebalo da zaseda po tom pitanju, okreneš par telefona i donese se odluka da nije. Ali kad u imeniku imaš samo brojeve Putina i Brata Sija, onda jbg, ne znam kako da ti kažem... nahebeš ;)

Moramo da shvatimo da neće niko raditi u našem interesu ako to ne radimo sami. Prosto moraš da sarađuješ sa onima koji se pitaju. nebitno da li ti se sviđaju ili ne.

A za te maloumne ono što se dešavalo i dešava na KiM nije genocid?

Pa realno, mi smo na Kosovu imali 2 miliona teško naoružanih albanaca i za to smo sami krivi. Nije ih tu zapad stavio. Kako oni ne žele da žive sa Srbima, mi Kosovo možemo imati samo ako proteramo 2 miliona Albanaca. I to je Sloba i krenuo da radi, samo je pre toga zaboravio da dobije amin od zapada za takvu akciju. Eto koliko je pogubno kad vodiš antizapadnu politiku, kad ti treba nešto, đoka, uteraju ti ga.

Ne, Dodik se samo bori da Republika Srpska zadrži ingerencije koje joj sleduju po Dejtonu.
To što onaj nemački turista uz pomoć muslija pokušava da progura, neće da mogne.

Ista stvar. Ako Dodik ne nađe podršku zapada za osamostaljenje, računaj da ćemo opet da nagrabusimo. Ne znam kako da ti kažem, vidim u tebi taj srpski inat... "neće da mogne", ali ako si dovoljno odrastao, znaćeš da to ne vredi mnogo. Će da nadrljamo samo tako ;)

Zajednička EU politika je i nezavisno "Kosovo", po tome vidiš koliko nam misle dobro.

Pa kao što rekoh, Sloba nije uspeo da "kupi" podršku zapada da protera 2 miliona Albanaca. A trebao je. To mu je bio posao. Kad si lider, onda "sređuješ" stvari. Kad si klinac onda se inatiš.
 
Nisi ti to baš najbolje razumeo
Ne, Droid je inteligencija makar i vestacka tako da vas je doslovno opisao...
Inace, od 33-43. min. ovog snimka vam je objasnjeno sve ( za obe vase izdajnicke kolone - i za tebe i za SajaBg)


dakle, cl. 307 KZ
 
Poslednja izmena:
Fascinantni ste vi koji i dalje zivite (otaljavate zivot) iako mislite da nemate zivote u svojim rukama - toliki stepen besmisla nikad necu razumeti...To kao neko mrtvo kamenje pored reke a voda prolazi li prolazi...
Sendvicari, za razliku od tebe, izlaze disciplinovano i onda vam izglasaju zajednickog ovakvog upravnika logora koji vas onda sve mrcvari beskonacno (ali si i dalje uveren da si *pametniji i nisi ovca* iako i sam moras da zivis po pravilima koja ti namece onaj izabran od *ovaca*... kojima si ti izbor prepustio)
Xexexe da znas ti kako samo ja uzivam u zivotu,a ti bi prvo da nas popljujes sto ne izlazimo a kad izadjemo opet kako smo glasali za parizer,e nece moci
 
Kazi @doppler ko te placa da toliko mrzis nasega preCednika ? 😄

Inace doppler jel si ti ovaj Jovan Rajic sa tvitera, provalila te nasa voljeni Diksi, jaoo mali je ovo forum koliki si ti izdajnik, nego ajde priznaj 3,14ckice ko te placa, naravno osim Rokfelera i britanske ambasade.........provaljen si Jovane 3,14ckice jedna. 😂

 
Ne znam kako da ti kažem, vidim u tebi taj srpski inat... "neće da mogne", ali ako si dovoljno odrastao, znaćeš da to ne vredi mnogo. Će da nadrljamo samo tako ;)
Naravno, to i pišem sve vreme i (pokušavam) da ubedim ove drugosrbijance u to.
Jedan jedini američki nosač aviona u Sredozemlju i mi smo ga ugasili, nebitno šta
Vučić priča za plebs o snazi naše vojske.
Pa najviše krstarećih na nas su ispalili smrdljivi englezi iz podmornica u Egejskom moru.
Nije to kao što ove Đilasove budaletine pričaju - sjuriš se na KiM, hebeš šipcima kevu
i vratiš se pobedonosno u Beograd.
A Vučić ne može da uvede Rusima sankcije iz istog razloga zbog koga neće smeti to da
uradi Kinezima kad reše da vrate Tai-Wan u zagrljaj majčice Kine.- izgubiće podršku u SB.
I šta mu preostaje?
Pa da taktizira i čeka neka bolja vremena.
I koliko vidim, to radi najbolje moguće, ma šta ovi Đilasovi zaluđenici pričali i pisali.

Vučić je dao ZSO, kao da nikad nije ni postojala - ni to nije morao
Ništa nije Vučić dao po pitanju ZSO, to je potpisano, na amerima je da šipcima zavrnu
uši i nateraju ih da ispune potpisano.
Za razliku od francusko-nemačkog plana i Aneksa u Ohridu, gde ništa nije potpisano ali
se i EU i "oporba" stalno pozivaju na to.
E, pa vidiš, to opet neće da mogne, znaju to i EU i amerika ali se svojski trude (uz svesrdnu
pomoć "oporbe") da to ipak omoguće.
Znači, prvo ZSO i to onako kako je potpisano u Briselu, pa onda može da se ide dalje u
"pregovorima".
Meni je samo žao naših Srba na KiM, oni trpe represiju i genocid od one šiptarske budaletine.

A da će KiM ponovo da bude Srbija, u to ne sumnjam ni najmanje - pa drugovi šiptari, kome
se ne sviđa, srećan mu put, dal u Albaniju, dal u bratsku rvatsku, CG ili još dalje, zabole me...
 
Naravno, to i pišem sve vreme i (pokušavam) da ubedim ove drugosrbijance u to.
Jedan jedini američki nosač aviona u Sredozemlju i mi smo ga ugasili, nebitno šta
Vučić priča za plebs o snazi naše vojske.
Pa najviše krstarećih na nas su ispalili smrdljivi englezi iz podmornica u Egejskom moru.
Nije to kao što ove Đilasove budaletine pričaju - sjuriš se na KiM, hebeš šipcima kevu
i vratiš se pobedonosno u Beograd.
A Vučić ne može da uvede Rusima sankcije iz istog razloga zbog koga neće smeti to da
uradi Kinezima kad reše da vrate Tai-Wan u zagrljaj majčice Kine.- izgubiće podršku u SB.
I šta mu preostaje?
Pa da taktizira i čeka neka bolja vremena.
I koliko vidim, to radi najbolje moguće, ma šta ovi Đilasovi zaluđenici pričali i pisali.


Ništa nije Vučić dao po pitanju ZSO, to je potpisano, na amerima je da šipcima zavrnu
uši i nateraju ih da ispune potpisano.
Za razliku od francusko-nemačkog plana i Aneksa u Ohridu, gde ništa nije potpisano ali
se i EU i "oporba" stalno pozivaju na to.
E, pa vidiš, to opet neće da mogne, znaju to i EU i amerika ali se svojski trude (uz svesrdnu
pomoć "oporbe") da to ipak omoguće.
Znači, prvo ZSO i to onako kako je potpisano u Briselu, pa onda može da se ide dalje u
"pregovorima".
Meni je samo žao naših Srba na KiM, oni trpe represiju i genocid od one šiptarske budaletine.

A da će KiM ponovo da bude Srbija, u to ne sumnjam ni najmanje - pa drugovi šiptari, kome
se ne sviđa, srećan mu put, dal u Albaniju, dal u bratsku rvatsku, CG ili još dalje, zabole me...
Ma brate, ta politička pozornica je kao cirkus - svako šatro igra svoju predstavu, a mi obični smrtnici smo ti koji trpimo. Svi ti političari, pa i ovaj naš Vučko, samo gledaju kako da se održe na vlasti, a nas ostave da se borimo s problemima. A ovi Đilasovi pajaci, ma pusti ih, samo bleje i traže način kako da se dokopaju fotelje. A što se tiče KiM-a, e *ebiga, teška priča. Srbi tamo stvarno prolaze kroz pakao, a ovi političari samo prave predstavu.

Ma samo da se zna, mi smo ovde, obični ljudi, trpeli i preživeli sve, pa ćemo i ovo, samo da nam ne zaborave obećanja koja su davali.
 
E pa vidiš, ja to obrnuto gledam. Mi smo upravo u ove probleme ušli tako što smo izabrali da se zameramo zapadu, busamo i inatimo. Sve smo pogrešno radili i moramo da platimo cenu toga. Inatom se teritorije ne vraćaju.

Za Kosovo se obrati Slobi, Tadiću i Vučiću. Serija loših poteza sve trojice nas je dovela u situaciju u kojoj se nalazimo.
Srebrenica već jeste prograšena za genocid. I to zahvali pomenutoj trojci jer su uložili nikakav diplomatski napor da to spreče.
Republiku Srpsku može da odhebe samo Dodik koji pokušava da progura nezavisnost (koju inače podržavam) tako što će da se zamera zapadu.
Sankcije Rusiji i trebaju da se uvedu jer je to zajednička EU politika. Ako želimo da budemo deo kontinenta na kome se nalazimo, moramo da uskladimo politiku, potpuno je nebitno da li nam se sviđa ili ne (i meni se mnogo toga ne sviđa, ali koga briga).

Poenta je: moramo da sarađujemo sa zapadom. Te fore "zapad nas mrzi, okrenućemo se istoku" su besmislene. Prosto, geografska lokacija je geografska lokacija. Saveznike moraš da biraš prema svom interesu, ne prema tome da li ti se nešto sviđa ili ne.
Zapad je pukao covece kakav crni zapad, zar ne vidis da se raspadaju.
 

Back
Top