Vrlo je opasno što čovečanstvo misli da bi Rusija isto kilavo vodila rat sa NATO kao sa Ukrajinom

Nemoj ti da se sramotis misleci da iz toplog doma mozes da znas sta se desava po Ukrajini. Mi smo mala djeca za stvari koje se tamo desavaju.
Pa onda Edi mi nista ne znamo o nicemu. Otkud znamo da je onomad , 1939-e, Nemacka napala Poljsku, mozda je bilo obrnuto? Mozda nije Amerika bombardovala Irak, mozda je Irak bombardovao Ameriku? Kako da mi iz toplog doma znamo sta je bilo u toj dalekoj Poljskoj, tom dalekom Iraku?

Ovo je 21 vek Edi ne treci, sta ti je?
 
Pa onda Edi mi nista ne znamo o nicemu. Otkud znamo da je onomad , 1939-e, Nemacka napala Poljsku, mozda je bilo obrnuto? Mozda nije Amerika bombardovala Irak, mozda je Irak bombardovao Ameriku? Kako da mi iz toplog doma znamo sta je bilo u toj dalekoj Poljskoj, tom dalekom Iraku?

Ovo je 21 vek Edi ne treci, sta ti je?
Pa eto malo se druzim sa drugom bracom slovenskom i znam da se ne zna koja je gora drzava -rusija ili ukrajina. Lopov do lopova .zali boze tog naroda sto izginu za nizasta a ti meni je l poljska konjica napala njemacke tenkove ili obrnuto.
 
Mislis u spirali zlocina a ne osvete. Svetis se nad zlocincem a ne nad nekim siromahom koji je iste vjere kao zlocinac . Ali ja tamo nijesam proveo ratne godine tako da mozda grijesim.
Vecina se svetila na siromahu koga je uhvatila.Zlocinci su obicno kukavice.Oni ubijaju u sigurnosti ne na frontu.Bjeze kao zecevi sa prvim znakom da je proslo njihovo vrijeme.Ali jedmom mi je jedan momak rekao za jednog zlocinca sa nase strane da ga zrtve posjecuju.I treba.Svaki treba da zivi stalno sa likom zrtve pred ocima.
 
Screenshot_20240316_224647_YouTube.jpg


 
Autorska
Francuska je prva koja to dokazuje jer misli da je oruđe kao u vreme Napelona.Rusija nema dileme morala bi u roku od pola sata da zbriše jednu celu nato članicu i pokaze ostatku USA da nema dalje.
Dakle USA bi morala u roku od nekoliko minuta da odluči o kraju čovečanstva ili predaji.Dakle ne igrajte se ljudi iako ovde ima previše pronatovaca koji će se smejati.
Kakav crni rat s NATO-om? NATO upravo iscrpljuje vojne kapacitete Rusije u beskonačnom ratu u Ukrajini. Kako god taj rat završio, Rusija će iz njega izaći kilava da vodi bilo koji drugi rat u skorije vrijeme. E tada će joj NATO pokucati na vrata. Kad Rusi budu na koljenima. U tom trenutku je sve stvar protokola.
 

Back
Top