Опасно упозорење за НАТО: Русија прекинула сателитске комуникације широм балтичких

nesko101

Elita
Poruka
18.820

Више од шездесет сати авиони нису могли да полете са аеродрома у Летонији, Литванији и Естонији. Команда НАТО-а изводи највеће војне вежбе у Балтичком мору у последњих пола века. У маневрима под називом Стеадфаст Дефендер 2024 учествује 90 хиљада војника из 30 западних земаља, 80 авиона, педесет бродова и 1.100 борбених возила. Од осамдесетих година прошлог века у овом региону нису изведене вежбе овог обима.​

Нема везе 63 сата
Ипак, Русија има чиме да одговори НАТО-у. А за ово нема потребе за прераспоређивањем велике војне групе на западне границе. Цео балтички регион био је згрожен након што је чак 63 сата био лишен сателитских комуникација и других средстава за навигацију.

Команда НАТО-а сумња да иза овога стоје руске трупе за електронско ратовање. Два и по дана ни један авион из балтичких земаља није могао да полети. Исто тако, ниједан брод није напустио луку, а власници аутомобила у Летонији, Естонији и Литванији морали су да се крећу без ГПС навигатора.
https://srbin.info/svet/opasno-upoz...nula-satelitske-komunikacije-sirom-baltickih/
Ako hoćete detaljno onda osetite to sve posetom na sajt.
Poenta je da Rusija ima načina da se suprostavi celom natou i čak da ga totalno porazi.
 
Два и по дана ни један авион из балтичких земаља није могао да полети.
Исто тако, ниједан брод није напустио луку,
ako je ovo stvarno istina, ja ne znam, onda taj nato treba da najuri debile koji ga vode, komplet ostavke:

ej, hteli da pokazu zube rusiji, a dva i po dana da nisu mogli da mrdnu sa pisti ni da plove?! pa sta misle u pravom ratu sta bi im rusi uradili za ta dva i po dana? OBRISALI BI CEO BALTIK i flotu i aerodrome sa sve fajterima, ostalo bi jedno OBICNO NISTA OD SVEGA

ovo je jos uvek neopevana sramota nafoa, najbolje da se nafo pakt raspusta, da se ne bruka vise

ipak je ovo fejk njuz, ja ne mogu da verujem i dalje, da je nafo nesposoban, bespomocan, a sami su krenuli da plase mecku s resetom - prosto neverovatno! naucna fantastika za mene, kao da sam otisao u bioskop da gledam film
 
Poslednja izmena:
Ипак, Русија има чиме да одговори НАТО-у. А за ово нема потребе за прераспоређивањем велике војне групе на западне границе. Цео балтички регион био је згрожен након што је чак 63 сата био лишен сателитских комуникација и других средстава за навигацију.

Команда НАТО-а сумња да иза овога стоје руске трупе за електронско ратовање.

Dobro je, sad je Nato video koje su sposobnosti Rusije za elektronsko ratovanje pa može da prilodi svoju tehniku/protokole. Za to vežbe i postoje ;)
 
200w.gif
 

Више од шездесет сати авиони нису могли да полете са аеродрома у Летонији, Литванији и Естонији. Команда НАТО-а изводи највеће војне вежбе у Балтичком мору у последњих пола века. У маневрима под називом Стеадфаст Дефендер 2024 учествује 90 хиљада војника из 30 западних земаља, 80 авиона, педесет бродова и 1.100 борбених возила. Од осамдесетих година прошлог века у овом региону нису изведене вежбе овог обима.​

Нема везе 63 сата
Ипак, Русија има чиме да одговори НАТО-у. А за ово нема потребе за прераспоређивањем велике војне групе на западне границе. Цео балтички регион био је згрожен након што је чак 63 сата био лишен сателитских комуникација и других средстава за навигацију.

Команда НАТО-а сумња да иза овога стоје руске трупе за електронско ратовање. Два и по дана ни један авион из балтичких земаља није могао да полети. Исто тако, ниједан брод није напустио луку, а власници аутомобила у Летонији, Естонији и Литванији морали су да се крећу без ГПС навигатора.
https://srbin.info/svet/opasno-upoz...nula-satelitske-komunikacije-sirom-baltickih/
Ako hoćete detaljno onda osetite to sve posetom na sajt.
Poenta je da Rusija ima načina da se suprostavi celom natou i čak da ga totalno porazi.
E nek se tim baltičkim pudlicama pokazalo da se ima načina prekinuti njihov nervozni i iritantni lavež.
 

Више од шездесет сати авиони нису могли да полете са аеродрома у Летонији, Литванији и Естонији. Команда НАТО-а изводи највеће војне вежбе у Балтичком мору у последњих пола века. У маневрима под називом Стеадфаст Дефендер 2024 учествује 90 хиљада војника из 30 западних земаља, 80 авиона, педесет бродова и 1.100 борбених возила. Од осамдесетих година прошлог века у овом региону нису изведене вежбе овог обима.​

Нема везе 63 сата
Ипак, Русија има чиме да одговори НАТО-у. А за ово нема потребе за прераспоређивањем велике војне групе на западне границе. Цео балтички регион био је згрожен након што је чак 63 сата био лишен сателитских комуникација и других средстава за навигацију.

Команда НАТО-а сумња да иза овога стоје руске трупе за електронско ратовање. Два и по дана ни један авион из балтичких земаља није могао да полети. Исто тако, ниједан брод није напустио луку, а власници аутомобила у Летонији, Естонији и Литванији морали су да се крећу без ГПС навигатора.
https://srbin.info/svet/opasno-upoz...nula-satelitske-komunikacije-sirom-baltickih/
Ako hoćete detaljno onda osetite to sve posetom na sajt.
Poenta je da Rusija ima načina da se suprostavi celom natou i čak da ga totalno porazi.

Tek ce da vam bude zao.

Usracemo vam se Rusija u zivote.

Pakao vas ceka.
 
ako je ovo stvarno istina, ja ne znam, onda taj nato treba da najuri debile koji ga vode, komplet ostavke:

ej, hteli da pokazu zube rusiji, a dva i po dana da nisu mogli da mrdnu sa pisti ni da plove?! pa sta misle u pravom ratu sta bi im rusi uradili za ta dva i po dana? OBRISALI BI CEO BALTIK i flotu i aerodrome sa sve fajterima, ostalo bi jedno OBICNO NISTA OD SVEGA

ovo je jos uvek neopevana sramota nafoa, najbolje da se nafo pakt raspusta, da se ne bruka vise

ipak je ovo fejk njuz, ja ne mogu da verujem i dalje, da je nafo nesposoban, bespomocan, a sami su krenuli da plase mecku s resetom - prosto neverovatno! naucna fantastika za mene, kao da sam otisao u bioskop da gledam film


mame cemo da im karamo

natovske nacisticke i satanisticke
 
Dobro je, sad je Nato video koje su sposobnosti Rusije za elektronsko ratovanje pa može da prilodi svoju tehniku/protokole. Za to vežbe i postoje ;)


pa prilagodili ste se tako sto niste leteli i plovili 60 sati z:D
 

Dugin: Sat vremena smo daleko pre nego što počne direktan sukob sa NATO​

22:38 20.04.2024.
4

„Domovina je u opasnosti. Nije daleko trenutak kada će direktni sukob sa NATO-om početi“, izjavio je ruski filozof Aleksandar Dugin. „Da li smo spremni za to? A ipak, nemamo kuda da idemo.“​


Ми смо у рату. Убијају нас и наше најмилије. И ово је дуго времена, и ово је озбиљно. И неизбежно. Знамо да је и непријатељ унутра. Понекад се покаже. Кроз терор – директно или онлајн. Али ово је рат. Било би чудно очекивати било шта друго – написао је филозоф, идеолог руског света на свом каналу ТГ.

putin-dugin.jpg


Према његовим речима, Отаџбина је заправо у опасности.


Нема ни сат времена пре него што почне директан сукоб са НАТО-ом. Да ли смо спремни за ово? Али нема спаса… Зато се морамо храбро и строго помирити са ратом и његовим условима. Нема другог начина – додаје Дугин.

Раније је филозоф рекао да је иранска операција напада на Израел средином априла почетак велике ескалације. Да, сада се чини да је све успело. Али пред нама су нови изазови.


Финале је поново одложено. Не задуго. Јата црних лабудова злослутно лебде над човечанством, нагласио је Дугин.

Раније овог месеца Дугин је упозорио Запад на одмазду за терористичке нападе у Русији.


Како је Следком установио, новац нафтне и гасне компаније Бурисма Холдингс коришћен је за извођење терористичких напада у Русији. Ова компанија се везује за име Хантера Бајдена, сина актуелног председника САД.

Крв није вода, крв наше деце није вода. А одмазда ће бити страшна. За све оне који су умешани у убиство наше деце, нас, наше невине људе, невине жртве, који одобравају тероризам, написао је тада Дугин.
 

Back
Top