Опасно упозорење за НАТО: Русија прекинула сателитске комуникације широм балтичких

A englezi idu na odmor u estoniju i letoniju dok traju vežbe kojima se ograničava letenje civilne avijacije....nije vežba nad londonskom regijom (tamo se čeka raketla) nego nad litvancima i estoncima....i njihovim morem....
Nisi mi odgovorio na pitanje, važi i za tebe:

Šta ti misliš o nekome ko uopšte dođe na ideju da napada civilnu avijaciju?

Misliš li da su oni heroji ili teroristi?

uzmi u obzir da sa teroristima , koji oni i cine ,
ovo sto im se vraca je
normalno
ustvari , to mu se kaze
vidite , sta vam se moze i dogoditi.
no , poenta je da , nako skriveno i kazu da su ponajvise Vijno i bili pogodjeni a to znaci , vojne vezbe nisu mogli i biti i uradjene .
u porukama koje sada i objavljuju , normalno i da su i civilni avioni , pogodjeni.
ali sto se mene tice ,
Rusija je demonstrirala svoju moc .
a to i je vazno , zar ne Sizife
Znači smatraš da su heroji oni koji napadaju civilne avione.

Meni je to zastrašujuće, da postoje ljudi koji to podržavaju. Nebitno na čijoj i kojoj su strani. Strašno je to.

Nisi mi odgovorio na pitanje, važi i za tebe:

Šta ti misliš o nekome ko uopšte dođe na ideju da napada civilnu avijaciju?

Misliš li da su oni heroji ili teroristi?
odgovorio sam ti....a i sam znaš ko napada civline avione po svetu i njima gadja u svoje promašene investicije....kome je nekoliko stotina hiljada ljudi kolateralna šteta....

Meni je to zastrašujuće, da postoje ljudi koji to podržavaju. Nebitno na čijoj i kojoj su strani. Strašno je to.
možda dvolično, strašno smo videli upotrebom atomske bombe...

Podrzavam Ruse u gasenju GPSa

Putuj taljigama
ma kaki, ja bih odma' obarao satelite ako se vec koriste u vojne svrhe - kazem evo dokaz, i smaknem ga samo, ili ga cuknem sa svojim jacim/tezim zeznem mu orbitu, nema rizika ako padne sve izgori u atmosferi

bezveze se gine, ajmo malo ratovi zvezda, kosmicke sile, ovo ono, dokle bre vise ovo ubijanje?! aman zaman! jel se hvale da imaju mnogi kosmicke snage? i? koga bre lazu svi? rusi, "busi, ahahaha"

Poslednja izmena:
U ovoj fazi nema potrebe uništavati ono što ti je potrebno u miru...a tu se baš i ne zna koji je čiji satelit i ko ga koristi...ne služe oni samo za predaju gps signala...
ubijaju se bre ljudi i rusi se sve!? jel se hvale svi da su kosmicke sile? jel ima rizika ako bi se neciji satelit pomerio? o tome smo vec citali, samo ja malo letim pred rudu, ali i ne letim jer mask ilon vec zagovara izlaznu strategiju iz ovog rata, znaci da mu je prigustilo; ja mu savetujem da vidi sa nekim osiguranjem, da osigura eventualnu stetu/gubitak ako bi mu ruje malo dzarnule neki.

a garantovano ce, inace su izgubili obraz.

ubijaju se bre ljudi i rusi se sve!? jel se hvale svi da su kosmicke sile? jel ima rizika ako bi se neciji satelit pomerio? o tome smo vec citali, samo ja malo letim pred rudu, ali i ne letim jer mask ilon vec zagovara izlaznu strategiju iz ovog rata, znaci da mu je prigustilo; ja mu savetujem da vidi sa nekim osiguranjem, da osigura eventualnu stetu/gubitak ako bi mu ruje malo dzarnule neki.

a garantovano ce, inace su izgubili obraz.

Treba rusiti NATO satelite

pa , ja tito i kazem , recimo , civilni let Iranski i jamerikanci ga oborise i nikom nista.
kazem ti da su teroristi i ti ih podrzavas.
Strasno
upppss , zaboravih ,
oni su ti koji ti i omogucavaju da imas lagodan zivot.

@Sizif pogledaj kako se tvoji na zapadu obracunavaju sa zlocincima iz sopstvenih redova

Znaci prvo da ocistite smece u aopatvenom dvoriatu pa drugome kazite nesto

Ne postoje "moji na zapadu", postoje samo neki Mike, John ili Peter koji rade neke dobre ili neke loše stvari.

To su neki nivoi razmišljanja koje ti ne možeš da dosegneš trenutno, tako da ti je moj savet da i ne pokušavaš.

Treba rusiti NATO satelite
sada je jasno zasto ih ne ruse, samo ce da ih maznu i odvuku za sebe

Russia and China are investigating ways to disable US satellites, raising defense concerns. China is testing satellite grappling technology that can move objects in space without debris. Russia is believed to have tested projectile weapons for use in orbit.17 hours ago

China and Russia's 'Unfriendly' Space Behavior 'Concerning'

sada je jasno zasto ih ne ruse, samo ce da ih maznu i odvuku za sebe

Russia and China are investigating ways to disable US satellites, raising defense concerns. China is testing satellite grappling technology that can move objects in space without debris. Russia is believed to have tested projectile weapons for use in orbit.17 hours ago

China and Russia's 'Unfriendly' Space Behavior 'Concerning'

125070155_10224662202685210_4036919111326813986_n.jpg

Back