Vrlo je opasno što čovečanstvo misli da bi Rusija isto kilavo vodila rat sa NATO kao sa Ukrajinom

Što? Poljaci su najgora žgadija avrusima mogu da budu lepa tampon zona.
Ma sećam se Poljaka kada su upali u Severnu Mitrovicu i sve tukli što su našli Srba po ulici tada.Onda im je jedan roknuo dve kašikare i zauvek doveo u red da vise nisu smeli nijednog Srbina da udare.
Toliko o Poljacima.
 
Kakav si ti ložač... pa nuklearno oružje ima i Nato. Plus je mnogo bliži. Plus imaju godine i godine iskustva u gađanju na daljinu.

A što se tiče konvencionalne vojske, Rusija je potrošila sve profesionalce. Isto i Ukrajina. Tamo sad ratuju magacioneri, prodavci, pekari, taksisti... šta ti misliš da kad se Evropa uključila sa par stotina hiljada profi ljudi i ozbiljnom tehnikom, da to ništa ne bi značilo. Daj malo batali vlažne snove.

To što Nato ćuti i neće da se duva i puva, ne znači da su slabi, nego da ozbiljno pristupaju situaciji i neće da dolivaju benzin na vatru. A veruj da imaju mnogo benzina.

Šta napriča čoveče.

Rusija ima nuklearno naoružanje da pet puta preora planetu.

Potrošile sve profesionalce? Vlažni snovi nato paćenika.
 
Ima druže to je sistem detonacije mini nuklearaka u vazduhu kada balističke rakete lete ka Rusiji.Taj sistem ima nad Moskvom i on je poslednja linija odbrane .Ta jaka magnetna polja onesposobiće elektroniku u mnogim strateškim balističkim nuklearkama.Dakle stradaće prvo susedne Države.
Ракета лансирана са америчког тла би врло брзо имала већ формирану путању. Електроника нема више сврху, мотори се гасе доста пре него што ракета превали и пола путање, а навигација је већ усмерила путању.
Тако да, Руси могу да изазову ЕМП удар на америчкој територији, или да оборе ту ракету са својим одбрамбреним системима. Свака част ако могу да оборе ракету која се креће 24 хиљаде километара на сат.
 
Ракета лансирана са америчког тла би врло брзо имала већ формирану путању. Електроника нема више сврху, мотори се гасе доста пре него што ракета превали и пола путање, а навигација је већ усмерила путању.
Тако да, Руси могу да изазову ЕМП удар на америчкој територији, или да оборе ту ракету са својим одбрамбреним системима. Свака част ако могу да оборе ракету која се креће 24 хиљаде километара на сат.
Molim sa tobom da razgovaram o raketama?
Ta brzina je samo kada je raketa u silaznoj putanji tj. slobodnom padu nad samom Rusijom većinom dela purtanje je smešna brzina prema Ruskim raketama.
Nijedna Američka strateška nuklearka nema samostalnu reljefnu navigaciju već isključivo satelitsku navigaciju iz prostog razloga što je na velikim visinama.Dakle zato Rusi uskoro imaju dejstvo nuklearki iz samog svemira.
 
Poslednja izmena:
Rusija ne ratuje " kilavo" vec bas onim tempom kako i treba a ne ratuje samo protiv Ukrajine vec i protiv Nato pakta. Sami Ukrajinci te Solc, Makron i ostali su javno rekli da bi rat bio odavno gotov bez pomoci Nato i EU u najmodernijem zapadnom oruzju, stotinama milijardi dolara, satelitskim snimcima , obavestajnim podacima, instruktorima na terenu, zapadnim dobrovoljcima...
Odavno bi Nato poslao svoje vojnike na teren, samo da se guza nije stisla jer Nato je danas jedna pljackasko - korporacijska vojska namenjana iskljucivo za rokanje po sirotinji koja ne moze da se brani i onda pljacki nafte i ostalih prirodnih bogastava. To cak i kaze Daglas Megregor, bivsi pukovnik americke vojske a on valjda zna sta govori.
 
Autorska
Francuska je prva koja to dokazuje jer misli da je oruđe kao u vreme Napelona.Rusija nema dileme morala bi u roku od pola sata da zbriše jednu celu nato članicu i pokaze ostatku USA da nema dalje.
Dakle USA bi morala u roku od nekoliko minuta da odluči o kraju čovečanstva ili predaji.Dakle ne igrajte se ljudi iako ovde ima previše pronatovaca koji će se smejati.
Evo ja nijesam pronatovac ali post je stvarno smijesan . Taj izbor kraj covjecanstva ili predaja ne postoji. Niti Ameri razmisljaju o Francuskoj kao o covjecanstvu.niti su Rusi ludaci koji bi prvi sprzili Francusku
 
Safete Ukrajina ratuje sa 100% kapaciteta.
Rusija sa 15% kapaciteta i Nato sa 5%kapaciteta.
Zasto Rusija ratuje sa 15 posto kapaciteta? Sa koliko to posto Kapaciteta bi Rusija pobijedila Ukrajinu? Da je velesila i te 15 posto bi bile dovoljne da umlati nekoliko puta slabijeg protivnika. I zasto Rusija ne podigne kapacitet potreban zA pobjedu ? Samo mi ne reci cuva se za Jaceg protivnika jer je jaci protivnik ni nece napati sve dok ima nuklearke.
Sve najbolje sto Rusija ima ceka najjaceg protivnika koji ih moze napasti.Onda ces vidjeti sta ima Rusija ,a i sta ima NATO.
Tu vise niko nece taktizirati.
Na strani sam Rusa ,a ko ce pobijediti,vjerovatno niko.
Budi ti na necijoj strani a nemas razloga biti ali sanjati da Rusija moze (sem nuklearnom zastitom )da se nosi sa NATO-om je smijesno.
 
Ukrajncima svaka cast na mudima, treba ih imati da se napadne Rusija, najjaca zemlja na svetu. Al malo su se zajebali.
Ukrajinci jesu spremni za zrtvu ali nesto nijesam siguran da im treba reci svaka cast na hrabrosti jer se bojim da zrtve prevazilaze dobitke i da se one jedino mogu opravdati nacionalistickim kriterijumima ali ne i ljudskim mjerilima.
 
Zasto Rusija ratuje sa 15 posto kapaciteta? Sa koliko to posto Kapaciteta bi Rusija pobijedila Ukrajinu? Da je velesila i te 15 posto bi bile dovoljne da umlati nekoliko puta slabijeg protivnika. I zasto Rusija ne podigne kapacitet potreban zA pobjedu ? Samo mi ne reci cuva se za Jaceg protivnika jer je jaci protivnik ni nece napati sve dok ima nuklearke.

Budi ti na necijoj strani a nemas razloga biti ali sanjati da Rusija moze (sem nuklearnom zastitom )da se nosi sa NATO-om je smijesno.
Ja navijam za Rusiju.To ni ne krijem.
Gdje sam ja rekao da Rusija moze da ratuje sa NATOm?A nisam rekao ni da ne moue?
Ja za razliku od mnogih na forumu ne znam sta Rusija ima u rukavu,kao i NATO.
Rusija sa 15% kapaciteta nije puno jaca od Ukrajine koja moze da ratuje sa 100%.Ukrajinu nema ko treci napasti.Bjelorusija nece uci ako je ne natjeraju.
 
Ja navijam za Rusiju.To ni ne krijem.
Gdje sam ja rekao da Rusija moze da ratuje sa NATOm?A nisam rekao ni da ne moue?
Ja za razliku od mnogih na forumu ne znam sta Rusija ima u rukavu,kao i NATO.
Rusija sa 15% kapaciteta nije puno jaca od Ukrajine koja moze da ratuje sa 100%.Ukrajinu nema ko treci napasti.Bjelorusija nece uci ako je ne natjeraju.

Zasto bi navijao za Rusiju protiv Ukrajine? Nije utakmica vec su tu u pitanju ljudski zivoti . A bas me interesuje tvoje misljenje , Putin je star covjek, sta ako on sjutra umre , da li bi se Rusija ovako angazovala u ratu protiv Ukrajine ili bi bila spremnija da okonca rat
 
Zasto bi navijao za Rusiju protiv Ukrajine? Nije utakmica vec su tu u pitanju ljudski zivoti . A bas me interesuje tvoje misljenje , Putin je star covjek, sta ako on sjutra umre , da li bi se Rusija ovako angazovala u ratu protiv Ukrajine ili bi bila spremnija da okonca rat
Odes na klix forum i pitas svoje sunarodnike zasto navijaju za Ukrajince i sve to okrenes naglavacke i shvatis zasto ja navijam za Ruse.A koje konce ce vuci Rusija i SAD to ne znaju ni obavjesteniji od mene.
 

Back
Top