visoke ili nize devojke???

AllPacino:
stvarno je lose kad je devojka niska...bas...za mene...nekako se osecam ko bandera...pored nje...a i kad je devojka visoka...sta ce...mora da trazi viseg od sebe...ili tom kruza....ma visoke su zakon...male su ...mnogo male...zamisli...ja 188...a ona 160-165...katastrofa...
Ko na visoku stoji više vidi :wink: pa prema tome i ne primjećuješ male u masi, nego neku štršeću žensku glavu. :D
 
-Eva-:
NatasaNatasa:
Moja sestra je visoka 1.55m a njen decko (buduci muz) citavih 2.05m ... sta reci ... imaju savrsenu vezu, odlicno se slazu i sto je najbitnije vole se ... VISINA JE TAKO NEBITNA
Pretpostavljam da je on košarkaš? Ako nije - šteta.


Ne, nije kosarkas .... direktor je jedne poznate novosadske firme .... doduse mozda se bavio kosarkom nekad, nisam ga pitala :wink:
 
-Eva-:
Ljuba82:
Ма 1.75-1.78 закон. Лепо кад идем...убацим њено раме испод мог рамена...накачим се и милина...
...а увек другом руком можеш свашта да радиш...пошто је она сувише сконцентрисана на то како да одржи равнотежу. :lol: :wink:
E sad reci da te ne boli rame poslije jedne kratke šetnje? :shock:

Не може мене раме толико да боли...колико она не може да стоји на ногама :lol: :wink:

Ма генерално...највише ми се свиђа кад је 10-15 цм нижа од мене...значи тако...око 175. Наравно, не искључујем могућност да буде и 165 или 185...ма кад се мало размисли...све је то тако небитно.

-Eva-:
Kažem šteta, jer bi bio odličan centar.

Тачније четворка (крилни центар).
 
NatasaNatasa:
-Eva-:
NatasaNatasa:
Moja sestra je visoka 1.55m a njen decko (buduci muz) citavih 2.05m ... sta reci ... imaju savrsenu vezu, odlicno se slazu i sto je najbitnije vole se ... VISINA JE TAKO NEBITNA
Pretpostavljam da je on košarkaš? Ako nije - šteta.


Ne, nije kosarkas .... direktor je jedne poznate novosadske firme .... doduse mozda se bavio kosarkom nekad, nisam ga pitala :wink:

Nije te pitala shta je, vec samo dal' je kosharkash...Odakle tolika zelja da se kaze da je on direktor..Mislim, daaaj, jagnjeca brigada...
 
-Eva-:
Magare jedno, okacis se curi na rame pa te nosa po gradu! Vidis nije ti to losa ideja! :D

Ма шта она зна шта је 90 кг. :lol: :wink:

Шалу на страну...ова тема даје одговоре на овде постављене теме типа...Зашто даме седе саме? Па није ни чудо што су људи тако усамљени...кад им је једна од битнијих ствари висина партнера. :roll:
Игром случаја, моја девојка је 1.77, а било би ми тотално неважно и да је 15 цм нижа. Мада, признајем...не бих волео да је 15 цм виша...мање зато што што би била мало виша од мене...а много више зато што су више девојке по правилу мање женствене.

Примера ради...познајем девојку која је 1.92, 1.93 висока. Уз то је и веома паметна, културна, шармантна, има манире, стил...ма све...али нема дечка. Зашто? Зато што јој је тешко да пронађе неког ко има све те квалитете, а уз то је и преко 1.95. Према томе...Ви...малене девојке...немате разлога да се комплексирате због висине. Понављам...ПРАВОМ Ваша висина неће бити проблем.
 
Divlja, ne vredi, ne žele da čuju da ti se sviđa što nisi viša... Valjda neki kompleksi (samo peckam :) ), ili tuga što ih mi nemamo :) ... Još će samo da te pu-pu jer si to otvoreno napisala i da se grupišu na septembarskom pićencetu stvarajući tabor??? Ne kapiram podelu, ali očigledno da postoji... Ako ništa drugo, mi uvek imamo veći izbor :) ...
Takođe, dečko mi je doooosta viši (oko 20cm), i nikako ne nosim štikle/platforme (ne volim taj fazon), njemu ne smeta :) ...
 

Back
Top