ВАНРЕДНА ВЕСТ: Шиптари упали у северни део Косовске Митровице, избоден српски дечак!

*** bio sam preko tog mosta u marketu znas kakav sudjuk imaju

Да, јео сам ја суџук у Пећи кад сам једном био, албански суџук је изванредан специјалитет!
 
Poslednja izmena:
Secam se kako su, DS i SNS izdajnici i sluge okupatora, kad je bila ona blokada na mostu u Mitrovici pricali kako je to out, kako to rusi multietnicnost, kako treba da se uspostavi sloboda kretanja - i eto vam je sad vasa sloboda kretanja

Odvedite vi vasu decu i stavite ih dole, da vam ih Siptari bodu nozevima , ne podmecite tudju decu bando!
 
ovakvi zlocini se ne mogu spreciti.Ili seoba Srba sa KiM ili im vratis istom merom .Tako je to kada si okruzen najvecim postojecim olosem koji uziva zastitu jedne super sile

Стање 1903-1908 је било далеко горе. Чак то онда није била заштита, него територија једне тадашње (за Србе) супер силе. А опет, ко је дирнуо у Србина, морао је да рачуна са гадним посљедицама...
 
Стање 1903-1908 је било далеко горе. Чак то онда није била заштита, него територија једне тадашње (за Србе) супер силе. А опет, ко је дирнуо у Србина, морао је да рачуна са гадним посљедицама...

Nikom Srbi nisu vratili ni deo onog sto su zasluzili, zato sada svaka bagra i olos opet kidise na Srbe. Onog trenutka kada Srbi naplate duplo svoja potrazivanja, tada ce se smiriti sljam koji nas okruzuje
 
Nikom Srbi nisu vratili ni deo onog sto su zasluzili, zato sada svaka bagra i olos opet kidise na Srbe. Onog trenutka kada Srbi naplate duplo svoja potrazivanja, tada ce se smiriti sljam koji nas okruzuje

upravo tako. Da smo za svako ucinjeno zlo vracali istom merom drugacije bi se pesma pevala danas.
 
Стање 1903-1908 је било далеко горе. Чак то онда није била заштита, него територија једне тадашње (за Србе) супер силе. А опет, ко је дирнуо у Србина, морао је да рачуна са гадним посљедицама...

naravno, ili vratis najmanje istom merom ili jednostavno odes,trece nema.
 
naravno, ili vratis najmanje istom merom ili jednostavno odes,trece nema.
A ja sto cu, ali sa kime cu ?
Malo rukah, malena i snaga,
jedna slamka vedju vihorove,
sirak tuzni bez nigdje nikoga...
Moje pleme snom mrtvijem spava,
suza moja nema roditelja,
nada mnom je nebo zatvoreno,
ne prima mi ni placa ni molitve;
u ad mi se svijet pretvorio,
a svi ljudi pakleni duhovi.

Crni dane, a crna sudbino !
O kukavno Srpstvo ugaseno,
zla nadzivjeh tvoja svakolika,
a s najgorim hocu da se borim !
Da, kad glavu razdrobis tijelu,
u mucenju izdisu clenovi... Gorski Vijenac nemamo plan nemamo ideju ,pravac, saveznika ,vojsku...
 
Како да одеш, кад ће одмах да те попљују како си продао (своју) имовину Шиптарима.

to je nasa sramota, kao borimo se za Kosovo a vecina prezire te prognanike,kao puni su para.Realno, najveci deo naroda zabole zivan i da sutra Siptari izmasakriraju dvadeset Srba,apsolutno se nista nece promeniti.Na zalost to je nasa surova realnost
 
Poslednja izmena:
Ево Срби се реванширали, сад сам прочито на крстарица вестима. Тако треба. Око за око, зуб за зуб.

Сад ће да се дигне кука и мотика, овакво неодговорно понашање угржава наш европски пут..
 
Nikom Srbi nisu vratili ni deo onog sto su zasluzili, zato sada svaka bagra i olos opet kidise na Srbe. Onog trenutka kada Srbi naplate duplo svoja potrazivanja, tada ce se smiriti sljam koji nas okruzuje

Враћали су - до 1918. Отад је слободно за свију ко год оће да Србе тамани, у име "југославије и југословенства" - и то без икаквих посљедица.

У Метохији, Косови, Маћедонији - било је доста случајева убијања Срба... Али чим се то деси, оде чета преко границе да наплати главу за главу, а некад и по пар глава за једну српску ....

Арбанашки разбојници кад су год гњавили Србе у Метохији ... одоше Црногорци (не ови нови Титини Црногорци, него Срби) преко границе, враћају се носе главе, уши, носеве..... Није никоме падало на памет посље у Србе дирати....
 
Враћали су - до 1918. Отад је слободно за свију ко год оће да Србе тамани, у име "југославије и југословенства" - и то без икаквих посљедица.

У Метохији, Косови, Маћедонији - било је доста случајева убијања Срба... Али чим се то деси, оде чета преко границе да наплати главу за главу, а некад и по пар глава за једну српску ....

Арбанашки разбојници кад су год гњавили Србе у Метохији ... одоше Црногорци (не ови нови Титини Црногорци, него Срби) преко границе, враћају се носе главе, уши, носеве..... Није никоме падало на памет посље у Србе дирати....

Ko se ne osveti taj se ne posveti.
 

Back
Top