Радоичић нокаутирао бившег градоначелника Северне Митровице?

Nesko, ima li kafana Grej, u KM
obicno izivljavanje...nesto kao, REKAO sam ti, da se nacrtas tacno u dva sata...sta si pricao, protiv mog pokojnog dede Milojka...sto nisi poslao Milenu na godisnji odmor, Milena je baba moje dobre prijateljice Suzane...

Е ако није испоштов’о баба Милену и треба да добије по по ***Ц*
 
Shvataš li ti druže poentu priče da je sve to Vučić znao i nije mu bilo problem da ga proglasi junakom odbrane Kosova.Običnog kriminalca.Ja kada sam branio most u vreme Čulje i Olivera Ivanovića taj podli kriminalac imao je 1999 god svega 22 god i treba da veruješ Vučiću da je on bio glavni u Severnoj Mitrovici.A ja znam lično da ga nije bilo sve do 2003 god kada se pojavio isključivo kao kriminalac.

Али наш Прецедник увек говори истину! :aha2:
 
Па сад..није ни том Радоичићу лако...
Толико труда и залагања,а она Вила од 8 Милиона на Газиводама зврји тако празна а не сме ни да је обиђе..

#ПравдаЗарадоју
 
Nije cak ni bitno to sto je kriminalac. Da je on neki kriminalac koji se izborio na slobodnom trzistu kriminalaca, kao npr. Mafijasi u Njujorku, pa i nekako. Ali on je direktno postavljen od Sluzbe, Sluzbeni kriminalac, kao sto imas i sluzbene pandure i politicare, etatisticke Sluzba bitange, koje su drzale i Krajinu, i sada vas u Severnoj Mitrovici u getu kojim diktatorski vladaju, daju vam pare, ne mozete da imate nikakvu ekonomiju van Sluzbe, zato je i nemate, i sluzite im kao politicka meta za njihove licne Sluzba interese. Nesto kao Hamas u Gazi.

E sad, tako je uglavnom svuda po Srbiji, u svakom gradu, samo u manjoj meri naravno, jer mi imamo neku ekonomiju. Ali u SVAKOM gradu u Srbiji vlada ta kolaicija kvazi-pandura, kvazi-krimosa i kvazi-politicara pod okriljem Sluzbe. Oni vladaju Srbijom, to su nam gospodari zivota i smrti, i niko ne sme nista da im kaze.

Па што им не би рекли..
 

Косовски медији објавили су снимак на ком се наводно види како контроверзни српски бизнисмен са Косова Милан Радоичић песницом брутално удара некадашњег градоначелника Северне Митровице Александра Спирића, и обара га на под. Према тамошњим изворима, тај инцидент се догодио "пре извесног времена" у хотелу "Греy" на Копаонику, чији је Радоичић власник.​

У међувремену, РТК је контактирала Косовску полицију тражећи информацију да ли је Спирић покренуо поступак против Радоичића. Према речима Ветона Елшанија из Косовске полиције, у овој институцији није поднета пријава.

Подсетимо, бивши потпредседник Српске листе и контроверзни бизнисмен Радоичић преузео је одговорност за организацију сукоба у Бањској 24. септембра прошле године. Ухапшен је у Београду, али је после саслушања у Вишем суду у Београду пуштен да се брани са слободе. Тада је Више јавно тужилаштво у Београду покренуло истрагу. Ни четири месеца касније та истрага ништа није открила.
Такође, контроверзни бизнисмен с КиМ се налази под санкцијама САД и Велике Британије.
https://srbin.info/drustvo/radoicic-nokautirao-bivseg-gradonacelnika-severne-mitrovice-video/
E pa ovako ćete i vi braćo Srbi proći ako se suprostavite vučićevim interesima i prljavim poslovima.Njegov mafijaš će to uraditi i vama jer on ovakav proslavlja rođendan uz vatromet na Kopaoniku a vi gledate i ne verujete da su to samo gola ološ i izdajnici svete srpske zemlje Kosovo i Metohija.
Srbija je rupa Evrope.
 
Па сигурно није добио нокаут за џабе.
Druže poenta je da podržavaš takvo stanje u Državi u kojoj živiš.To je žalosnije od svega ovog viđenog, zato sam bio u pravu kada sam rekao da si lažni patriota.Sada potvrđuješ moje reči.
KAKVA BRE SRBENDA KAKVI BAKRAČI.
 
Jedina stranka ciji sam ja clan je Pravoslavna crkva.

Inace ja sam za ovo znao ima i par meseci . I da se desilo, i zbog cega se desilo.

Ne zaboravi da sam ja iz tog kraja.

Inace gradonacelnik je znao da je zgresio , i nije smeo da dodje na Kopaonik dugo vremena. Na kraju ga navukla svalerka , rekla mu dodji, cekam te tu i tu . I on dosao mecki na rupu :per:
Ja sam znao pola sata posle događaja.
Radoičića znam bolje od ikoga ovde jer sam imao verbalni okršaj sa njim kada je sa svojim maloletnim sinom pobio vazdušnom puškom dvadesetak golubova jednom Srbinu koji ih je držao.Vežbao majmun da sutra puca na ljude.
 

Back
Top