Радоичић нокаутирао бившег градоначелника Северне Митровице?

Није он тај, није он одговоран за КиМ.

Пусти ме целог света и закона у холивуду
Nemoj meni da pričaš kada sve znam i vidim šta se sve dogodilo posle njegovog nazovi vojničkog nastupa u Banjskoj.Mani me tvog mišljenja.
On je time opravdao šiptarsko vojno prisustvo na Severu Kosova koje će time ostati trajnog karaktera.
 
Nemoj meni da pričaš kada sve znam i vidim šta se sve dogodilo posle njegovog nazovi vojničkog nastupa u Banjskoj.Mani me tvog mišljenja.
Ти стварно мислиш да је он имао моћ или му је дата моћ да глуми наоружаног пајаца?
 
Пих. Ударио тог неког клошара. Зашто не оде на Врачар, пронађе Друга Ђида и нокаутира њега? Па зато што је Друг Ђидо зилионер као и он, и који може да плати Радоичићево убиство.
 

Radar: Firmi koja se povezuje sa Milanom Radoičićem od države – 8,5 miliona evra za „nespecifikovane nabavke“​

Za razliku od istrage, koja tapka u mestu, firme koje su se povezivale sa Milanom Radoičićem (formalno svoj udeo u njima preneo na ortake, Zvonka i Željka Veselinovića) – rade punom parom. Samo nekoliko dana posle sukoba u Banjskoj, firmi Rad 028, koja je na crnoj listi SAD zbog sumnji da je kontroliše Radoičić, država je uplatila 8,5 miliona evra za „nespecifikovane nabavke“, a Inkop iz Ćuprije je angažovan za gradnju mosta kod Kraljeva o tome piše novi nedeljnik Radara.
 

Back
Top