Радоичић нокаутирао бившег градоначелника Северне Митровице?

Ja sam znao pola sata posle događaja.
Radoičića znam bolje od ikoga ovde jer sam imao verbalni okršaj sa njim kada je sa svojim maloletnim sinom pobio vazdušnom puškom dvadesetak golubova jednom Srbinu koji ih je držao.Vežbao majmun da sutra puca na ljude.


I sta je istina?
 
Da li je moguce da postoji u Kosovo bolje pravosudje,nego u Srbiji:think:
U Srbiji pravosuđe je po vučićevoj volji a ne po slovu zakona.
Ni na Kosovu nije po slovu zakona jer su Srbi tretirani kao građani drugog reda ali je i to po blagoslovu Vučića lično.
 
Druže poenta je da podržavaš takvo stanje u Državi u kojoj živiš.To je žalosnije od svega ovog viđenog, zato sam bio u pravu kada sam rekao da si lažni patriota.Sada potvrđuješ moje reči.
KAKVA BRE SRBENDA KAKVI BAKRAČI.
Нешко, на страну сад политика, али ко кога још нокаутира за џабе?
 

Косовски медији објавили су снимак на ком се наводно види како контроверзни српски бизнисмен са Косова Милан Радоичић песницом брутално удара некадашњег градоначелника Северне Митровице Александра Спирића, и обара га на под. Према тамошњим изворима, тај инцидент се догодио "пре извесног времена" у хотелу "Греy" на Копаонику, чији је Радоичић власник.​

У међувремену, РТК је контактирала Косовску полицију тражећи информацију да ли је Спирић покренуо поступак против Радоичића. Према речима Ветона Елшанија из Косовске полиције, у овој институцији није поднета пријава.

Подсетимо, бивши потпредседник Српске листе и контроверзни бизнисмен Радоичић преузео је одговорност за организацију сукоба у Бањској 24. септембра прошле године. Ухапшен је у Београду, али је после саслушања у Вишем суду у Београду пуштен да се брани са слободе. Тада је Више јавно тужилаштво у Београду покренуло истрагу. Ни четири месеца касније та истрага ништа није открила.
Такође, контроверзни бизнисмен с КиМ се налази под санкцијама САД и Велике Британије.
https://srbin.info/drustvo/radoicic-nokautirao-bivseg-gradonacelnika-severne-mitrovice-video/
E pa ovako ćete i vi braćo Srbi proći ako se suprostavite vučićevim interesima i prljavim poslovima.Njegov mafijaš će to uraditi i vama jer on ovakav proslavlja rođendan uz vatromet na Kopaoniku a vi gledate i ne verujete da su to samo gola ološ i izdajnici svete srpske zemlje Kosovo i Metohija.

Nesko, ti kao pravi srBski patriJota nisi obratio paznju na krucijalni detalj iz te twitter poruke:
Milan Radojicic brutally knocked down former parallel major of North Mitrvovica, Aleksandar Spiric
Znaci, Siptari kazu "paralelni gradonacelnik" ili "paralelne vlasti" odnosno NELEGALNE vlasti i NELEGALNI gradonacelnik a ti s.e.res o necemu drugome i manje vaznome. Kako se izjasnjavas o tome?
 
Nesko, ti kao pravi srBski patriJota nisi obratio paznju na krucijalni detalj iz te twitter poruke:

Znaci, Siptari kazu "paralelni gradonacelnik" ili "paralelne vlasti" odnosno NELEGALNE vlasti i NELEGALNI gradonacelnik a ti s.e.res o necemu drugome i manje vaznome. Kako se izjasnjavas o tome?
Izjasniću se kada budeš ovo napisao na šiptarski jezik.
Pošto vidim pratiš više šiptarske medije i legalizaciju okupirane teritorije.
 
Screenshot_20240229_011306.jpg
 
Ne menja stvari jer nije tačna.
Tu informaciju su pustili Radoičićevi hejteri po internetu.
Gde bre pored živog mafijaša vučićevog sme neko da ukrade tolike pare da li ste vi normalni kao da nemate mozak.
vucicev mafijas odveo ljude u smrt, njemu ni dlaka sa glave nije falila.
 
Koji smo mi pajaci od gradjana i naroda. :rotf:

Koje smo mi dno dna od drustva, a trtimo se da smo hrabar i slobodarski narod.

Па Ви можда јесте, али ја нисам...
(ови грађанисти...)

и немој мене трпати у ту вашу екипу, за испод посипање пепелом.... :kafa:
 
Poslednja izmena:
Poenta je da vučićevi hejteri godinama na internetu čuvaju svog mafijaša.
Samo ovda ih ima na desetine i čim napadneš sa pravom Vučića oni gledaju da ti uruše ličnost.

Нема овде много Вучићеваца, али има другосрбијанера 10х више ...
 
Kako nije odgovoran kada mu je bio zadatak da nas prikaže u celom svetu da su sve goli teroristi na Severu Kosova i ušetali su se šiptari i skroz nas razbucali?

Није он тај, није он одговоран за КиМ.

Пусти ме целог света и закона у холивуду
 

Back
Top