ВАНРЕДНА ВЕСТ: Шиптари упали у северни део Косовске Митровице, избоден српски дечак!

Citajte bolje nesto KORISNO za bolji zivot, za stvaranje, a ne MANIPULATIVNE PRICE iz proslosti koje ce vas odvesti u jos vecu propast!

Gledajte UNAPRED, a ne stalno u nazad!

Па Блајби, Домановић је пре више од сто година написао баш ово "унапред", као да је савременик. Прочитај по нешто, немој само да пискараш. Читање не боли, гарантујем, можда ти се само приспава, а и то није тако лоше у нашим годинама.
 
Pa tako nešto , samo što su ti nasilni klinci uglavnom jajare i govna koji napaju u čoporu kada su sigurni da su jači i brojniji , a uz to i nose utoke i čakije pošto nemaju muda da se pokače i istrpe batine ... tako da će to biti slab materijal čak i za neku topovsku hranu i prve škart redove ...

Tako je, jaki su u grupi, na stadionima i ulici, ali kada ostanu sami - pocnu da mucaju.....

Jedna od odlika PRIMITIVIZMA
 
Па Блајби, Домановић је пре више од сто година написао баш ово "унапред", као да је савременик. Прочитај по нешто, немој само да пискараш. Читање не боли, гарантујем, можда ти се само приспава, а и то није тако лоше у нашим годинама.

joj sta bi sve domanovic sada napisao o nama.

sve njegove knjige smo sproveli u delo i to jos izrazitije nego sto je on napisao

eno nam ga vodja na delu

stradiju se vec napisao a inace je mrtvo more

marko da se vrati treci put razmisljao bi kao srpski vo itd
 
Poslednja izmena:
Ovo je i moglo da se očekuje. bojim se da ne bude još gore i proteraju ono malo naroda što je ostalo dole.
Jadni ljudi pušteni na milost i nemilost krvolocima. :(


Ima jedan forumas koji zivi na kosovu, izvestavao je ovde kada je Vucic mlatio srbe na barikadama i terao ih da glasaju i svaki put kada bi se nesto desilo.. Zaboravio sam mu nik, ali bi bilo dobro da se javi sada

Mislim da se zvao Nesko!

Zove se tj. korisničko ime mu je nesko101 čini mi se. Jeste, Nesko je ranije dosta izvestavao sa lica mesta, ali ne izvestava vise, ne pise. A šta i da piše kada se ovde istina brise i cenzuriše na svakom koraku. :confused:
 
Poslednja izmena:
Zove se tj. korisničko ime mu je nesko101 čini mi se. Jeste Nesko je ranije dosta izvestavao sa lica mesta, ali ne izvestava vise, ne pise. A šta i da piše kada se ovde istina brise i cenzuriše na svakom koraku. :confused:

A kakve koristi ima od tih istina?
 
Da li je moguće da u headlines na Blicovom i Kurirovom sajtu nema ove vesti, već je ona skrajnuta ko zna gde. Pitam se da je nastradao šiptar bilo bi preko cele strane!

Свашта од тебе - ПА НАРАВНО ДА ЈЕ ТАКВА ВЕСТ ХИТНО СКЛОЊЕНА.... а да је обратно СВЕ БИ БИЛО ВЕЛИКИМ МАСНИМ СЛОВИМА УКОЛИКО ЈЕ НА ШТЕТУ СРБА И СРБИЈЕ ----- још један у низу доказа КОЛИКО СУ МЕДИЈИ ПОД КОНТРОЛОМ........
 
Свашта од тебе - ПА НАРАВНО ДА ЈЕ ТАКВА ВЕСТ ХИТНО СКЛОЊЕНА.... а да је обратно СВЕ БИ БИЛО ВЕЛИКИМ МАСНИМ СЛОВИМА УКОЛИКО ЈЕ НА ШТЕТУ СРБА И СРБИЈЕ ----- још један у низу доказа КОЛИКО СУ МЕДИЈИ ПОД КОНТРОЛОМ........

Joj pa sta cemo sada?

Hocemo li u ilegalu ili sta?
 
quote_icon.png
Оригинал поставио eremita

Свашта од тебе - ПА НАРАВНО ДА ЈЕ ТАКВА ВЕСТ ХИТНО СКЛОЊЕНА.... а да је обратно СВЕ БИ БИЛО ВЕЛИКИМ МАСНИМ СЛОВИМА УКОЛИКО ЈЕ НА ШТЕТУ СРБА И СРБИЈЕ ----- још један у низу доказа КОЛИКО СУ МЕДИЈИ ПОД КОНТРОЛОМ.......
Joj pa sta cemo sada?

Hocemo li u ilegalu ili sta?

Потруди се да твоју болест патолошког лагања које сматраш спасоносним манифестујеш тамо где живиш а не овде.........
 
Pitam lepo: STA DA SE RADI?

Sto ne dizes ustanak?

Е мој Блајби - не знам да ли имаш потомке, али видим да на њих слабо мислиш...знаш ону народну "Заиграће мечка и пред твојом кућом!"...

Лежемо са надом да нас Албанци неће током ноћи запалити – Молим људе као Свевишњег да ми помогну

10.април 2015, Велики Петак

9.4.2015. Горан Арсић, електронском поштом
Зовем се Арсић Горан, рођен сам 30. 06. 1989. године. Живим на Косову и Метохији, село Граце (енклава) са оболелим родитељима, и два брата. Ми смо у веома тешкој материјалној, безбедносној и свеобухватно лошој животној ситуацији, што доказује и пар чланака из следећих новина. Молим вас погледајте:
Вучитрн: Борим се да останем на земљи прадеде Солунца
Само нек’ су деца жива
Горан Арсић из Вучитрна: Ја, попут последњих самураја, дижем тужан зид, зид који прави границу – ГРАНИЦУ ИЗМЕЂУ МЕНЕ И ВАС!


И још је много других недаћа које нас свакодневно окружују.

image9.jpg



Отац Миодраг Арсић има дијагнозу анкзиозно-депресиван, ангину пекторис. Мајка Десанка Арсић камен у жучној кеси и нервно обољење. Живимо у свакодневном страху да ли ћемо се пробудити следећег јутра, добијамо свакоднево претње од Албанаца, каменована нам је кућа у више наврата… А ми, ми и даље овде живимо, ако то уопште може да се назове живот. Живимо искључиво од социјалне помоћи која износи 9 000 динара месечно.
Писао сам целој Влади Србије, и овој и оној прошлој, да ме негде упосле, да било шта радим и зарадим бар за лекове родитељима, али нису имали слуха. Завршио сам средњу медицинску школу са просеком 5,00 али посла нигде и ниоткуд. Кућа нам је оронула и само што се не сруши. Наш дан почиње тако што устајем рано, са још два брата, заложимо шпорет, онда откључавамо резе са врата и покушавамо да нађемо храну за нас за тај дан. Дан нам се завршава веома рано и без струје обично, лежемо са надом да ћемо сутра устати живи и здрави и да нас током ноћи Албанци неће запалити.
Молим људе као Свевишњег да ми помогну.
Све добре људе молим да ми помогну да купим бар две краве музаре и да тако бар покушам да прехраним своју породицу.
Ако било ко може да помогне и ако има уши које чују нека се јави на мој мејл
goran_arsic_@hotmail.com или на телефон: 064 95 79 760
 

Нушићев син је погинуо за Србију. Није све за смејање и подсмевање, мали велики човече. Мали си у души, али велики као неко ко је постао синоним за дезертерство, као квислинг за издајнике.

Мало ли је, да будеш запамћен и много даље и шире од овог форума?

"Укри су блајбингеровали". И не треба никакав превод.

Уколико вам се учини да осећате мирис на сумпор, вероватно нећете моћи да прочитате овај пост.
 
Ne mogu srpski rukovodioci NISTA sami da odluce niti IMAJU SNAGE.

U NIJEDNOM SMISLU.


A oni Srbi sa Kosova imaju samo dve opcije: da legnu na rudu ili da se sele odande.

Trecg NEMA.

Ako racunaju na pomoc Srbije - tesko su se***

нема помоћи из Србије и не постоје никакви српски руководиоци. да српски руководиоци постоје, било би нешто , овако, пошто нема ни једног српског руководиоца, неће бити ништа. ви ће те се радовати, а ми ће мо туговати.
 
sumnjivo lice
sedmorica na jednog klinca,tako siptarski.Sada ce Adem da vam objasni da je u pitanju sukob navijackih grupa,da ovaj zlocin nije etnicki motivisan

..

ВАНРЕДНА ВЕСТ: Шиптари упали у северни део Косовске Митровице, избоден српски деч

jice citao o ovome. ako vec treba da nesto objasnim, za neupucene, onda je to naslov. kaze upali u severni deo km. covek bi pomislio da pocinje neka ofanziva ili.... a svaki dan na stotine albanaca prelazi u severni deo preko tog mosta, isto tako i srba koji idu u juzni deo, i nikome nista. sutra je subota, i verujem da ce i pored ovoga sto se desilo, sutra most preci na sottine osoba i otici na pijacu u severnom delu. doduse mene iznenadjuje cinjenica da ako je tako kako kazu, kako to da ni jedan nije uhvacen, pa tu je najmanje desetak policajaca na mostu, pet sest sa severne strane mosta, pored spomenika, obicno su karabinjeri, a ima nasih na polovini mosta, 1 ili dva, i par policijskih vozila na pocetku sa par policajaca, i cudi me da niko nije uhvacen, ako se desilo tako kako kazu,
 
..

ВАНРЕДНА ВЕСТ: Шиптари упали у северни део Косовске Митровице, избоден српски деч

jice citao o ovome. ako vec treba da nesto objasnim, za neupucene, onda je to naslov. kaze upali u severni deo km. covek bi pomislio da pocinje neka ofanziva ili.... a svaki dan na stotine albanaca prelazi u severni deo preko tog mosta, isto tako i srba koji idu u juzni deo, i nikome nista. sutra je subota, i verujem da ce i pored ovoga sto se desilo, sutra most preci na sottine osoba i otici na pijacu u severnom delu. doduse mene iznenadjuje cinjenica da ako je tako kako kazu, kako to da ni jedan nije uhvacen, pa tu je najmanje desetak policajaca na mostu, pet sest sa severne strane mosta, pored spomenika, obicno su karabinjeri, a ima nasih na polovini mosta, 1 ili dva, i par policijskih vozila na pocetku sa par policajaca, i cudi me da niko nije uhvacen, ako se desilo tako kako kazu,

zato sto je to vasa siptarska teroristicka policija koja ubice stiti umesto da ih hvata

Zato do sada 15 godina od pocetka okupacije srpskog naroda na Kosovu i Metohiji nijedan Albanac nije krivicno osudjen za zlocine nad Srbima.
 
..

ВАНРЕДНА ВЕСТ: Шиптари упали у северни део Косовске Митровице, избоден српски деч

jice citao o ovome. ako vec treba da nesto objasnim, za neupucene, onda je to naslov. kaze upali u severni deo km. covek bi pomislio da pocinje neka ofanziva ili.... a svaki dan na stotine albanaca prelazi u severni deo preko tog mosta, isto tako i srba koji idu u juzni deo, i nikome nista. sutra je subota, i verujem da ce i pored ovoga sto se desilo, sutra most preci na sottine osoba i otici na pijacu u severnom delu. doduse mene iznenadjuje cinjenica da ako je tako kako kazu, kako to da ni jedan nije uhvacen, pa tu je najmanje desetak policajaca na mostu, pet sest sa severne strane mosta, pored spomenika, obicno su karabinjeri, a ima nasih na polovini mosta, 1 ili dva, i par policijskih vozila na pocetku sa par policajaca, i cudi me da niko nije uhvacen, ako se desilo tako kako kazu,
Kada je siptarksa policija uhvatila siptarskog napadaca :roll:
 
..

ВАНРЕДНА ВЕСТ: Шиптари упали у северни део Косовске Митровице, избоден српски деч

jice citao o ovome. ako vec treba da nesto objasnim, za neupucene, onda je to naslov. kaze upali u severni deo km. covek bi pomislio da pocinje neka ofanziva ili.... a svaki dan na stotine albanaca prelazi u severni deo preko tog mosta, isto tako i srba koji idu u juzni deo, i nikome nista. sutra je subota, i verujem da ce i pored ovoga sto se desilo, sutra most preci na sottine osoba i otici na pijacu u severnom delu. doduse mene iznenadjuje cinjenica da ako je tako kako kazu, kako to da ni jedan nije uhvacen, pa tu je najmanje desetak policajaca na mostu, pet sest sa severne strane mosta, pored spomenika, obicno su karabinjeri, a ima nasih na polovini mosta, 1 ili dva, i par policijskih vozila na pocetku sa par policajaca, i cudi me da niko nije uhvacen, ako se desilo tako kako kazu,

Što ne bi mogli preći ? Kao da je žandarima stalo da pucaju na usijane glave kojih će još doći. Taj most treba fino minirati pa ako neko pokuša da pređe, ******...
 
Pa tako nešto , samo što su ti nasilni klinci uglavnom jajare i govna koji napaju u čoporu kada su sigurni da su jači i brojniji , a uz to i nose utoke i čakije pošto nemaju muda da se pokače i istrpe batine ... tako da će to biti slab materijal čak i za neku topovsku hranu i prve škart redove ...

Nema više ni pravih tuča niti uličnog kodeksa. Danas te frajer pozove aj 1 na 1, ti ga prebiješ on trči odmah policiji, tužaka te tamo žandarima i sličnim. Alo rođače dobio si šta si htio sad fino ustani i aj svome poslu.

Većina njih će biti nadrogirana na ratištu, to ti nije ništa novo...
 
Prodali su zemlju dole,
za iznos koji su pozeleli,
dosli ovde dobili stanove i radna mesta i imaju sad i najbolje kuce.
Treba sada neko umesto njih da ide dole i da im brani ono sto su prodali.
A prodali su i rodjake i komsije tako sto su uzeli pare za svoju zemlju.
Za mene su oni IZDAJICE
...

Sve si u pravu,
ali ne da su izdajice !

Oni su ljudi kao ti i ja,
imaju pravo da se ponašaju u skladu sa svojim interesima !

Ako smo im braća,
treba da im pomognemo bar toliko da ih primimo kod sebe, u svoj grad, u svoje selo !

Zašto ?
Evo zašto :

...
Zao mi je ovih ljudi sto su ostali dole na svome i sto moraju da trpe od siptara sve provokacije
...

Ko god tera ljude da žive dole,
je neupućen !

Da bi se uputio u život dole,
treba da se spakuje sa svojom porodicom,
ode na Kosovo
i ...
sve će mu se samo kas'ti !

Znam ja kako je pratiti dete, ženu .. u školu, na posao ..
Mi ovde po Beogradu imamo čopore divljih pasa,
koje Zoohigijena naseljava između zgrada !

Ludilo na kvadrat !
Kakvo Kosovo, kakvi bakrači !!!
 

Back
Top