Quantcast

Uvoz automobila, pomoć i saveti

Nenad1981

Početnik
Poruka
5
Konacno nadjoh u Nisu jednog dobrog na izgled (spolja gladac a iznutra...:)) Focusa 1.6 Zetec benzinac, uvezen iz Italije, ali zanima me da li neko zna da li svaki Focus ima onaj natpis FOCUS na levoj strani gepeka, ovaj nema a na slikama na netu nisam video ni jedan koji nema taj natpis pa me strah da nije bio nekad sklapan od ko zna cega.

Nenad1981

Početnik
Poruka
5
Ljudi mozda je malo off topic ali mi je hitno, u Nisu sam nasao Audi A3 1.6i 2001 god za 4000e. Uvezen iz Italije prosle godine u julu, registrovan, a vlasnik ga sada prodaje. Na sajtovima za polovne automobile mnogo varira cena ovih modela(od 3800-5500) cak i sa slicnom kilometrazom, pa mi uopste nije jasno zbog cega ovolike varijacije? I ima li mozda neko od vas da prodaje ovaj model?

georgejune

Starosedelac
Poruka
169.484
Ljudi mozda je malo off topic ali mi je hitno, u Nisu sam nasao Audi A3 1.6i 2001 god za 4000e. Uvezen iz Italije prosle godine u julu, registrovan, a vlasnik ga sada prodaje. Na sajtovima za polovne automobile mnogo varira cena ovih modela(od 3800-5500) cak i sa slicnom kilometrazom, pa mi uopste nije jasno zbog cega ovolike varijacije? I ima li mozda neko od vas da prodaje ovaj model?

brate ja gledam mecku i cena je od 4700 do 8500 i jos kolko oces

botr

Iskusan
Poruka
5.394
Hvala na pozivu, ali idem u Prag. U Nemačku ću svratiti samo kratko, na jedan dan, do Drezdena. A, i nisam sam. Vezan sam za druge ljude.

U svakom slučaju, jednog dana, kada budem išao na tu stranu, javljam ti se.

Ides u Brani bor, ili tako nesto na luzickom srpskom ;) Inace, polablje je srpska evropska postojbina, tj. prvo mesto koje su naselili Srbi u Evropi, a potom se spustili na Balkan :) Lepo se provedi :)

botr

Iskusan
Poruka
5.394

Ti jeftiniji su sa "istom" kilometrazom. Oni skuplji su mozda stvarno presli toliko, mada i medju njima ima onih sa skidanom kilometrazom.

Certino

Početnik
Poruka
39
Iskreno se nadam da ce ovi iz EU sada kad smo usli u "jednosmernu ulicu" da kaze ovim nasim snobovima sto izmisljaju agencije za sve i svasta da puste uvoz auta sa euro 2 motorima, ne pocistili ono malo "otpada" sa njihovih placeva! Do sada su metlali rumune, slovence,bugare,... Pa dosao je red i na nas! Gospodin koji je inace izmisljao agencije za sve i svasta, doveo Juru, slovake u Gosu, italijane u Zastavu i jos mnoge od kojih je napunio svoje racune, pa sad finansira predizbornu kampanju, a nema ni kuceta ni maceta, moze slobodno da kaze Fiat-u puj pike ne vazi, nisam na vlasti!
Ostaje samo da se nadamo da je vlast potrosila pare i da im je to kec iz rukava koji bi nama sirotinji dobro dosao!

Dule 021

Veoma poznat
Poruka
11.200
A sta ce vama sirotinji uopste tako star auto? Ovamo pricate kako ima krseva na nasim putevima koji ugrozavaju saobracaj i zivote a sad bi da uvezete te krseve?
Ako ste tolika sirotinja s cim bi onda odrzavali i te automobile?
Zar nemate ponudu polovnih automobila sa euro3 motorima za oko 2000 eura da birate?
To je ono o cemu ja stalno govorim na svim forumima-mi bi da mozemo vozili bi i kola iz 1975 godine samo da su sto jeftinija.
Bez ljutnje ali ako vam nisu dovoljna kola stara 12 godina za koje i ovako pricate da su losa i da su krsevi sta onda da kazemo za ta jos starija koja su stara i po 20 godina?

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.