Uvoz automobila, pomoć i saveti

Konacno nadjoh u Nisu jednog dobrog na izgled (spolja gladac a iznutra...:)) Focusa 1.6 Zetec benzinac, uvezen iz Italije, ali zanima me da li neko zna da li svaki Focus ima onaj natpis FOCUS na levoj strani gepeka, ovaj nema a na slikama na netu nisam video ni jedan koji nema taj natpis pa me strah da nije bio nekad sklapan od ko zna cega.
 
Ljudi mozda je malo off topic ali mi je hitno, u Nisu sam nasao Audi A3 1.6i 2001 god za 4000e. Uvezen iz Italije prosle godine u julu, registrovan, a vlasnik ga sada prodaje. Na sajtovima za polovne automobile mnogo varira cena ovih modela(od 3800-5500) cak i sa slicnom kilometrazom, pa mi uopste nije jasno zbog cega ovolike varijacije? I ima li mozda neko od vas da prodaje ovaj model?
 
Ljudi mozda je malo off topic ali mi je hitno, u Nisu sam nasao Audi A3 1.6i 2001 god za 4000e. Uvezen iz Italije prosle godine u julu, registrovan, a vlasnik ga sada prodaje. Na sajtovima za polovne automobile mnogo varira cena ovih modela(od 3800-5500) cak i sa slicnom kilometrazom, pa mi uopste nije jasno zbog cega ovolike varijacije? I ima li mozda neko od vas da prodaje ovaj model?

brate ja gledam mecku i cena je od 4700 do 8500 i jos kolko oces
 
Hvala na pozivu, ali idem u Prag. U Nemačku ću svratiti samo kratko, na jedan dan, do Drezdena. A, i nisam sam. Vezan sam za druge ljude.

U svakom slučaju, jednog dana, kada budem išao na tu stranu, javljam ti se.

Ides u Brani bor, ili tako nesto na luzickom srpskom ;) Inace, polablje je srpska evropska postojbina, tj. prvo mesto koje su naselili Srbi u Evropi, a potom se spustili na Balkan :) Lepo se provedi :)
 
Ljudi mozda je malo off topic ali mi je hitno, u Nisu sam nasao Audi A3 1.6i 2001 god za 4000e. Uvezen iz Italije prosle godine u julu, registrovan, a vlasnik ga sada prodaje. Na sajtovima za polovne automobile mnogo varira cena ovih modela(od 3800-5500) cak i sa slicnom kilometrazom, pa mi uopste nije jasno zbog cega ovolike varijacije? I ima li mozda neko od vas da prodaje ovaj model?

Ti jeftiniji su sa "istom" kilometrazom. Oni skuplji su mozda stvarno presli toliko, mada i medju njima ima onih sa skidanom kilometrazom.
 
Iskreno se nadam da ce ovi iz EU sada kad smo usli u "jednosmernu ulicu" da kaze ovim nasim snobovima sto izmisljaju agencije za sve i svasta da puste uvoz auta sa euro 2 motorima, ne pocistili ono malo "otpada" sa njihovih placeva! Do sada su metlali rumune, slovence,bugare,... Pa dosao je red i na nas! Gospodin koji je inace izmisljao agencije za sve i svasta, doveo Juru, slovake u Gosu, italijane u Zastavu i jos mnoge od kojih je napunio svoje racune, pa sad finansira predizbornu kampanju, a nema ni kuceta ni maceta, moze slobodno da kaze Fiat-u puj pike ne vazi, nisam na vlasti!
Ostaje samo da se nadamo da je vlast potrosila pare i da im je to kec iz rukava koji bi nama sirotinji dobro dosao!
 
A sta ce vama sirotinji uopste tako star auto? Ovamo pricate kako ima krseva na nasim putevima koji ugrozavaju saobracaj i zivote a sad bi da uvezete te krseve?
Ako ste tolika sirotinja s cim bi onda odrzavali i te automobile?
Zar nemate ponudu polovnih automobila sa euro3 motorima za oko 2000 eura da birate?
To je ono o cemu ja stalno govorim na svim forumima-mi bi da mozemo vozili bi i kola iz 1975 godine samo da su sto jeftinija.
Bez ljutnje ali ako vam nisu dovoljna kola stara 12 godina za koje i ovako pricate da su losa i da su krsevi sta onda da kazemo za ta jos starija koja su stara i po 20 godina?
 

Back
Top