Uvodjenje diktature u Srbiji

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Parsifal

Aktivan član
Poruka
1.008
Dragan Djilas
...Do sada sam više puta apelovao, a sada u ime svih Beograđana zahtevam od policije, tužilaštva, sudstva i sportskih udruženja da zabrane sve organizacije koje pozivaju na nasilje, a kriju se iza navijačkih obeležja i patriotskih organizacija! Ni tužilaštvo, ni sudovi ne sprovode zakon do kraja i zato smo došli u situaciju da je pitanje da li će jedan mlad čovek, koji je u Beograd došao kao gost, otići iz Srbije živ ili u mrtvačkom sanduku - istakao je Đilas.
Boris Francetic
Najoštrije osuđujem divljanje navijača i napade na strane državljane. Nadležni organi moraju da učine sve da se počinioci nasilja uhapse i najstrože kazne - naveo je Tadić.
"Grobari"
BEOGRAD - Navijači Partizana tvrde da nemaju nikakve veze sa prebijanjem francuskih državljana, jer su se, u trenutku dok je trajala tuča na Obilićevom vencu, bavili koreografijom za utakmicu.
- Niko od „grobara" nije organizovano išao ulicama Beograda i lovio navijače Tuluza! U to vreme mi smo bili zauzeti pripremama za utakmicu sa Francuzima. Ne znamo da li se radi o nekoj organizovanoj navijačkoj grupi ili pojedincima i da li su uopšte navijači Partizana ili neko ko se prerušio našim obeležjima - kaže jedan od vođa „grobara".

Da li je ovo akcija slicna paljenju Rajhstaga i korak ka uvodjenju diktature u Srbiji?

.
 
Poslednja izmena:
Dragan DjilasBoris Francetic"Grobari"

Da li je ovo akcija slicna paljenju Rajhstaga i korak ka uvodjenju diktature u Srbiji?

.

Ako sam dobro razumio, ti se brineš da je to što što Đilas i Tadić od pandura traži da rade svoj posao ustvari uvod u diktaturu?

Ako je to razlog za zabrinutost onda mi se čini da tebi i nije nešto mirna savjest i da su panduri koji rade svoj posao za tebe noćna mora.
 
ubootfahrer
Ako sam dobro razumio, ti se brineš da je to što što Đilas i Tadić od pandura traži da rade svoj posao ustvari uvod u diktaturu?
Ono sto me brine - ne foliram se, jeste strah od toga da rezim (citaj: njihove gazde) namerava da uvede diktaturu u Srbiji, jer sve vodi ka tome - zabrana "Kurira" i slobode stampe je prvi korak, zabrana navijackih i patriotrskih organizacija drugi, zabrana politickih partija treci.


Ako je to razlog za zabrinutost onda mi se čini da tebi i nije nešto mirna savjest i da su panduri koji rade svoj posao za tebe noćna mora.
Savest mi je cista (da ne citiram sad mudru misao Cede Jovanovica), a panduri ukoliko zele da rade svoj posao, mogli bi da priznaju ko je od njih brutalno ubio Ranka Panica i batinao celnike spskih stranaka.
 
Poslednja izmena:
Dragan DjilasBoris Francetic"Grobari"

Da li je ovo akcija slicna paljenju Rajhstaga i korak ka uvodjenju diktature u Srbiji?

.

Ma, jok nije...

Operacija Gladio na srpskoj pozornici.

Drzavni terorizam, terorizam pod laznom zastavom, ekstremna desnica... sta ti dusa iste!

A rade i medjunarodno, kao ono u Pragu, pred razmatranje povlacenja odluke o priznanju nezavisnosti Kosova.
 
ubootfahrer
Ono sto me brine - ne foliram se, jeste strah od toga da rezim (citaj: njihove gazde) namerava da uvede diktaturu u Srbiji, jer sve vodi ka tome - pa izmedju ostalog i zabrana "Kurira".



Savest mi je cista (da ne citiram sad mudru misao Cede Jovanovica), a panduri ukoliko zele da rade svoj posao, mogli bi kazu ko je od njih brutalno ubio Ranka Panica i batinao celnike spskih stranaka.

Ako ćemo o zabrani kurira onda ima posebna tema pa svrati malo.

http://forum.krstarica.com/threads/313498

A ako ćemo o tome dali zahtjevanje od pandura da rade svoj posao i da siledžije drže na kratkom lancu predstavlja uvođenje diktature onda si na pravom mjestu.

Ne pravim pitanje oko toga da li su klipani koji su prebili tog Francuza pripadnici bilo kakve organizacije, hoću sam da kažem da takvim likovima nije mjesto na ulici. Prije par dana je upucan Englez, danas je prebijen Francuz, šta je sutra na redu? Skoro svake sedmice imaš neku vjest kako je neko nekog pretukao, izmasakrirao ili slično. Crna hronika nam je postala najveća rubrika u skoro svim novinama. Istovremeno panduri glume manekene i regulišu saobraćaj.

Ne čini li ti se ipak da je došlo krajnje vrjeme da stvarno počnu raditi ono za šta su plaćeni?
 
Milanne
Ma, jok nije...

Operacija Gladio na srpskoj pozornici.

Drzavni terorizam, terorizam pod laznom zastavom, ekstremna desnica... sta ti dusa iste!

A rade i medjunarodno, kao ono u Pragu, pred razmatranje povlacenja odluke o priznanju nezavisnosti Kosova.
Konsultovao sam Google za vise informacija u vezi operacije "Gladio" i evo sta kaze:

"U martu 2001, agent Gladio – Vincenzo Vinciguerra izjavljuje pod zakletvom:

“Naša misija je bila da napadnemo civile, zene, decu, nevine ljude, koji nemaju nikakve veze sa politikom i politickim igrama. Razlog je bio jednostavan: da prisilimo ljude da od drzave traze zastitu i poboljsanje sigurnosti.
 
ubootfahrer
A ako ćemo o tome dali zahtjevanje od pandura da rade svoj posao i da siledžije drže na kratkom lancu predstavlja uvođenje diktature onda si na pravom mjestu.

Ne pravim pitanje oko toga da li su klipani koji su prebili tog Francuza pripadnici bilo kakve organizacije, hoću sam da kažem da takvim likovima nije mjesto na ulici. Prije par dana je upucan Englez, danas je prebijen Francuz, šta je sutra na redu? Skoro svake sedmice imaš neku vjest kako je neko nekog pretukao, izmasakrirao ili slično. Crna hronika nam je postala najveća rubrika u skoro svim novinama. Istovremeno panduri glume manekene i regulišu saobraćaj.

Ne čini li ti se ipak da je došlo krajnje vrjeme da stvarno počnu raditi ono za šta su plaćeni?
Mozda tebi kao hrvatu odgovara uvodjenje diktature u Srbiji i opstanak sadasnjeg rezima, ali mi u Srbiji na njih gledamo kao na okupacioni rezim postavljen od strane Vatikansko-Rabinske Koalicije. S obzirom da je rezimu jasno da je samo pitanje vremena kada ce ih narod zbaciti sa vlasti, vec mesecima groznicavo razradjuju scenarije za uvodjenje diktature u Srbiji, sto se uvek odradjuje nekom provokacijom tipa paljenja Rajhstaga.
 
Npr. imas sad u nedelju tu gay-paradu, koja, eto, nije mogla u bolje vreme da se odrzi, bas u vreme kada se predvidja najvece nezadovoljstvo gradjana, potencijalni protesti, strajkovi, nemiri...

Svi znamo da ce doci do zestokog tabanja, a daj Boze da ne bude i neceg krupnijeg. Najgore je to sto ce da se svemu da medjunarodni karakter obavezno biti nagrdjen neki strani gay-aktivista, tek da ne prodje bez nas u svetskim vestima.

Tuca ovde, tuca onde, stalno neki stranci povrejdni u Beogradu... Navijaci, huligani, anarhisti, skinhedi...

I onda scene umrtvljivanja ljudi od batina sto od maskiranih jurisnika, sto od policije, gusenje u suzavcu, gumeni meci...

I sta je iza toga?

Pa ko sme da izadje na proteste?!

Ima tako da poplase narod sto tim reziranim demonstracijama nasilja, sto ovim pricama o svinjskoj pandemiji da ce svi da docekaju prolece u misjim rupama.

A ako i to ne pomogne, onda ce neki pokusaj atentata, ucestali napadi albanskih terorista na jugu Srbije, mozda neko vanredno stanje, sablje, buzdovani i sl.

,,Demokratski mrak" sto bi rekli u onom anarho-propagandnom klasiku.
 
Milanne
Npr. imas sad u nedelju tu gay-paradu, koja, eto, nije mogla u bolje vreme da se odrzi, bas u vreme kada se predvidja najvece nezadovoljstvo gradjana, potencijalni protesti, strajkovi, nemiri...

Svi znamo da ce doci do zestokog tabanja, a daj Boze da ne bude i neceg krupnijeg. Najgore je to sto ce da se svemu da medjunarodni karakter obavezno biti nagrdjen neki strani gay-aktivista, tek da ne prodje bez nas u svetskim vestima.

Tuca ovde, tuca onde, stalno neki stranci povrejdni u Beogradu... Navijaci, huligani, anarhisti, skinhedi...

I onda scene umrtvljivanja ljudi od batina sto od maskiranih jurisnika, sto od policije, gusenje u suzavcu, gumeni meci...

I sta je iza toga?

Pa ko sme da izadje na proteste?!

Ima tako da poplase narod sto tim reziranim demonstracijama nasilja, sto ovim pricama o svinjskoj pandemiji da ce svi da docekaju prolece u misjim rupama.

A ako i to ne pomogne, onda ce neki pokusaj atentata, ucestali napadi albanskih terorista na jugu Srbije, mozda neko vanredno stanje, sablje, buzdovani i sl.

,,Demokratski mrak" sto bi rekli u onom anarho-propagandnom klasiku.
Da, dobro si opisao sve sto su zamislili da urade sa Srbijom. Proslo je vreme demokratskog foliranja, sada nastupa celicna cizma.
 
ubootfahrer
Mozda tebi kao hrvatu odgovara uvodjenje diktature u Srbiji i opstanak sadasnjeg rezima, ali mi u Srbiji na njih gledamo kao na okupacioni rezim postavljen od strane Vatikansko-Rabinske Koalicije. S obzirom da je rezimu jasno da je samo pitanje vremena kada ce ih narod zbaciti sa vlasti, vec mesecima groznicavo razradjuju scenarije za uvodjenje diktature u Srbiji, sto se uvek odradjuje nekom provokacijom tipa paljenja Rajhstaga.

Bravo majstore, kako si samo pogodio da sam Hrvat, da nisi ti u stvari vidovita Zorka?

Možete VI na njih gledati kako god hoćete, što se mene tiče možeš tvrditi i da su ih podmetnuli Klingonci u njihovoj među planetarnoj zavjeri za dominaciju u alfa kvadrantu.

Dali tebi divljanje po ulici i preamlaćivanje slučajnih prolaznika znači da je u državi demokratija na visokom nivou i da nema opasnosti od diktature. Srbija je pala na najniže grane u svojoj istoriji i definitivno je krajne vrjeme da neko počne da zavodi malo reda. Mislim da čak ni u Srbiji cara Dušana nisi mogao tek tako nekog premlatiti i proći nekažnjeno.
 
MilanneKonsultovao sam Google za vise informacija u vezi operacije "Gladio" i evo sta kaze:

"U martu 2001, agent Gladio – Vincenzo Vinciguerra izjavljuje pod zakletvom:

“Naša misija je bila da napadnemo civile, zene, decu, nevine ljude, koji nemaju nikakve veze sa politikom i politickim igrama. Razlog je bio jednostavan: da prisilimo ljude da od drzave traze zastitu i poboljsanje sigurnosti.

Operacija Gladio je bilo organizovanje bivsih fasista u tajne NATO-vojske, koje je navodno trebalo da budu odbrana od ruske invazije, a ustvari su sluzili za destabilizaciju drzava, instaliranje novih rezima i ocrnjivanje komunistickih partija, kojima je pripisivan levicarski terorizam.
 
Bravo majstore, kako si samo pogodio da sam Hrvat, da nisi ti u stvari vidovita Zorka?

Možete VI na njih gledati kako god hoćete, što se mene tiče možeš tvrditi i da su ih podmetnuli Klingonci u njihovoj među planetarnoj zavjeri za dominaciju u alfa kvadrantu.

Dali tebi divljanje po ulici i preamlaćivanje slučajnih prolaznika znači da je u državi demokratija na visokom nivou i da nema opasnosti od diktature. Srbija je pala na najniže grane u svojoj istoriji i definitivno je krajne vrjeme da neko počne da zavodi malo reda. Mislim da čak ni u Srbiji cara Dušana nisi mogao tek tako nekog premlatiti i proći nekažnjeno.

Klingoncu, nikome ne smeta zavodjenje reda, nego sprega izmedju tog zavodjenja reda i NVO-aktivista koji nas svakodnevno pozivaju da s njima sadimo cvece po minskom polju.

Problem je drzava koja pravi jedne probleme da bi izbegla resavanje drugih.
 
ubootfahrer
Bravo majstore, kako si samo pogodio da sam Hrvat, da nisi ti u stvari vidovita Zorka?
Zezas se zar ne?! Ovo je ipak forum za punoletne.


Možete VI na njih gledati kako god hoćete, što se mene tiče možeš tvrditi i da su ih podmetnuli Klingonci u njihovoj među planetarnoj zavjeri za dominaciju u alfa kvadrantu.

Dali tebi divljanje po ulici i preamlaćivanje slučajnih prolaznika znači da je u državi demokratija na visokom nivou i da nema opasnosti od diktature. Srbija je pala na najniže grane u svojoj istoriji i definitivno je krajne vrjeme da neko počne da zavodi malo reda. Mislim da čak ni u Srbiji cara Dušana nisi mogao tek tako nekog premlatiti i proći nekažnjeno.
U Srbiji svako odgovara za pocinjeno nasilje, ali niko nema prava "da zavodi malo reda" u vidu diktature. U svakom slucaju Srbija im to sigurno nece dopustiti, a oni neka probaju ako smeju.
 
Milanne
Da, dobro si opisao sve sto su zamislili da urade sa Srbijom. Proslo je vreme demokratskog foliranja, sada nastupa celicna cizma.

A nema celicne cizme.

Sad ima da gaze celicnom patofnom da nam bude udobnije.

To je najnoviji svetski trend.

liberal.jpg
 
Klingoncu, nikome ne smeta zavodjenje reda, nego sprega izmedju tog zavodjenja reda i NVO-aktivista koji nas svakodnevno pozivaju da s njima sadimo cvece po minskom polju.

Problem je drzava koja pravi jedne probleme da bi izbegla resavanje drugih.

Genijalno.

Država organizuje gey paradu da bi mogla organizovati razne navijačke grupe i ostale face koje će da tuku pedere, a sve to samo zato da bi mogli organizovati još veću i jaču policiju koja će mlatiti obe ove grupe i to samo zato da se ostalim građanima pokaže kako sa našom policijom i režimom nema zajebancije.
 
Genijalno.

Država organizuje gey paradu da bi mogla organizovati razne navijačke grupe i ostale face koje će da tuku pedere, a sve to samo zato da bi mogli organizovati još veću i jaču policiju koja će mlatiti obe ove grupe i to samo zato da se ostalim građanima pokaže kako sa našom policijom i režimom nema zajebancije.

Ma, da kao iz Montipajtonovaca... :dash:

'Ajde, Klingonjo, pali igraj star-trek ili gledaj u sunce... :mrgreen:
 
ubootfahrer
Država organizuje gey paradu da bi mogla organizovati razne navijačke grupe i ostale face koje će da tuku pedere, a sve to samo zato da bi mogli organizovati još veću i jaču policiju koja će mlatiti obe ove grupe i to samo zato da se ostalim građanima pokaže kako sa našom policijom i režimom nema zajebancije.
Odlicno receno, jer sledeci korak predstavlja zastrasivanje Srba surovom policijskom silom.

Ovome treba dodati i podatak da je juce uhapsen Goran Davidovic i da sledi njegovo izrucenje Srbiji. Pre nekoliko meseci sam u jednoj diskuciji rekao da ce on biti uhapsen i izrucen Srbiji onda, kada rezim proceni da ga treba iskoristiti za zabranu srpskih organizacija i uvodjenje diktature. Izgleda da su procenili da je sada pravo vreme za taj potez.

25.03.2009
"Давидовић и слични представља заједнички пројекат Америке и режима како би Србе представили нацистима и оправдали геноцид на њима. Из тог разлога му режим и прави оволику рекламу - прво су га послали у Италију на брифинг, а сада га јавно хапсе дан после годишњице Нато агресије: "Имали сте право што сте нас бомбардовали, јер ми Срби јесмо нацисти - ево на пример Давидовић". С обзиром да су Милошевића одавно потрошили, Давидовић им је неопходан као нови српски непријатељ и злочинац.

Истовремено некажњена убиства и пребијања грађана представљају постепено привикавање становништа на једну врсту непроглашеног ванредног стања у коме сваки грађанин може бити ухапшен и убијен без икаквог објашњења. Због тога су на чело БИА-е поставила ДС-овог управника ЦЗ-а са задатком да од Србије направи један мега-ЦЗ. Узрок њиховом страху треба тражити у решености Русије да помогне Србима да поново поврате слободу."


.
 
Poslednja izmena:
Vrlo je moguce da su ovo prebijanje organizovali Tadicevi batinasi i ubice preobuceni u navijace Partizana da bi dobili medijsku podrsku za zabranu vise srpskih patriotskih organizacija

Tako je Hitler kao Tadic svojevremeno organizovao ubijanje Nemaca u Poljskoj , pa to prikazivao kao teror Poljaka nad nemackom manjinom da bi dobio podrsku nemackog naroda za pokretanje rata protiv Poljske.

Jednostavno aktuelni medijski zakon o informisanju nije usvojen slucajno. Sama ideja je da se zabrane uhapse i uniste svi koji drugacije misle u ovoj zemlji od aktuelnog rezima na vlasti.

Nije proslo ni 7 dana od njegovog stupanja na snagu i krenula je haranga protiv Kurira a uskoro ce krenuti i haranga protiv organiacija kakve su Obraz, 1389 i Dveri Srpske

Takodje u slicnu namenu je organizovana i gay parada u nedelju, i siguran sam da ce neki tadicevi batinasi u civilu da se predstave kao clanovi obraza ili 1389 pa ce da prebiju neke jadne pedere i to ce biti tadicu izgovor za zabranu ovih srpskih i patriotskih organizacija srpske omladine.

TEROR TEROR TEROR

Klasicna diktatura.
 
Genijalno.

Država organizuje gey paradu da bi mogla organizovati razne navijačke grupe i ostale face koje će da tuku pedere, a sve to samo zato da bi mogli organizovati još veću i jaču policiju koja će mlatiti obe ove grupe i to samo zato da se ostalim građanima pokaže kako sa našom policijom i režimom nema zajebancije.

tadiceva vlast organizuje gay paradu da bi posle mogla da ubaci u kontra grupu svoje ljude u civilu koji ce da se predstave kao clanovi Obraza i 1389 i koji ce da prebiju par pedera na mrtvo ime , sto ce Tadicu da da medijsko opravdanje za zabranu ovih srpskih nacionalnih organizacija sa ciljem zatiranja bilo kakvog drugacijeg misljenja od njegovog aktuelnog - rezimskog.
 
Vrlo je moguce da su ovo prebijanje organizovali Tadicevi batinasi i ubice preobuceni u navijace Partizana da bi dobili medijsku podrsku za zabranu vise srpskih patriotskih organizacija

Tako je Hitler kao Tadic svojevremeno organizovao ubijanje Nemaca u Poljskoj , pa to prikazivao kao teror Poljaka nad nemackom manjinom da bi dobio podrsku nemackog naroda za pokretanje rata protiv Poljske.

Jednostavno aktuelni medijski zakon o informisanju nije usvojen slucajno. Sama ideja je da se zabrane uhapse i uniste svi koji drugacije misle u ovoj zemlji od aktuelnog rezima na vlasti.

Nije proslo ni 7 dana od njegovog stupanja na snagu i krenula je haranga protiv Kurira a uskoro ce krenuti i haranga protiv organiacija kakve su Obraz, 1389 i Dveri Srpske

Takodje u slicnu namenu je organizovana i gay parada u nedelju, i siguran sam da ce neki tadicevi batinasi u civilu da se predstave kao clanovi obraza ili 1389 pa ce da prebiju neke jadne pedere i to ce biti tadicu izgovor za zabranu ovih srpskih i patriotskih organizacija srpske omladine.

TEROR TEROR TEROR

Klasicna diktatura.
Ни једна од тих десничарских организација није ''сама'', има неког иза себе.
Ако заиста крене обрачун, биће гадно.
 
ubootfahrer
Zezas se zar ne?! Ovo je ipak forum za punoletne.



U Srbiji svako odgovara za pocinjeno nasilje, ali niko nema prava "da zavodi malo reda" u vidu diktature. U svakom slucaju Srbija im to sigurno nece dopustiti, a oni neka probaju ako smeju.

Da striček Parsifal, zezam se.

Slažem se da niko nema pravo da po svojoj volji iz procjeni zavodi malo reda, to je bilo karakteristično za srednji vjek, mislim da smo to ipak davno prevazišli (ili se možda varam). Zato postoje zakoni. Po tome se recimo država razlikuje od plemenske zajednice.

Recimo na primjer - da li je tebi normalno da se neko zaleti autom i obiđe 15 auta u koloni koja stoje na semaforu i prozuji kroz crveno svjetlo? Konkretan slučaj se nije desio samo jednom. Prvi put sam to vidjeo na Kanarevom brdu, a drigi put na raskrsnici za Resnik na kružnom putu. Kao bonus kod drugog slučaja na raskrsnici je stajao pandur (šta li je radio tu nemam pojma, možda je samo čekao prevoz) koji se čak nije ni osvrnuo kad je lik prozujao kraj njega.

Dali je tebi normalno takvo ponašanje i nema potrebe za zavođenjem reda u smislu primjene već postojećih zakona, pa makar ti zakoni i bili loši jer i loš zakon je bolji od bezzakonja i anarhije. Nisu ovdje problem samo navijači i gey parada ova država ima mnogo veće probleme. Samo pokušavajući se izboriti sa tim većim problemima zapostavili smo ove male, koji su sad toliko narasli da svi zajedno predstavljaju mnogo veći problem od onog prvobitnog "velikog problema" koji i dan danas nismo rješili.

Čitava situacija u ovoj državi me asocira na brod u požaru, koji osim toga na par mjesta pušta vodu, a posada i kapetan se trude da ugase požar dolijevajući još vode i sve više tonu. Na kraju će brod potonuti i time će požar definitovno biti ugašen, samo kakva korist od toga.
 
tadiceva vlast organizuje gay paradu da bi posle mogla da ubaci u kontra grupu svoje ljude u civilu koji ce da se predstave kao clanovi Obraza i 1389 i koji ce da prebiju par pedera na mrtvo ime , sto ce Tadicu da da medijsko opravdanje za zabranu ovih srpskih nacionalnih organizacija sa ciljem zatiranja bilo kakvog drugacijeg misljenja od njegovog aktuelnog - rezimskog.

То је стара фора.
А Образ, 1389, Двери и слични, ако су паметни, треба одмах да се ограде од такве могућности....одмах да објаве да ће само мирно митинговати.
 
ubootfahrer
...Čitava situacija u ovoj državi me asocira na brod u požaru, koji osim toga na par mjesta pušta vodu, a posada i kapetan se trude da ugase požar dolijevajući još vode i sve više tonu. Na kraju će brod potonuti i time će požar definitovno biti ugašen, samo kakva korist od toga.
Covece, ti bas znas da prikazes sustinu problema!

Srbija pod ovim rezimom podseca na brod u pozaru koji tone, tone, i tone... dok se za to vreme kapetan i oficiri opijaju rumom i izdaju nebulozna naredjenja posadi.

Zato je vec krajnje vreme da odu.
 
То је стара фора.
А Образ, 1389, Двери и слични, ако су паметни, треба одмах да се ограде од такве могућности....одмах да објаве да ће само мирно митинговати.

pa ista ti je prica primenjena na mitingu podrske radovanu karadzicu ako se secas. ubaceni tadicevi agenti u civilu krecu da lome , sto tadicevskoj rezimskoj policiji daje opravdanje da krene u ispaljivanje suzavca i prebijanje protestanata sa ciljem da spreci protesnu setnju.

isti ce scenario da primene i u nedelju na pederskoj paradi borisa tadica , a cilj tog ce biti kao sto sam rekao zabrana ovih srpskih omladinskih patriotskih organizacija.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top