U kakvom to mi svetu živimo!?

kad sam počeo gledati ovaj video a pre nego je Susan pustila glas...

  • ""ja sam se pitao/pitala šta li ova ovde radi""

  • ""smejao/la se njenom govoru/stasu/godinama/akcentu""

  • ""gledao/la sam sa zanimanjem bez ismejavanja""

  • ""sram me reč...sad kad sam odgledao celi video""

  • ""ja sam isto bio predmet nečijeg ismejavanja pa znam kako je to - nisam se ismejao""""


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Ма гледамо сваки дан ширење усташтва ... нема шта ...

A ja tri godine čitam imenovanje hrvata ustašama. I onda? Smiješ li da me častiš.Mnogi koji pričaju o ustašama pogotovo klinci sa simbolima na Tompsonovim koncertima nemaju o tome pojma.Ali zato se voli povećavati brojka ubijenih Srba u konc logorima.Svaki put sve veća brojka.Njemačka marka je bila dobra kao i zapadni dio isto.Mislim da nemaš pravo da ikome sudiš.Ni meni ni onim kosturima.A mislim ono što ostade od ustaša je već i sa drugom nogom u grobu.
 
Poslednja izmena:
A ja tri godine čitam imenovanje hrvata ustašama. I onda? Smiješ li da me častiš.Mnogi koji pričaju o ustašama pogotovo klinci sa simbolima na Tompsonovim koncertima nemaju o tome pojma.Ali zato se voli povećavati brojka ubijenih Srba u konc logorima.Svaki put sve veća brojka.

Ne mogu da verujem. Opet je dosla da pljuje po srpskim zrtvama. Oni ne mogu ni mrtve da ostave na miru! :evil:
 
thumbnail.ashx


Gotovčevi ko nije čuo za njih
šifra Red Carpet

Trp'o bih Simonicu bespostedno, pali me njena droljasta faca...:mrgreen:... i opet, i opet..... i opet....




I jos jednom za kraj :mrgreen:
 
A ja tri godine čitam imenovanje hrvata ustašama. I onda? Smiješ li da me častiš.Mnogi koji pričaju o ustašama pogotovo klinci sa simbolima na Tompsonovim koncertima nemaju o tome pojma.Ali zato se voli povećavati brojka ubijenih Srba u konc logorima.Svaki put sve veća brojka.Njemačka marka je bila dobra kao i zapadni dio isto.Mislim da nemaš pravo da ikome sudiš.Ni meni ni onim kosturima.A mislim ono što ostade od ustaša je već i sa drugom nogom u grobu. __________________
zašto neki sole pamet,zar im vlastita pamet nije dovoljno posoljena P:

Poslednji put ažurirao/la Astrica : danas u 20:11

Казна истекла, сврха кажњавања НИЈЕ постигнута ...

Предлог :
- поновити, али сада мало продужити боравак на клупици,
а кло(в)н ник "žužika" трајно бановати ...
 

Back
Top