U kakvom to mi svetu živimo!?

kad sam počeo gledati ovaj video a pre nego je Susan pustila glas...

  • ""ja sam se pitao/pitala šta li ova ovde radi""

  • ""smejao/la se njenom govoru/stasu/godinama/akcentu""

  • ""gledao/la sam sa zanimanjem bez ismejavanja""

  • ""sram me reč...sad kad sam odgledao celi video""

  • ""ja sam isto bio predmet nečijeg ismejavanja pa znam kako je to - nisam se ismejao""""


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
moderator je već brisao neprimerene postove na ovoj temi....izgleda da neki nisu shvatili poentu ove teme

ova tema je pokrenuta nakon što se pre nedelju dana na katolički Uskrs vređali Hrvati na jednoj temi...a eto danas se vređaju svi popreko na pravoslavni Uskrs....
nema šta ""pravi"" "vernici":roll:


onim PRAVIM vernicima i SVIM ljudima dobre volje želim Sretan Uskrs!:ok:

ostalima želim brzi ""oporavak"" i neku dobru terapiju da zato jer su nesrečni sa svojim životom da dolaze na forume i vređuja svakog bez imalo srama...:roll:

priča o Susan Boyle je priča koja je dobrodošla u ove dane Uskrsa i za katolike i za pravoslavce...jer govori o toleranciji drugačijih, međugeneracijskoj toleranciji i prihvatanju i da ne trebamo svi biti ""uniformirani"" i ""silikonizirani"":idea:


pozz:ok:
 
Mene ne moze dirnuti? Oces da ti ja kazem nesto dirljivo? Znas sta je tuznije od osobe koja je ruzna ali super peva? Osoba koja je ruzna i uopste ne zna da peva!

tužno je kad se neko ismejava kako neko izgleda ....jedino koga mi nije žao da se ismejavam jest patriJote (koji pored zdravih očiju i ""pameti""...loopaju bez pardona) i to bez obzira jer mentolišu hrBatsvom, srBstvom ili nečim trećim... e takvi mi dođu ko desert posle ručka :D
 
tužno je kad se neko ismejava kako neko izgleda ....jedino koga mi nije žao da se ismejavam jest patriJote (koji pored zdravih očiju i ""pameti""...loopaju bez pardona) i to bez obzira jer mentolišu hrBatsvom, srBstvom ili nečim trećim... e takvi mi dođu ko desert posle ručka :D

Лепо си почео па га баш унер*ди на крају ...

Какве везе имају Susan Boyle и патриЈоте ???

Преспојио си нешто (Дроћку се то често дешава, да није заразно) ???
 
volio bih da video sa Susan Boyle vide svi jer je unapred ismejana....

rekord gledanosti (anonimnih ljudi) definitivno tuče ovaj momak:arrow:


predprošlogodišnji britanski talent sa preko 40 miliona pregleda

:worth::worth::worth:

između Paula i Susan sam namerno odabrao Susan iz više razloga:

-dotična je bila ismejana što zbog akcenta, što zbog izgleda, obrva etc...
-žena je u godinama (dakle u pitanju je i netolerancija prema godinama)
-svi su bili kontra nje uključujući i žiri kad je stupila na pozornicu
:idea:


PS al kako je krenulo Susan će trebati manje od dve godine da dostigne gledanost kao Paul koji je nastupio 2007.godine i oborio publiku i žiri svojim talentom :ok:

Пол Потс је цар! Продавац мобилних телефона из Велса, продао 10 милиона ЦД-ова.
А пева само опере. :lol:

Само ми није јасно откуд ова тема баш на пдф политика.
 
nakon desetke njenih videa o prvom nastupu koji su kodirani za direktno prebacivanje na forum, poput ovog:
.
.
.

.
.
.

našao sam evo jednog (doduše kraću verziju) koja nije kodirana :arrow:

.
.
.


.
.
.
u samo par dana njen prvi nastup je odgledalo nekoliko miliona ljudi...a u Velikoj Britaniji je zvezda No1 te na facebooku već ima nekoliko grupa fanova:ok:....a kad se pojavila na stageu pre pevanja svi su joj se smejali :roll:
.
.
.
naravno..kao i na svim mojim (novijim) temama tu je i obavezna anketa :idea:
molim da budete iskreni u odgovaranju...ako ne možete bit onda ju barem zaobiđite:idea:

ova zena je idiot.
ali je postalo dosadno da televizija prikazuje bogate idiote poput paris hilton, pa je red da se sad malo predje i na ruzne i debele idiote, poput ove nesrecnice.
 
Где си шупља,јел` знаш?

:rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf:
i neću jesti kod Joa :mrgreen:

ova zena je idiot.
ali je postalo dosadno da televizija prikazuje bogate idiote poput paris hilton, pa je red da se sad malo predje i na ruzne i debele idiote, poput ove nesrecnice.

Kažem ja svijet je stvoren za lijepe i mršave.Samo se pitam čemu toliko anoreksije i bulimije u zadnje vrijeme? To te isto ne dira?
 
Poslednja izmena:
ma slama mi srce

nego, i dalje mi je bilo muka da gledam ovog neuglednog idiota, pogotovo kad je onako prostacki zavrtela kukovima

Mislim da bi ti se jako svidjelo da ti je kćerka u toj kategoriji ili da ti brat ili sestra ima neki defekt tipa Downow sindrom. Ja imam autističnog bratića od skoro 50 godina i nikad se ni njemu,njegovoj braći ni njegovim roditeljima nisam rugala pa niti iza leđa.Evo još jednom se vidi u kavom svijetu žvimo.U svijetu ograničenih.
 
tužno je kad se neko ismejava kako neko izgleda ....jedino koga mi nije žao da se ismejavam jest patriJote (koji pored zdravih očiju i ""pameti""...loopaju bez pardona) i to bez obzira jer mentolišu hrBatsvom, srBstvom ili nečim trećim... e takvi mi dođu ko desert posle ručka :D

Dakle ti nisi pun predrasuda kad jesu u pitanju gabori, ali jesi kad su u pitanju ljudi drugacijeg misljenja od tvog.:roll: Kakav netolerantni folirant.:dash:
 

Back
Top