Tukao profesora pesnicom u glavu zato što ga je oborio na popravnom!

Pazi, zbog fizickog nasrtaja na profesora on mora da odgovara kao i svi punoletni gradjani. MEMA OPRAVDANJA.

Profesor je mogao i da mu opsuje i majku i oca, ali UCENIK NEMA NIKAKVOG PRAVA DA FIZICKI INTERVENISE NA PROSVETNOG RADNIKA, kao ni ovaj na njega.

Tu je sve jasno.

PS.
Kazete jos uvek je neoformljena licnost, pa i vi ste nekad bili "neoformljene licnosti" pa da li ste smeli da tako nesto ucinite.

Ako on ima pravo da glasa, i da vrsi sve ostale "ozbiljnije" gradjanske duznosti, to znaci da mu je racionalna svest oformljena dovoljno da bi mogao da razlikuje dobro od loseg.

Napisao sam da ne opravdavam to sto je udario coveka.Da je moj,video bi svog boga.Ali me nerviraju ovi politicki korektne przenice sto su odma skocile,kao Jao,siledzija,ubica,treba ga sprziti.Treba sprziti sve koji ne urade svoj deo posla.
Roditelje zbog (ne)vaspitanja,profesore koji i ne predaju sta treba nego razmisljaju osvojim problemima i NAJVISE sistem u kom nema uslova ni za vaspitanje,rad,ucenje.
 
Vi u Srbiji ste super... samo sakama.
Kod nas prije 3 dana...



20 Aug 2009. 22:08 | Izvor: CdM


Šrafcigerom u leđa na direktora škole

Dvojica učenika Mašinske škole u Nikšiću J.G. (18) i D.J. (17), uhapšeni su večeras nakon što su jutros šrafcigerom pokušali da ubiju direktora škole G. D.

Policija je pronašla i uhapsila J.G, dok je D.J. došao da se prijavi u pratnji roditelja.

Njih dvojica su, kako se sumnja, jutros oko 10 sati, ispred škole sačekala direktora G.D. i jedan od njih ga je s leđa ubo šrafcigerom u predjelu desne lopatice, saopštila je policija.

Odmah su pobjegli, a G. D. je ostao šrafciger zaboden u leđa. Njemu je u bolnici konstatovana lakša tjelesna povreda i nakon medcinske pomoći je pušten na kućno liječenje.

====
L I N K
 
Vi u Srbiji ste super... samo sakama.
Kod nas prije 3 dana...



20 Aug 2009. 22:08 | Izvor: CdM


Šrafcigerom u leđa na direktora škole

Dvojica učenika Mašinske škole u Nikšiću J.G. (18) i D.J. (17), uhapšeni su večeras nakon što su jutros šrafcigerom pokušali da ubiju direktora škole G. D.

Policija je pronašla i uhapsila J.G, dok je D.J. došao da se prijavi u pratnji roditelja.

Njih dvojica su, kako se sumnja, jutros oko 10 sati, ispred škole sačekala direktora G.D. i jedan od njih ga je s leđa ubo šrafcigerom u predjelu desne lopatice, saopštila je policija.

Odmah su pobjegli, a G. D. je ostao šrafciger zaboden u leđa. Njemu je u bolnici konstatovana lakša tjelesna povreda i nakon medcinske pomoći je pušten na kućno liječenje.

====
L I N K

http://www.politika.rs/rubrike/exyu/SHrafcigerom-u-ledja-direktora-shkole.lt.html
 
Roditelje zbog (ne)vaspitanja,profesore koji i ne predaju sta treba nego razmisljaju osvojim problemima i NAJVISE sistem u kom nema uslova ni za vaspitanje,rad,ucenje.
Roditelji jesu odgovorni za jedan deo njegovog zivota, i slazem se da bi se neko od nadleznih trebao pozabaviti ovakvim pitanjima.

Pedagozi u osnovnim skolama takodje snose jedan manji deo odgovornosti pri vaspitavanju svojih ucenika.

U srednjim skolama se vec to isklucuje. Srednja skola nije obavezna , niti su profesori duzni da vaspitavaju ucenike koji bi vec trebali da imaju neku svoju stecenu samostalnost, i ponasanje koje su stekli iz osnovne skole, i od svojih staratelja.


Napisao sam da ne opravdavam to sto je udario coveka.Da je moj,video bi svog boga.Ali me nerviraju ovi politicki korektne przenice sto su odma skocile,kao Jao,siledzija,ubica,treba ga sprziti
.

Gledano sa neke druge tacke gledista ovakve stroge optuzbe mogu imati pozitivnog psiholoskog efekta, na ostale ucenike.

Kada bi se gledalo na ovaj slucaj sa nekim opravdanjem na ucenika koji je udario doticnog profesora, ostali ucenici bi stekli neko samopouzdanje, jer bi se vodili uverenjem da cak u krajnjem slucaju ako i oni pocine tako nesto ipak imaju nekog ko ce stati da ih zastiti, iako za takve slucajeve nema opravdanja
 
Izvlačite neke bezvezne zaključke.

Momak je doživeo neuspeh u verovatno najbitnijem momentu svog života. Izgubio je pravo na redovno školovanje. Popizdeo je, počeo da histeriše, cmizdri, pao mu je mrak na oči, i udario je profesora. Nije izvadio nožekanju i počeo da ga kolje, niti je ovo isto k'o gomila onih mongoloida sa Youtube što se zabavljaju mučeći babe i preteći profesorima da bi ispali baje. K'o da se nikom ovde nikad nije desilo da mu padne mrak na oči i da udari nekog?

Takve stvari su za jednomesečnu kaznu čišćenja klozeta, mada mu je i gubitak prava na redovno školovanje verovatno dovoljna kazna, a ne za zatvaranje čitave mu familije iza rešetaka.
 
Poslednja izmena:
Sve to potice od kucnog vaspitanja. Ko je u startu (kod kuce ispusten) ne moze ga ispraviti ni skola ni vojska ni robija.;)

Sve to potice od kretenskih medijskih kampanja za neosnovana, nebulozna, neuravnotezena novokomponovana prava djaka i tu ni najbolji pedagozi ne uspevaju da pariraju medijskoj moci.
Na svim televizijama se samo njake da su djaci preoptereceni skolskim gradivom, a sada se ne uci ni 50% onoga sto smo mi ucili u skoli.
 
Исправан педагошки приступ, ауторитет, не на бази силе и моћи, већ на бази правичности и поштовања ученика
као младих људи, доводи до овакве сцене, на крају.... Сви професори би требало да погледају овај филм и да
извуку поуке у раду са тинејџерима.


Сцена из чувеног филма Господину с љубављу.
 
Izvlačite neke bezvezne zaključke.

Momak je doživeo neuspeh u verovatno najbitnijem momentu svog života. Izgubio je pravo na redovno školovanje. Popizdeo je, počeo da histeriše, cmizdri, pao mu je mrak na oči, i udario je profesora. Nije izvadio nožekanju i počeo da ga kolje, niti je ovo isto k'o gomila onih mongoloida sa Youtube što se zabavljaju mučeći babe i preteći profesorima da bi ispali baje. K'o da se nikom ovde nikad nije desilo da mu padne mrak na oči i da udari nekog?

Takve stvari su za jednomesečnu kaznu čišćenja klozeta, mada mu je i gubitak prava na redovno školovanje verovatno dovoljna kazna, a ne za zatvaranje čitave mu familije iza rešetaka.

Da li bi tako mislio da si, npr. profesor? Pa godisnje oko 400 ucenika... nek te svako samo jednom klepi... pa X40 god. do penzije... ako prezivis.
 
Takvom ponašanju mora da stane na put i to je valjda svima jasno.
Agresivnost i nasilništvo su postali popularni, trendi. Sama činjenica da se to snima i kači na youtube dovoljno pokazuje do kog bolesnog nivoa je sve otišlo.

To su evropski trendovi. Nismo se mi cak ni toga sami setili.

Probaj da nadjes 'happy slapping' na youtube - tako to zovu u Engleskoj. Ima hiljade snimaka.
 
Победоносцев:
S'a mu bre objasnjavas

Pitaj ga 'sa se tu siris?'

Pa utoka brate

Pa da vidi sta je vitez vrelog asfalta

Ja sam žestoki momak sa ulica Beograda.
Kad prolazim u oči niko ne sme da me gleda.
Vozim besan auto od hiljadu maraka.
U džepu imam 150 francuskih franaka.

Imam deset trenerki i žuto oko vrata.
Hromirani pištolj koji kupio mi tata.
I tako ja se mrštim na sve što se kreće.
Valjda meni niko okrenuti se neće.

Lež'o sam na robiji deset dugih dana.
Zbog toga mi na duši stoji doživotna rana.
Imam dobru ribu što za njom sečem vene.
Kada reč je o seksu, drugi rade to za mene.

Znate, živim od droge, oružja, i zlata.
Jao, bacaj cigare, eno stiže mi tata.
U kafiću sedim, milione zgrćem.
Kada mobilni zazvoni, ja turu obrćem.

Ja sam žestoki momak, dečko u usponu...
Ja sam žestoki momak, dečko u usponu...

Ribe, telefoni, splavovi i zezanje.
Večeras mogu kasnije da idem na spavanje.
Idem sto na sat, riba pored mene uzdiše.
Čim ubacim u ler imam pola kruga više.

Versaće dukserica juče uvezena.
Slova preko celih grudi kao da su izvezena.
Kada idem kroz grad jako pozitivno zračim.
Svi se smeju kad me vide, mada ne znam šta to znači.

Mojih 12 ferarija glancam svaki dan.
Sve sam nabavio sam na istom kalendaru.
Moja soba ima klimu to je stvar valjda poznata.
Čim osetim vrućinu odma' otvaram vrata.

Samo kineska kuhinja, najjača na svetu.
Od Kineza sam na pijaci ja kupio paštetu.
A kada sam besan ja ljude tada ubijam,
na igrici što najviše ja gotivim da igram.

Ja sam žestoki momak, dečko u usponu...
Ja sam žestoki momak, dečko u usponu...

Oni njemu kažu: ''Gde si, puž?''
A on njima kaže: ''Gde si, drug?''
Oni njemu kažu: ''Gde si, drug?''
A on njima kaže: ''Gde si, puž?''

Često odlazim na seks i čekam svoju malu.
Večeras imam sastanak na poznatom kanalu.
Veliki sam šmeker i o tome se priča.
Kad se montiram svaka meni riba se svidja.

Na splavu sam glavni jer namrštio sam obrve.
A napolju BMW iz '81.
Moja riba je fensi i ne voli rad.
Ovde joj je lepo, juče stigla je u grad.

Nedovršen tet furam ja na vratu.
Kada proradi mi hemijska biće najbolji u gradu.
I šleperi moji na carini stoje.
Ne znam da l' su puniji magle ili promaje.

Ja sam žestoki momak, dečko u usponu...
Ja sam žestoki momak, dečko u usponu...

A kada sam u lovi ja na fudbal se kladim.
Svakog dana po 5 maraka i ne moram da radim.
Moj najbolji ortak je uspešniji od mene,
jer ima jaču firmu gde radi njegov ćale.

Meni je baš dobro i imam svoj trip,
a njemu je jos bolje jer on vozi džip.
Razne kombinacije ja pravim svaki dan.
Sve manji kusur vraćam jer hoću svoj stan.

Ponekad prodajem vutru, a to nije mala stvar.
U kraju me zbog toga zovu ''Pablo Eskobar''.
U zoološkom vrtu sam se vozio u slonu.
Nije čudo što me zovu ''dečko u usponu''.
 
We don't need no education
We dont need no thought control
No dark sarcasm in the classroom
Teachers leave them kids alone
Hey! Teachers! Leave them kids alone!
All in all it's just another brick in the wall.
All in all you're just another brick in the wall.

We don't need no education
We dont need no thought control
No dark sarcasm in the classroom
Teachers leave them kids alone
Hey! Teachers! Leave them kids alone!
All in all it's just another brick in the wall.
All in all you're just another brick in the wall.
 
Kad bolje razmislim, mozda ce neki da me osude za ovo, ali posteno, steta sto je ukinut Goli Otok..

Ne mislim bukvalno na to, jer tamo su bili politicki zatvorenici, ali podjimo redom..

Ja sam vec prestario da bi mogao pisati iz ugla ucenika, ali dok sam to bio, ni na pamet mi nije padalo nista slicno, mada bi i sad profesoricu fizike razapeo na kolac, ali opet bi razmislio..

E sad..

Kucno vaspitanje je uslov uslova za svaki novi narastaj i snalazenje u drustvu..
Bez toga, kucnog vaspitanja, nema postena i dobra gradjanina ove zemlje..
Dakle, sve polazi iz kuce, a u skoli, ulici, kafani se nauci ostatak..

@tema..

Posto je decak punoljetan a i iz informacija koje smo mogli da procitamo
decak je znaci vec bio u neku ruku problematican, samim tim sto je vec ponavljao razred..
Sledeca stvar. punoljetan i naravno sposoban i fizicki i pravno da odgovara za svoje postupke..
Dakle, sledi zakonska procedura u ovakvim slucajevima + eventualna tuzba samog profesora, sto mu dodje dupla prekrsajna..
Ne znam sad koje sankcije mogu biti, dal, novcana ili zatvorska kazna, ali neka bi MORALO da se primjeni..

Konkretno o ovom i slicnom mogu da pisem do besvijesti ali vecina nece citati, tako da ne gubim vrijeme i prste..

A ako zapadne zatvora jedina stvar sto bi mogla da mu otvori oci jeste da bi mogao da izgubi nevinost tamo, pa ga to mozda dozove nekoj pameti, ali i tu se postavlja pitanje, sta ako mu se bude dopalo...

Aj zdravo
 
Pa mozda je neko primetio da ga je taj covek oborio 2 puta iz istog predmeta tako da i nemora da znaci da je klosar mozda nemoze da nauci...2 on ga je udario sa ledja a to znaci da ovaj nije hteo da se okrene da ga pogleda u lice dok je ovaj palakao i molio za 2...To je izfrustriralo decka i on je zbog pokazivanja tolikog nepostovanja udario profesora iz nemoci...Uvek postoje 2 strane..Netreba odma osudjivati decka...
 

Back
Top