Vučić je učinio krivično delo zato što je potpisao da se srpske vozačke dozvole poništavaju

nesko101

Elita
Poruka
18.439
Autorska
Niko od Srba nije hteo ovo da shvati kao krivično delo predsednika Srbije a zašto kada to stvarno i jeste?
Naš predsednik Srbije da nije dozvolio i priznao šiptarske tablice i vozačke dozvole šiptarska država ne bi smela Srbima na Kosovu da poništava vozačke dozvole izdate od Države Srbije.Vučić je dozvolio isto krivičnim delom da Srbima na Kosovu oduzmu prava koja imaju kao državljani Srbije i svi Srbi imaju prava po ovom osnovu da tuže Državu Srbiju kao i samog izabranog predsednika Aleksandra Vučića zbog potpisivanja takvog dokumenta u Briselu.
 
Naš predsednik Srbije da nije dozvolio i priznao šiptarske tablice i vozačke dozvole šiptarska država ne bi smela Srbima na Kosovu da poništava vozačke dozvole izdate od Države Srbije.
Dokle bre više ove šiptarske provokacije?
Zašto ti, kao pravi srpski patriota, nisi sprečio šipce da vrate patrijarha?
Nego si stavio guzicu na stolicu, loopetaš ovde gluposti i provociraš... :mazi:
 
Autorska
Niko od Srba nije hteo ovo da shvati kao krivično delo predsednika Srbije a zašto kada to stvarno i jeste?
Naš predsednik Srbije da nije dozvolio i priznao šiptarske tablice i vozačke dozvole šiptarska država ne bi smela Srbima na Kosovu da poništava vozačke dozvole izdate od Države Srbije.Vučić je dozvolio isto krivičnim delom da Srbima na Kosovu oduzmu prava koja imaju kao državljani Srbije i svi Srbi imaju prava po ovom osnovu da tuže Državu Srbiju kao i samog izabranog predsednika Aleksandra Vučića zbog potpisivanja takvog dokumenta u Briselu.
uaaaa, dole Vucic, na sud.
Ocemo nove izbore ................di ce pobede americki kandidati.
 
Autorska
Niko od Srba nije hteo ovo da shvati kao krivično delo predsednika Srbije a zašto kada to stvarno i jeste?
Naš predsednik Srbije da nije dozvolio i priznao šiptarske tablice i vozačke dozvole šiptarska država ne bi smela Srbima na Kosovu da poništava vozačke dozvole izdate od Države Srbije.Vučić je dozvolio isto krivičnim delom da Srbima na Kosovu oduzmu prava koja imaju kao državljani Srbije i svi Srbi imaju prava po ovom osnovu da tuže Državu Srbiju kao i samog izabranog predsednika Aleksandra Vučića zbog potpisivanja takvog dokumenta u Briselu.
Kad si cuo da je Vucic ili lez Brnabic izgovorio/la KOSOVO JE SRBIJA ?
 
AV nista nije potpisao ni dozvolio kao pojedinac i osoba. predsednik svoj posao radi najbolje sto moze. prethodno preuzete obaveze postoje jos od borka i tadica
Dozvolio siptarima da se sa njihovim tablicama vozikaju kroz Srbiju dok za nase sleduje nalepnica preko SRB.
Nadam se i podrzavam da ce jednog dana zaglaviti na teskoj robiji kao i njegovi dupeuvlakaci
 
Dozvolio siptarima da se sa njihovim tablicama vozikaju kroz Srbiju dok za nase sleduje nalepnica preko SRB.
A kad si ti, veliki Srbine, zadnji put prelepljivao SRB?
Nisi nikad, samo si čuo da se to radi?

Kad si zadnji put bio u nekom srpskom manastiru na KiM?
Nisi nikad, samo si čuo da postoje?

Pun mi je Đilas vas drugosrbijanaca i internet ratnika.
 
A kad si ti, veliki Srbine, zadnji put prelepljivao SRB?
Nisi nikad, samo si čuo da se to radi?
Ja sam 2016 god bio u Albaniji preko Kosova i nije se prelepljivala tablica.
Cuo sam da posle jeste

Kad si zadnji put bio u nekom srpskom manastiru na KiM?
Nisi nikad, samo si čuo da postoje?
Nisam nikad bio ni u manastiru u Srbiji jer sam ateista.
Mozda kao klinac na eskurziji, ne secam se

Pun mi je Đilas vas drugosrbijanaca i internet ratnika.
Djlilas je lopina bas kao i Vucic a sad mu je krivo sto nije na vlasti da moze da drpa.
Nisam ni njegov fan niti iciji.
Nisam u sistemu, samo sagledavam realno stanje stvari.
Srbin sam jer sam rodjen u Beogradu.
Da nisam ko zna sta bih bio
 
Autorska
Niko od Srba nije hteo ovo da shvati kao krivično delo predsednika Srbije a zašto kada to stvarno i jeste?
Naš predsednik Srbije da nije dozvolio i priznao šiptarske tablice i vozačke dozvole šiptarska država ne bi smela Srbima na Kosovu da poništava vozačke dozvole izdate od Države Srbije.Vučić je dozvolio isto krivičnim delom da Srbima na Kosovu oduzmu prava koja imaju kao državljani Srbije i svi Srbi imaju prava po ovom osnovu da tuže Državu Srbiju kao i samog izabranog predsednika Aleksandra Vučića zbog potpisivanja takvog dokumenta u Briselu.
реалност нешко.
рекох ти, реалност је тужна. она је следећа:
јеремић (оптужује тадића јер је тад био председник) је изместио преговоре о косову из УН у Брисел!
као ''грешку'' јеремића признаје и санда рашковић.
није то грешка нешо , нити је та фукара џаба била пред скупштине УН ... на последњим изборима у кампањи је управо он највише викао о косову и цео програм углавном базирао на атриЈотску ноту косово. он???

после њега новавласт је каже наследила брисел. и каже ништа ту није могла боље. јер су наследили врућ кромпир потпо је косово измептено из УН.

шта мислиш коме је нешо највише одговарало да се косово измести из надлежности УН?
америци. јасно као дан.

резолуција 12 44 и љихов потпис на то се и на тај начин заобишао.

е сад, да ли је нова власт (ако верујеш да се променом власти у србији нешто мења) морала да игра ту игру брисела?

без обзира што је јеремић изместио косово из УН у брисел...


не знам како јеремић ниеј за ту идзају осуђен затворен у бувару за век векова ?
а народ ?

народ је одавно у амбису...доведен да гледа само како преживети...

тужно нешо али реалност је таква
 

Back
Top