Quantcast

Tragedija 21 02 2008

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

filatelista. pa šta?

Veoma poznat
Poruka
13.052
Jutros sam gledao prilog slovenačke POP TV koja prikazuje kamere u SLO Ambasadi u BG
ulaze napaljeni balavci, prvi omotanog lica, sledeći bez ikakave "zaštite", i kreće razbijanje i prolazi njih 5-6 i jedan gura konstrukciju detektor metala na ulazu koji pada u pravcu ovih 5-6 što su već prošli
da je nekog poklopilo po glavi....

mvcom

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.122
A jako se klinac iz neke hercegovacke vukojebine znao sta radi za tih 30 i kusur godina AU vladavine Bosna je najvise napredovala i najvise izgradjena u svojoj istoriji i pre i posle toga , sve sto valja su im Austrijanci napravili al hebiga mlade usijane glave su uvek pogodne za manipulaciju.

Da li ti znaš kako je građena pruga Užice-Višegrad koju su austrijanci napravili?

Ako neznaš koja je to pruga to je ono što je Kusturica nedavno obnovio i pustio u tusistički obilazak na Mokroj Gori.

al bundy

Legenda
Poruka
59.123
Па видиш ти и ја имамо различите моралне аршине и у посматрању садашњости и прошлости.
Аустро-Угарска је понижавала Србе у Босни, кочила њихове везе са Србијом, ограничавала им права, протежирала друге народе на рачун Срба.....и прво Херцеговачки устанак, који се касније проширио на Босну није избио да би А-У окупирала БиХ, него да би се Срби из БиХ ујединили са Србијом и Црном Гором.

Ти би се помирио са тим за кило хлеба који би ти дали да градиш пругу.
Као што би се и данас помирио за 100 евра већу плату и ауто-пут.

Sa cime da se pomirim ?

nisliya

Iskusan
Poruka
6.510
rodjen je na kosovo, i mislim da mogu reci da smo zemljaci, a sto je otisao, rekoh gore, samo trebas shvatiti. a verujem je da je u tim godinama bio jos mali da bi bilo sta bilo kome ucinio. ali tebi je bitnije da imas razlog da svalis krivicu na nas nego da kazes "steta, iskoristili ga ..."
ma shvatam ja zasto odlaze Srbi odande
svakog dana vesti o tome kako lepo zive tamo i danas

naravno da taj klinac nije nikom nista ucinio, nisam ni rekao
i ne svaljujem krivicu, samo iznosim cinjenice
ako je dobrovoljno otisao, zasto je protestvovao?

univerzijada

Obećava
Poruka
65
Питање за медицинаре: да ли је могуће да неко тако изгори да му сагоре кости и да од њега ништа не остане.

Искрено саучешће породици.

al bundy

Legenda
Poruka
59.123
Са окупацијом БиХ од стране А-У од 1878-1918:rolleyes:

Да си у последњих пар дана гледао вести на ТВ или читао штампу, знао би са чим.
pa nazalost gledao sam vesti i citao novine , al vecina stanovnistva se ne miri sa tmim sto se desava sa Kosom ali opet ne idu svi da pale prazne zgrade i kradu patike i kackete zbog toga .

Strela

Elita
Poruka
17.185
За несрећног Зорана Вујовића, речено је да је био узоран младић, добар студент, спортиста
и омиљен међу друговима. Такође је речено да није био склон насиљу.

Нека му је Вечна Слава!

За разлику од равнодушних, има и оних које све ране свога рода боле...

jomini

Buduća legenda
Banovan
Poruka
33.105
Da, bio je u razgledanju. Budimo realni. Strašno je što je nastradao, pogotovo na takav način, ali onaj deo ''nije bio sklon nasilju'' baš ne ide sa celom pričom. Jasno je da je iritiran celom situacijom jer je do pre par godina živeo na Kosovu i morao da napusti svoju kuću, ali tražiti krivca negde drugde za akt bezumlja i nasilja je blago rečeno - neprihvatljivo.

gdzd968

Primećen član
Poruka
942
Mislim da bi makar iz poštovanja prema roditeljima ovog nesrećnog mladića, kao i svih drugih koji su ga poznavali trebali da prestanete da se prepucavate oko njegove smrti.
Ta porodica je uspela da ga izvede živog iz Prištine 1999. da bi ga sada izgubila.
Možda će se dokazati i otkriti (najverovatnije) da su dečka u američkoj ambasadi (gde nije ni trebalo da bude) zapalili oni isti sa kojima je došao do nje i sa kojima je u nju provaljivao i pokušao da je zapali.
Gledajući tako stvari, mislim da je stvarno vreme da tu temu ostavite na miru i prestanete da ga provlačite kroz kojekakve forume i teme...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.