Quantcast

Tragedija 21 02 2008

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

adem_ks

Buduća legenda
Banovan
Poruka
33.618
U Ambasadi SAD izgoreo Zoran Vujović
Novosađanin Zoran Vujović (21) student menadžmena, poginuo je u požaru u ambasadi SAD u Beogradu. Njegove posmrtne ostatke identifikao je, na osnovu ličnih stvari, njegov otac Milan Vujović.

-Imao je šta da vidi, ugljenisano telo svog starijeg sina. Prepoznao ga je po zlatnom lančiću i metalnoj kopči sa kaiša- ispričao nam je Milanov rođak.
Porodica Vujović se u Novi Sad doselila iz Čaglavice kod Prištine jula 1999. godine
http://www.blic.co.yu/temadana.php?id=31485

Saučešće porodici.
zao mi je mladica, moje saucesce. ali jos vise mi ga je zao sto je zemljak. hebena politika nosi zrtve, ali neki i dalje teraju po starom

ANSEL

Zainteresovan član
Poruka
118
Saucesce pordici. Samo da kazem , da ne krivite politiku zbog njegove smrti.. da nema sranja sa kosovom ne bi ni on poginuo to jeste , ali da je lepo bio gde su i svi dugi normalni kod hrama , to se ne bi desilo.

procella

Zainteresovan član
Poruka
191
U Ambasadi SAD izgoreo Zoran Vujović
Novosađanin Zoran Vujović (21) student menadžmena, poginuo je u požaru u ambasadi SAD u Beogradu. Njegove posmrtne ostatke identifikao je, na osnovu ličnih stvari, njegov otac Milan Vujović.
Mnogo mi je zao.
VJECNAJA PAMJAT!

@ Aleksandra3

Nemojte da ga prezirete,

Искрено те презирем због ове твоје изјаве.
nesrecni u svom siromasnom i malom srcu,nisu dostojni odgovora.
Bog ce da odgovori,jer Njegova pravda je pravda vecna!

*BILJA*

Buduća legenda
Poruka
32.298
Mnogo mi je zao.
VJECNAJA PAMJAT!

@ Aleksandra3

Nemojte da ga prezirete,

nesrecni u svom siromasnom i malom srcu,nisu dostojni odgovora.
Bog ce da odgovori,jer Njegova pravda je pravda vecna!
Nadam se da joj ni ti neces pobeci:rolleyes:
Zbog vas "demokrata" koji ste sve uradili da ovu zemlju rasparcate i dok je vas predsednik piknikovao u Rumuniji, gine nam omladina ispred ambasada zlocinackih zemalja, koje, uzgred, NIKO nije obezbedjivao sto je dodatno pitanje, ZASTO i KO je naredio tako?!

Ispred B92. kordoni policije s naredjenjem da pucaju ako neko krene....

I, pomeni sad Boga u kontekstu kojem jesi, ako imas tri ciste:roll:

Reg

Elita
Poruka
24.714
Nesreća, baš velika nesreća. Mislim da je njegovim roditeljima sad potpuno svejedno šta će biti s Kosovom. Uspeli su da ga sačuvaju u onim ratnim vremenima, ali on nije uspeo da sačuva sebe u mirnim vremenima. Tuga.

A najgore od svega je to što će njegova žrtva biti uzaludna, kao i hiljade drugih.

Ali, eto radikalima i Koštunici razloga da likuju nad još jednim mrtvim Srbinom. Ionako izjavljuju da bez Kosova nema Srbije, pa su polako krenuli da organizuju ubistva po Srbiji. Na ovaj ili onaj način, ovo je njihovo delo.

Pošto već nisu u stanju da se izbore za Kosovo, onda se trude da održe drugi deo obećanja - da nema ni Srbije.

gdzd968

Primećen član
Poruka
942
Pao je kao zrtva okupacije od strane SAD-e, NATO i EU...
Neka mu je vecna slava!
Biljo, istine radi treba ovde navesti jednu malu sitnicu...
1. Nije pao kao žrtva okupacije, već je nastradao prilikom upada na američku teritoriju u Beogradu.
- Uzgred, američki marinci koji čuvaju ambasadu imali su pravo da pucaju i da ubijaju demonstrante, ali to nisu učinili, već su se povukli na drugu liniju odbrane.
- Možda se spotakao, pao i sam zapalio
- Možda se ugušio od dima
- Možda su ga zapalili neki od ortaka koji su sa njim "jurišali na bastion mrskog neprijatelja"...

Prema tome uz svo žaljenje prema ljudskom životu, nemoj da praviš heroja od njega pre nego saznaš šta je sve bilo i kako je bilo...

ANSEL

Zainteresovan član
Poruka
118
1. Nije pao kao žrtva okupacije, već je nastradao prilikom upada na američku teritoriju u Beogradu.
- Uzgred, američki marinci koji čuvaju ambasadu imali su pravo da pucaju i da ubijaju demonstrante, ali to nisu učinili, već su se povukli na drugu liniju odbrane.
- Možda su ga zapalili neki od ortaka koji su sa njim "jurišali na bastion mrskog neprijatelja"...

Prema tome uz svo žaljenje prema ljudskom životu, nemoj da praviš heroja od njega pre nego saznaš šta je sve bilo i kako je bilo...
lepo receno , uze mi rec iz usta ...

curly hair

Zainteresovan član
Poruka
106

BRAVO!!! Konacno neko normalan!!! i ko zna koliki je u opste prekrsaj upasti u ambasadu bilo koje zemlje i koje to posledice moze da ima, i u najmirnijim uslovima, a ne u toku demonstracija.

procella

Zainteresovan član
Poruka
191
@Bilja

Nadam se da joj ni ti neces pobeci
Zbog vas "demokrata" koji ste sve uradili da ovu zemlju rasparcate i dok je vas predsednik piknikovao u Rumuniji, gine nam omladina ispred ambasada zlocinackih zemalja, koje, uzgred, NIKO nije obezbedjivao sto je dodatno pitanje, ZASTO i KO je naredio tako?!

Ispred B92. kordoni policije s naredjenjem da pucaju ako neko krene....

I, pomeni sad Boga u kontekstu kojem jesi, ako imas tri ciste
Biljo,sve sam, samo ono sto si napisala nisam!
A Ime Gospoda i Boga moga pomenula sam u kontekstu,koji nisi pravilno razumela,i zao mi je sto nisi pravilno procitala!

*BILJA*

Buduća legenda
Poruka
32.298

On je MUCENIK, a da nije bilo okupacije Kosova, on se svakako tu gde je bio i poginuo, ne bi ni nasao.
Sto pod navodnicima "bastion mrskog neprijatelja"?!
Ako su za tebe i tebi slicne oni prijatelji, za vecinu nas - nisu!

adem_ks

Buduća legenda
Banovan
Poruka
33.618
zasto ste ga onda proterali ako je vas?

nije lepo da ga sad svojatas, to je ruganje

imaj respekta
rodjen je na kosovo, i mislim da mogu reci da smo zemljaci, a sto je otisao, rekoh gore, samo trebas shvatiti. a verujem je da je u tim godinama bio jos mali da bi bilo sta bilo kome ucinio. ali tebi je bitnije da imas razlog da svalis krivicu na nas nego da kazes "steta, iskoristili ga ..."

eremita

Zaslužan član
Poruka
114.316
Бог да му душу 'прости! Нека му је вечна слава и хвала!

Није могао да се помири, да прихвати прогон са сопственог огњишта.

Још не знамо да ли је страдао несрећним случајем или су га убили
маринци који су остали у амбасади. Надам се да ћемо и то сазнати.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.