Tipovi osobe koje trebamo...

Tacno je, mi zene uzasno komplikujemo..kad sve ide glatko u vezi ma izdramicemo neke probleme koji ni ne postoje samo da bi patile...ok, ne tvrdim ovo za sve zene, mozda samo to samo ja

(MOram svaki put da se ogradim zbog generalizacije-na koju sam i sama alergicna)
 
Ali bre nema svako iskustva..shvatices vremenom da se ne trebas svakom prepustati..svi glume ludilo koliko god tvrdili da zele ciste odnose bez kuliranja-foliranja

Ma ne glume svi..samo kazem cak i da si u pravu, ne treba nikog trovati unapred, cak i da je sve crno ljudi moraju sami da prodju kroz nesto da bi dosli do tih zakljucaka...a nije sve crno i nisu svi lazni i ne glume svi..
 
Tvrdi moj prijatelj da bi si trebali imati bar 3 muškarca/žene u svom životu. jedan nikako i ni pod koju cijenu ne može zadovoljavati SVE kriterijume...:eek:

Dakle, ~ dilema je sljedeća:
1. karakterni tip - znači onaj tip za kojeg se udaješ/ženiš - nosi te ko kap vode na dlanu i slično
2. intelektualni tip - onaj koji voli,radi isto što i vi, dakle soulmate u razmišljanjima, interesovanja, književnosti, filmovima, humoru i sve ostalo
3. sexualni tip - sve jasno - onaj s kojim se genijalno slažete ali samo na sexualnom planu - tj. pastuh i ništa više:mrgreen:

No ima idruga jedna izreka ~ postoje samo 2 tipa muškarca i žene - oni za kojima luduješ, i oni za koje se udaš.

Znam da bi većina odgovora bilo da hoce kombinaciju i 1,2,3 u jednome.
Ali toga nema...:confused:.

Što mislite o ovome????

Mislim da su te gradacije i poredjenja besmislena. Neko odgovara ili ne odgovara ne postoji tu takvo rasclanjivanje
 

Back
Top