зашто пуначке особе бирају мршаве или чак згодне партнере?

Neki viškovi kilaža, npr do 7-8 kg naprosto ne ulaze u identitet osobe, retko će koga zbog takvog viška nazivati debelom ili joj to biti upadljiva osobina.

Dok je 20, 30 kg viška skroz druga stvar, takvi viškovi menjaju osobin koncept sebe i onda sve ostalo

Tema je valjda o ovim prvim. Ako jeste, onda je reč o prosečnim osobama i ne vidim zašto ne bi dejtovale druge prosečne osobe
 
Ma dobro, svi mi na prvi pogled tražimo nekog zgodnog i lepog, muškarci nekog kao Šakira, a žene nekog kao ... (dopunite same). Ali vremenom shvatimo da je od fizićkog izgleda bitnije da su duše srodne. Ovo što napisah bi možda više odgovaralo nekoj temi "zašto ružni biraju lepe" ili slično, a ne ovoj zato odoh da spavam da više ne "lupam" :)
 
почећу овде иако мислим да ово може бити и за психологију али нисам сигурна па нека модератори одлуче где је место за моје питање

зашто ја кад видим пуначку особу са мршавим и лепо грађеним партнером сматрам да је пуначка особа ок али тај мршави партнер перверзан?

увек помислим уз пуначку особу иде и пуначки партнер
Nekad davno sam čuo od starijih ljudi "bolje da ljulja, nego da žulja" Možda je zbog toga?! :O
 
почећу овде иако мислим да ово може бити и за психологију али нисам сигурна па нека модератори одлуче где је место за моје питање

зашто ја кад видим пуначку особу са мршавим и лепо грађеним партнером сматрам да је пуначка особа ок али тај мршави партнер перверзан?

увек помислим уз пуначку особу иде и пуначки партнер
a mrsavi biraju nezgodne partnere
 
od ovih big size modela omiljena mi je Ashley Graham
1469194296-gettyimages-538521792.jpg
 
почећу овде иако мислим да ово може бити и за психологију али нисам сигурна па нека модератори одлуче где је место за моје питање

зашто ја кад видим пуначку особу са мршавим и лепо грађеним партнером сматрам да је пуначка особа ок али тај мршави партнер перверзан?

увек помислим уз пуначку особу иде и пуначки партнер
to ti je matematika. Par uvek ima zajedno 160 kg................pa ti sad kombinuj.
 
Ја поштујем власт, а то је у овом случају @Gospođetina 👑 ;)

Ti si pito
Ja sam lepo rekla
Sad posle komentara tamo nekih

Moram ti reci ——> radi šta hoces

Da se nebi žalili kako ljudima branim komentarisanje na forumu
 
почећу овде иако мислим да ово може бити и за психологију али нисам сигурна па нека модератори одлуче где је место за моје питање

зашто ја кад видим пуначку особу са мршавим и лепо грађеним партнером сматрам да је пуначка особа ок али тај мршави партнер перверзан?

увек помислим уз пуначку особу иде и пуначки партнер
Zbog papira. 😂
 

Back
Top