Tipovi osobe koje trebamo...

eto nama jos jedne podele... ima, ima... svega ima na ovom svetu... a nekako, izgleda mi ovaj tip osobe broj 2 kao nesto sto bi mi bilo sasvim dovoljno... sve ostalo dodje vremenom... a, sa druge strane... meni je interesantnije pitanje koji bismo mi tip osobe voleli nekome da budemo?
 
Hmm..privlacimo ljude slicne nama..to bi znacilo da naginjemo uvek ka jednom tipu partnera..ne znam..meni su bas bili razliciti, i mislim samo na duge veze naravno. A ni sama nisam sigurna koji sam "tip osobe" sto se tice nekih stvari, u stvari postoji razlika izmedju onog kako dozivljavam samu sebe i onog kako me drugi dozivljavaju...
 
Opet ja nevezano ali možda i nije nevezano, nego to kakve misliš da privlačiš i kakvi misliš da tebe privlače...
Eto, uvek sam mislila kako volim crne momke da bi se, na kraju, kada sagledam, ispostavilo kako su skoro svi bili plavi :confused:

A inače, nekako ono pod 2, valjda.
Šta mi vredi da me pazi, mazi, čuva
ako numemo da razgovaramo
ili da se zajedno smejemo ili štagod...
 
Tvrdi moj prijatelj da bi si trebali imati bar 3 muškarca/žene u svom životu. jedan nikako i ni pod koju cijenu ne može zadovoljavati SVE kriterijume...:eek:

Dakle, ~ dilema je sljedeća:
1. karakterni tip - znači onaj tip za kojeg se udaješ/ženiš - nosi te ko kap vode na dlanu i slično
2. intelektualni tip - onaj koji voli,radi isto što i vi, dakle soulmate u razmišljanjima, interesovanja, književnosti, filmovima, humoru i sve ostalo
3. sexualni tip - sve jasno - onaj s kojim se genijalno slažete ali samo na sexualnom planu - tj. pastuh i ništa više:mrgreen:

No ima idruga jedna izreka ~ postoje samo 2 tipa muškarca i žene - oni za kojima luduješ, i oni za koje se udaš.

Znam da bi većina odgovora bilo da hoce kombinaciju i 1,2,3 u jednome.
Ali toga nema...:confused:.

Što mislite o ovome????

Definitivno po 2. Samim tim on bi imao i ove ostale dve osobine, bar bih ga ja dozhivljavala tako :)
 
pa ne znam nije ko da bih se bunila da imam 3-4 muskarca za razlicite potrebe al mislim da sve moze da se nadje na jednom mestu.na kraju krajeva neke osobine se razvijaju i u vezi pa uce ljudi kako bolje funkcionisu zajedno...dobro recimo taj intelektualni deo mi je mozda najvazniji jer na osnovu toga sa nekim mogu i zelim/ne mogu i ne zelim da provodim vreme...to je podloga i za seksualni tip - opet cune sa nekim raspalim dudukom i olupinom da imam bilo sta u zivotu...ovaj karakterni tip mi nije jasan.necu da me neko drzi ko malo vode u dlanu,ocu da zajedno cinimo sinergiju mnogo jacu od one jedne moje plus jedne njegove.
 
Sad se setih sto mi rece jedna drugarica "Oduvek sam zelela crnog, visokog, zgodnog tipa a evo zavrsila sam sa malim, plavim, debelim"
:) ALi ona tog malog plavog debelog bas bas voli i moze da se zeza na njegov racun, ipak oni su mi jedan od srecnijih parova koje znam...ona je i dobila tog tipa kog je zelela samo u drugom pakovanju
 
Primer za ovu" tipologiju" su paralelne veze:(onaj tko ulazi u takve veze,upravo traži to,pogotovo ako je svaki svaki predstavnik različitog tipa...
Mišljenja sam da Idealnog partnera (muškarca ili ženu) se ne može apriori definirati.


A jedan mi reče:
Ženama treba , nestalan muškarac. Jedan dan odgovoran, drugi dan neodgovoran, nedelju dana uredan, nedelju dana neuredan, sporadično duhovit sporadično nasilan, ponekad načitan ,a ponekad smrdljiv i tako.

Žene ne znaju što žele od muškarca i zato ne mogu biti sretne s konstantno dobrim ili konstantno odgovornim tipom kao što ne mogu biti sretne s konstantno pijanim i neodgovornim.
 
Primer za ovu" tipologiju" su paralelne veze:(onaj tko ulazi u takve veze,upravo traži to,pogotovo ako je svaki svaki predstavnik različitog tipa...
Mišljenja sam da Idealnog partnera (muškarca ili ženu) se ne može apriori definirati.


A jedan mi reče:
Ženama treba , nestalan muškarac. Jedan dan odgovoran, drugi dan neodgovoran, nedelju dana uredan, nedelju dana neuredan, sporadično duhovit sporadično nasilan, ponekad načitan ,a ponekad smrdljiv i tako.

Žene ne znaju što žele od muškarca i zato ne mogu biti sretne s konstantno dobrim ili konstantno odgovornim tipom kao što ne mogu biti sretne s konstantno pijanim i neodgovornim.



ova poslednja recenica mi se nekoliko puta obila o glavu :think:
 

Back
Top