зашто пуначке особе бирају мршаве или чак згодне партнере?

Šta je za tebe početak? Prvi pogled, susret ili prva nedelja, mesec? Nije važan početak već sve posle njega.
почетак ...моменат који је пресудан и где је пала одлука да је то та особа са којом желимо бити то је почетак све после тога је радња
 
Radnja?

Čekaj, upoznaš nekoga, prija ti, odgovara ti (potencijalni partner ili prijatelj/ica, nebitno), počneš vezu/druženje i sve posle toga je tebi radnja?

Ti stvano osobe poistovećuješ sa predmetima, kao ona gore lampa. Treba ti - upali. Ne treba ti - ugasi. Radnja.
ако ме нисте разумели можете ме лепо питати умјесто тупавог смејања или твојих осуда

живот јесте као филм имаш почетак радњу и крај
 
Ruki vazda zduši kad je satjeraš uz zid :D
нико мене није сатјерао уз зид само ми досади објашњавати себе особама које мисле да ме знају и то боље од мене саме
 
ако ме нисте разумели можете ме лепо питати умјесто тупавог смејања или твојих осуда

живот јесте као филм имаш почетак радњу и крај
Ako se ti smeješ tupavo, ja to ne radim, a što se tiče osuda - ne vidim gde je tebe neko osudio već ti postavljam pitanja kao što si ti nama postavila pitanje.

Postaviš temu i kada ti se ne sviđaju odgovori - "Ja idem, neću više da se igram sa vama", i pored toga ubaciš neku uvredu kao odbranu. Samo ti to kod mnogih ovde ne prolazi.

Nije poenta da se u temi svi slažemo, tapšemo po ramenima i kuckamo "da da, u pravu si, lepa si, frajer si... da da tako i ja mislim...". Postoje različite vrste komunikacije.

Ne hvataj se u kolo ukoliko ne želiš da igraš.
 
почећу овде иако мислим да ово може бити и за психологију али нисам сигурна па нека модератори одлуче где је место за моје питање

зашто ја кад видим пуначку особу са мршавим и лепо грађеним партнером сматрам да је пуначка особа ок али тај мршави партнер перверзан?

увек помислим уз пуначку особу иде и пуначки партнер

Он/она је јединица + он/она је нула.

Заједно су десетка.
 
нико мене није сатјерао уз зид само ми досади објашњавати себе особама које мисле да ме знају и то боље од мене саме
Ja nemam potrebu da tebe poznajem. Otvorila si temu i kada na tvoje konstatacije postavljam pitanja ti dižeš gard. Čemu?
 
ја мислим да то има везе и са годинама док смо млади итекако јуримо идеал и нисмо баш спремни да одступимо , напротив

Mladi ljudi nisu cuveni po pameti :) Iako ne bi trebalo da budu bas tolike neznalice . . . ali to je druga tema.

опет ако дођемо у тако неке године превлада самотја и прије смо спремни да бирамо и што се неуклапа у свим сверима јер превлада жеља да нисмо више сами

Ima i toga ali nije samo to. Stariji ljudi su mudriji.
 
Kada mlad upoznaš nekoga i sa njim uđeš u vezu, brak, godinama zajedno sazrevate, "rastete" i uklapate se lakše jedno uz drugo.
U zrelijim godinama, osoba već ima iskustvo, navike, interesovanja i upoznavanje sa drugom osobom je drugačije. Svako je već svoja zrela totalno formirana ličnost i utoliko je teže uklopiti se.
 
Ja nemam potrebu da tebe poznajem. Otvorila si temu i kada na tvoje konstatacije postavljam pitanja ti dižeš gard. Čemu?
Nastavila bih ali jako žurim.
Otvaranja tema sa tekstom koji je c/p a nije prethodno pročitan, teme 'pitanje', reagovanje na komenrare u temi, postalo je degutantno.
Još se ne sme lajkovati post sa kojim se slažeš?!
Ne razumem zašto takvi na vode lični dnevnik ili ne otvore svoj blog?
 
почећу овде иако мислим да ово може бити и за психологију али нисам сигурна па нека модератори одлуче где је место за моје питање

зашто ја кад видим пуначку особу са мршавим и лепо грађеним партнером сматрам да је пуначка особа ок али тај мршави партнер перверзан?

увек помислим уз пуначку особу иде и пуначки партнер
Ja sam puniji i zena mi je mrsava, takve me i privlace, bolji je i seks, radije bi sam ostao nego imam zenu sa debelim stomakom iako imam debeo stomak, ne dize mi se na njih.
 

Back
Top