зашто пуначке особе бирају мршаве или чак згодне партнере?

RužnaKoLopov

Buduća legenda
Moderator
Poruka
35.798
почећу овде иако мислим да ово може бити и за психологију али нисам сигурна па нека модератори одлуче где је место за моје питање

зашто ја кад видим пуначку особу са мршавим и лепо грађеним партнером сматрам да је пуначка особа ок али тај мршави партнер перверзан?

увек помислим уз пуначку особу иде и пуначки партнер
 
Zato što si osoba opterećena, time i ograničena predrasudama.
било би ми лакше да си рекао да ме мајка превише вруће купала

стим да сам ипак јако ематична особа иначе неби радила у бранши у којој радим
 
Има мршавих који воле дебеле и обратно. Имао сам на бившем послу једну колегиницу која је баш пунија, а момак јој мршав. Има тога.

Ја исто волим пуније, не дебеле, али пуније свакако да. Волим крупне жене, то су здраве жене.
 
Има мршавих који воле дебеле и обратно. Имао сам на бившем послу једну колегиницу која је баш пунија, а момак јој мршав. Има тога.

Ја исто волим пуније, не дебеле, али пуније свакако да. Волим крупне жене, то су здраве жене.
па то не разумем
 
па то не разумем
То привлачи људе, једноставно. Свиђају им се такве девојке, сексуално их узбуђују, и то је то.

Мада има некад и интереса, млада пуначка физички, али и финансијски, па онда младожења гледа да се ухлеби. :D
 
Има мршавих који воле дебеле и обратно. Имао сам на бившем послу једну колегиницу која је баш пунија, а момак јој мршав. Има тога.

Ја исто волим пуније, не дебеле, али пуније свакако да. Волим крупне жене, то су здраве жене.
ја мислим и ти сад самном можеш стати у ред како је форке рекао ограничени прерасудима
 
почећу овде иако мислим да ово може бити и за психологију али нисам сигурна па нека модератори одлуче где је место за моје питање

зашто ја кад видим пуначку особу са мршавим и лепо грађеним партнером сматрам да је пуначка особа ок али тај мршави партнер перверзан?

увек помислим уз пуначку особу иде и пуначки партнер
Glupost. Šta treba muž ženu da ostavi kad se udeblja ili obratno da ne bi nekome "boli" oči?
 
Ево овако нешто је мени идеално:
IMG_20240301_125757.jpg


IMG_20240301_130921.jpg


IMG_20240301_130939.jpg
 

Back
Top