Tipovi osobe koje trebamo...

Ja cu radije igrati otvorenih karata pa biti povredjena, nego igrati zatvorenih karata pa se nikad ne prepustiti nekom potpuno..nego uvek nesto da glumim ludilo.. taktiziram i slicno..ma to je sranje

Eh, cuj sad. Igrati otvorenih karata ne znaci biti glupavo naivan i pripremati sebe da te neko iskoristi, izmanipulise ili zayebe, gotovo prizivajuci "kick me" reakciju kod partnera.

Mislim da se moze ostati dosledan sebi i biti otvoren i posten prema partneru a da se istovremeno nauci da uocimo znake manipulacije, foliranja, laganja i iskoriscavanja od strane drugog.
I da mu/joj to jasno stavimo do znanja i budemo cvrsti u tome da to necemo dozvoliti da nam se radi.
I u ljubavi i u prijateljstvu mislim da vazi isto.

A ako je prica naseg zivota nesto tipa "uvek me izrade zato sto sam iskren" onda nije problem u drugima nego u nama.
 
i da zaboravih da ne bude nezreo..mama mogu da budem samo sutra svojoj deci
Ajmo ovako onda light child,ako ne po kategorijama...


samostalnog, samouvjerenog, bistrog, i vrlo vrlo sexy muškarca...

Da ima svoje interese

Da se povremeno zanima za moje interese

Da drži do sebe (u svakom pogledu)

Da mu ne treba stup na koji će se naslanjati

Da se ne srami pokazati osjećaje

Da me maaaaaazi

Da ne priča puno koliko me voli, samo neka mu se u očima vidi.. Ali ono, baš VIDI


Da je iskren - ako je loše nek bude loše, ako mu idem na živce nek mu idem na živce, samo nek se ne pekmezi preda mnom jer misli da mora biti dobre volje.

Da zna koliko vrijedi

Mnogo li je ovo?
:D
 
Ajmo ovako onda light child,ako ne po kategorijama...


samostalnog, samouvjerenog, bistrog, i vrlo vrlo sexy muškarca...

Da ima svoje interese

Da se povremeno zanima za moje interese

Da drži do sebe (u svakom pogledu)

Da mu ne treba stup na koji će se naslanjati

Da se ne srami pokazati osjećaje

Da me maaaaaazi

Da ne priča puno koliko me voli, samo neka mu se u očima vidi.. Ali ono, baš VIDI


Da je iskren - ako je loše nek bude loše, ako mu idem na živce nek mu idem na živce, samo nek se ne pekmezi preda mnom jer misli da mora biti dobre volje.

Da zna koliko vrijedi

Mnogo li je ovo?
:D

ccc opet si zaboravila ljudske karakeristike
plus da bude musko a ne pic.kica :)

eh mnogo...mnogo je samo kad biju :lol:
 
Pa lepo ti kažem nastavi samo niz na ovaj spisak da vide ovi naši forumski muškarci da žene točno znaju što žele.:D
A ti duhovne vrednosti ovo,ono,konkretno daj:cool:...

pa rekoh..da radi na svom duhovnom unapredjenju-vera
da voli decu i ima lep odnos sa njima
da je pravi prijatelj,da nije drukara,da ce se naci bilo kome u volji i nevolji

da....sesti sprat ne postoji :lol:
 
Haha, možda je profesionalna deformacija (možda je Korali naučnik):D

mozda ah ko ce to znati gazda Chedo
kez_17.gif
 
Primer za ovu" tipologiju" su paralelne veze:(onaj tko ulazi u takve veze,upravo traži to,pogotovo ako je svaki svaki predstavnik različitog tipa...
Mišljenja sam da Idealnog partnera (muškarca ili ženu) se ne može apriori definirati.


A jedan mi reče:
Ženama treba , nestalan muškarac. Jedan dan odgovoran, drugi dan neodgovoran, nedelju dana uredan, nedelju dana neuredan, sporadično duhovit sporadično nasilan, ponekad načitan ,a ponekad smrdljiv i tako.

Žene ne znaju što žele od muškarca i zato ne mogu biti sretne s konstantno dobrim ili konstantno odgovornim tipom kao što ne mogu biti sretne s konstantno pijanim i neodgovornim.

...сад ми је јасно зашто привлачим цице...:hahaha:

;)
 
Tvrdi moj prijatelj da bi si trebali imati bar 3 muškarca/žene u svom životu. jedan nikako i ni pod koju cijenu ne može zadovoljavati SVE kriterijume...:eek:

Dakle, ~ dilema je sljedeća:
1. karakterni tip - znači onaj tip za kojeg se udaješ/ženiš - nosi te ko kap vode na dlanu i slično
2. intelektualni tip - onaj koji voli,radi isto što i vi, dakle soulmate u razmišljanjima, interesovanja, književnosti, filmovima, humoru i sve ostalo
3. sexualni tip - sve jasno - onaj s kojim se genijalno slažete ali samo na sexualnom planu - tj. pastuh i ništa više:mrgreen:

No ima idruga jedna izreka ~ postoje samo 2 tipa muškarca i žene - oni za kojima luduješ, i oni za koje se udaš.

Znam da bi većina odgovora bilo da hoce kombinaciju i 1,2,3 u jednome.
Ali toga nema...:confused:.

Što mislite o ovome????

A moze i ovako..prvo ludujes za njim..pa se udas a on zamisli..karakteran,intelektualan i sexualan tip....:manikir:
p.s. samo jos da se probudim..mozda kafa pomogne
 
  • Podržavam
Reactions: Zak
Eh, cuj sad. Igrati otvorenih karata ne znaci biti glupavo naivan i pripremati sebe da te neko iskoristi, izmanipulise ili zayebe, gotovo prizivajuci "kick me" reakciju kod partnera.

Mislim da se moze ostati dosledan sebi i biti otvoren i posten prema partneru a da se istovremeno nauci da uocimo znake manipulacije, foliranja, laganja i iskoriscavanja od strane drugog.
I da mu/joj to jasno stavimo do znanja i budemo cvrsti u tome da to necemo dozvoliti da nam se radi.
I u ljubavi i u prijateljstvu mislim da vazi isto.

A ako je prica naseg zivota nesto tipa "uvek me izrade zato sto sam iskren" onda nije problem u drugima nego u nama.

A ko kaze da znaci? :roll: Svasta..ja tvrdim da nisu svi foliranti i lazovi i zao mi je ako mislite da jesu..zao mi je sto ste imali takva iskustva..
 
Tvrdi moj prijatelj da bi si trebali imati bar 3 muškarca/žene u svom životu. jedan nikako i ni pod koju cijenu ne može zadovoljavati SVE kriterijume...:eek:

Dakle, ~ dilema je sljedeća:
1. karakterni tip - znači onaj tip za kojeg se udaješ/ženiš - nosi te ko kap vode na dlanu i slično
2. intelektualni tip - onaj koji voli,radi isto što i vi, dakle soulmate u razmišljanjima, interesovanja, književnosti, filmovima, humoru i sve ostalo
3. sexualni tip - sve jasno - onaj s kojim se genijalno slažete ali samo na sexualnom planu - tj. pastuh i ništa više:mrgreen:

No ima idruga jedna izreka ~ postoje samo 2 tipa muškarca i žene - oni za kojima luduješ, i oni za koje se udaš.

Znam da bi većina odgovora bilo da hoce kombinaciju i 1,2,3 u jednome.
Ali toga nema...:confused:.

Što mislite o ovome????

pojedinicno sam imala sve nabrojano, a u kombinaciji ovako:
kombinejsn 2 i 3, tako da je prstalo na sve strane, moje telo nije bilo moje sem kad je on bio na vise od 1000 km daleko, a glava je samo povremeno priznavala ko joj je vlasnik, bila sam k'o bolesna godinama od njega, tek posle zilion vaznih zivotnih stvari, koje su mi se desile sa drugim muskarcima, sam se odlepila od njega
kombinejsn 1 i 50% od 2 i 50% od 3-sa njim sam odlucila da ostanem i sa njim sam naucila da je ljubav i kad se pored nekog probudis bolesna, a nije te blam, i kad ti je sa njim dosadno nedeljom popodne, a ipak ga volis, i kad je sex dobar, a znas gde se nalazis posle toga, i kad sednete da prebrojite kintu koja vam je ostala do kraja meseca, pa resite da ostatak potrosite na flasu vina i komdome...
kombinaciju sva tri nisam srela i mislim da ne postoji
 

Back
Top