Terry Pratchett

Iskreno,evo da ja malo prekinem hvalospeve,Pratchet je dosadan.....
Nit mi se svidja stil pitanja,koji se uopste ne poklapa sa zanrom nit mi je radnja zanimljiva....
Ima mnogo boljih autora tipa Murkoka i drugih.......
Tako da,previse fame oko Disksveta.....
 
wild_child:
Iskreno,evo da ja malo prekinem hvalospeve,Pratchet je dosadan.....
Nit mi se svidja stil pitanja,koji se uopste ne poklapa sa zanrom nit mi je radnja zanimljiva....
Ima mnogo boljih autora tipa Murkoka i drugih.......
Tako da,previse fame oko Disksveta.....
Da je Pracet dosadan ne bih se slozio.
Da ima jos pisaca koji pisu slicne knjige slozio bih se, ali nemoj da se ponasas kao sam Murkok koji je bio pod uticajem i Tolkien-a i C.S. Lewis-a, pa ih posle blatio kao "ja sam bolji od njih ali me niko ne razumije".
Ali otvori temu o Murkok-u pa mozemo da pricamo o njemu.
 
wild_child:
Tako da,previse fame oko Disksveta.....
Ko dize famu?
Nas par komentarisemo Pratcheta u pozitivnom svetlu i odmah se nadje neko "prosvetljen" da nam otvori oci!
Ne osnivamo nikakav kult vec razmenjujemo misljenja koja su uglavnom pozitivna....za sada.
Pozdrav
 
[/quote]
Cek sad kad vidis Gaspod-a u Pokretnim slikama[/quote]

citam sad Pokretne slike pa cemo videti. :D
koliko vidim Gaspod prica, dok me je Prtljag osvojio bez i jedne jedine rechi. :D
 
diretore:
wild_child:
Iskreno,evo da ja malo prekinem hvalospeve,Pratchet je dosadan.....
Nit mi se svidja stil pitanja,koji se uopste ne poklapa sa zanrom nit mi je radnja zanimljiva....
Ima mnogo boljih autora tipa Murkoka i drugih.......
Tako da,previse fame oko Disksveta.....
Da je Pracet dosadan ne bih se slozio.
Da ima jos pisaca koji pisu slicne knjige slozio bih se, ali nemoj da se ponasas kao sam Murkok koji je bio pod uticajem i Tolkien-a i C.S. Lewis-a, pa ih posle blatio kao "ja sam bolji od njih ali me niko ne razumije".
Ali otvori temu o Murkok-u pa mozemo da pricamo o njemu.

Ma opusteno,ja sam samo rekla svoje misljenje,iz svog iskustva,ukusi su razliciti....nemam nameru da vas ubedjujem i namecem nesto svoje..... :wink:
Ko zna mozda treba opet da probam da citam Pratcheta....treca sretja :lol: :wink:
 
father:
wild_child:
Tako da,previse fame oko Disksveta.....
Ko dize famu?
Nas par komentarisemo Pratcheta u pozitivnom svetlu i odmah se nadje neko "prosvetljen" da nam otvori oci!
Ne osnivamo nikakav kult vec razmenjujemo misljenja koja su uglavnom pozitivna....za sada.
Pozdrav


Glupost....ovo " prosvetljen" je glupi pokusaj sarkazma,a kad kazem fama ne mislim sigurno na vas par vec globalno.. :roll:
 
wild_child:
diretore:
wild_child:
Iskreno,evo da ja malo prekinem hvalospeve,Pratchet je dosadan.....
Nit mi se svidja stil pitanja,koji se uopste ne poklapa sa zanrom nit mi je radnja zanimljiva....
Ima mnogo boljih autora tipa Murkoka i drugih.......
Tako da,previse fame oko Disksveta.....
Da je Pracet dosadan ne bih se slozio.
Da ima jos pisaca koji pisu slicne knjige slozio bih se, ali nemoj da se ponasas kao sam Murkok koji je bio pod uticajem i Tolkien-a i C.S. Lewis-a, pa ih posle blatio kao "ja sam bolji od njih ali me niko ne razumije".
Ali otvori temu o Murkok-u pa mozemo da pricamo o njemu.


Ma opusteno,ja sam samo rekla svoje misljenje,iz svog iskustva,ukusi su razliciti....nemam nameru da vas ubedjujem i namecem nesto svoje..... :wink:
Ko zna mozda treba opet da probam da citam Pratcheta....treca sretja :lol: :wink:

Pa ne znam sta da ti kazem, probaj opet... :wink:
i hvala bogu svako ima prava na svoje misljenje :wink: :wink:
 
sta je ovo?
jesu li svi zaboravili na ovu temu?
jos nisam procitala Pokretne slike, pred kraj sam i odusevljena sam. super su mi Viktor i Dzindzer, sjajno je odradio paralelu sa Holivudom, smejala sam se do suza.
ne mogu da odvojim neku knjigu kao najbolju, svaka je dobra za sebe.
kad li ce u laguni da nabave nove knjige?
 
procitala sam Pokretne slike (napokon) :D.
procitala sam i kratku pricu Troll Bridge.
sve mi je super.
sad se dvoumim da li da uzmem da citam Straza Straza, ili Dobra Predskazanja.
kako niko ne zna da li ce u laguni biti nova izdanja.
:(
 
pa Mort-a cu citati sigurno, ali sad trenutno imam kod sebe jos tri knjige od Terija: Dobra predskazanja, Straza Straza i Oruzane snage, tako da cu prvo njih da procitam.
i jos uvek stojim pri Prtljagu, moj omiljeni lik.
i najvise mi se svidjaju knjige iz serijala sa Rinsvindom. :D
 
0060888857.jpg
 

Back
Top