ТЕРЕЗА КЕСОВИЈА ВОЛИ СРБИЈУ

samo vi kmecite.sad ce tereza da zaradi za barem tri klavira i jednu staru kamenu kucu u sava-centru.dzabe ste sve palili...
Што мало не повучеш Црногорце за корене да нађеш Терезин клавир?Како ће да пева ''Инфиша сан у те'' без подршке отпозади.'ајде,јавите се на конкурс,да и ви једном видите БГ.Један нека баби придржава сисе а други дупе.Публика ће вам после концерта дати и аплауз за џабе.
 
Већ гледам оног што је пјевушијо по Загребу,как насмијан и сретан дјели автограме по Сава центру.
У првом плану еуропског РТС-а,док дотићна фали пућанство и осми излазак на бис.

Mišu je poginuo sin u ratu.
 
Што мало не повучеш Црногорце за корене да нађеш Терезин клавир?Како ће да пева ''Инфиша сан у те'' без подршке отпозади.'ајде,јавите се на конкурс,да и ви једном видите БГ.Један нека баби придржава сисе а други дупе.Публика ће вам после концерта дати и аплауз за џабе.

misko,samo ti placi,zena ce ti garant na koncert.znaci,ima i ti da izfinancirujes jedan dio klavira,ovaj glasovira..
 
Ако дођете вас двојица како бабина испомоћ,ево и мене.Додуше,тешко ћу те препознати али оног ћелавог не могу да пропустим.

ja cu doci kad thomson bude nastupa u sava-centru.znam da ce onda biti barem 99% krajisnika na broju.i ko je famozni celavi...
 
Што мало не повучеш Црногорце за корене да нађеш Терезин клавир?Како ће да пева ''Инфиша сан у те'' без подршке отпозади.'ајде,јавите се на конкурс,да и ви једном видите БГ.Један нека баби придржава сисе а други дупе.Публика ће вам после концерта дати и аплауз за џабе.

Klavir je ispao iz kamiona i otišao u qu*ac, pa se Milo izvinuo i platio ga.
 

Back
Top