ТЕРЕЗА КЕСОВИЈА ВОЛИ СРБИЈУ

Ма све је лијепо,
Но што ако бакути понешеној емоцијама те изливима љубави бг пућанства прескоћи трошна срчка?
Тко ће бити кривац,што мислите?
Што ће рећи међународна заједница,НВО,ЦНН,Вомен ин Блацк?
И то саде кад смо пред вратима?

Ма све је лијепо,
Но што ако бакути понешеној емоцијама те изливима љубави бг пућанства прескоћи трошна срчка?
Тко ће бити кривац,што мислите?
Што ће рећи међународна заједница,НВО,ЦНН,Вомен ин Блацк?
И то саде кад смо пред вратима?
Треба овластити Цитаделу да јој буде старатељ.Њих две би очас испразниле старачке домове по Београду.

Moji roditelji slusaju Terezu, pa me ponekad nerviraju sa "Nono, nono, nono, dobri moj Nono" ali ne moze niko sporiti njen kvalitet. Bolje ona pjeva u osmoj deceniji zivota, no Seka i Ceca u cvijetu mladosti, koje su i u Hrvatskoj daleko slusanije. Kaze mi burazer da se nigdje nije naslusao Arkanove udovice kao u Zagrebu prije par godina :lol:

No ajde sad, ovdje se najmanje govori o muzici.

Ма доћи ће да тражи гаће што су јој украли они неваспитани Ћетници. Безобразници су сликали у њима, након што су уринирали по њеном базену у Конавлима..након тога је рекла - никад више (меко ш) моја нога код смрљивих ћетника кроћит неће..

Ма доћи ће да тражи гаће што су јој украли они неваспитани Ћетници. Безобразниси су сликали у њима, након што су уринирали по њеном базену у Конавлима..након тога је рекла - никад више (меко ш) моја нога код смрљивих ћетника кроћит неће..

Pa nije valjda u Srbiji sve - go četnik .. Četnici nek ne idu na koncert ..

Back