TASOS - u reči i slici

Prošle godine sam letovala na Tasosu i jako mi se svideo.Obišla sam ga celog uzduž i popreko pa sam htela da podelim svoje iskustvo sa vama.
Smeštena sam bila u Limenasu. Izabrala sam ga zato što je najveći i glavni grad ali sada bih svima preporučila Limenariju zato što mi se više svidela i u njenoj blizini se nalaze lepše plaže. Smeštena sam bila u vili Efes Garden. Sve najbolje preporuke za ovu vilu, ni jednog trenutka se nisam pokajala. Ima predivnu baštu sa dva bazena (dečiji i za odrasle), ležaljkama i suncobranima i prirodnim hladom što je meni bilo bitno. U dvorištu još imate letnju kuhinju gde možete da pravite roštilj i uveče da sedite. Vlasnici su jako ljubazni i viđaćete ih samo kada dođu da čiste baze, zalivaju i čiste sobe. Apartmani su čisti, solidno opremljeni. Svaki apartman ima jako lepu terasu. Nastavak sledi...

Kažite mi kako da postavim slike da budu veće.
 

Prilozi

  • IMG_0100.jpg
    IMG_0100.jpg
    57,3 KB · Pregleda: 49
  • IMG_0044.jpg
    IMG_0044.jpg
    53,6 KB · Pregleda: 47
Ljudi,dobar dan.Jeste da je januar ali sunce sija a i agencije izbacile ponude za Tasos.
Inace bila sam u LiMENaSu prosle godine pa se nadam da cu u julu opet posetiti prelepe plaze ovog ostrva.
Imam pitanjce:da li je mozda neko bio u vili EVRIDIKI preko Argusa ili u Victoriji,pa da mi napise utiske ...
ps.da ne znate mozda koja agencija ima ture od 14-15 dana za Tassos??
 
Smeštena sam bila u Limenasu. Izabrala sam ga zato što je najveći i glavni grad ali sada bih svima preporučila Limenariju zato što mi se više svidela i u njenoj blizini se nalaze lepše plaže.


d030.gif
Slazem se u potpunosti, na jugu su lepse plaze, zgodno za ronjenje, simpaticna sela... Osvojila me je juznjacka lepota za sva vremena, tako da od mene jug , Limenarija osvaja prvo mesto za najbolju poziciju na Tasosu
f030.gif
 
Postovani,
toliko ima puno stranica za pretragu vezanih za Tasos. Interesuje me par stvari ali sada nemam dovoljno vremena da pregledam sve i interesuje me sledece:

- Apartmanski hotel Altebaran (Limenaria)
- Vila Panorama (Golden beach)

Sto vise linkova i sto vise slika
 
Prošle godine sam letovala na Tasosu i jako mi se svideo.Obišla sam ga celog uzduž i popreko pa sam htela da podelim svoje iskustvo sa vama.
Smeštena sam bila u Limenasu. Izabrala sam ga zato što je najveći i glavni grad ali sada bih svima preporučila Limenariju zato što mi se više svidela i u njenoj blizini se nalaze lepše plaže. Smeštena sam bila u vili Efes Garden. Sve najbolje preporuke za ovu vilu, ni jednog trenutka se nisam pokajala. Ima predivnu baštu sa dva bazena (dečiji i za odrasle), ležaljkama i suncobranima i prirodnim hladom što je meni bilo bitno. U dvorištu još imate letnju kuhinju gde možete da pravite roštilj i uveče da sedite. Vlasnici su jako ljubazni i viđaćete ih samo kada dođu da čiste baze, zalivaju i čiste sobe. Apartmani su čisti, solidno opremljeni. Svaki apartman ima jako lepu terasu. Nastavak sledi...

Kažite mi kako da postavim slike da budu veće.

Da nisam bio u toj vili pomislio bih da radiš promociju neke turističke agencije.
Zaista mislim da je Efes garden best by varijanta na Tasosu.
 
Pa ja nemam ništa loše da kažem za Efes Garden. Apartmani su standardni, ništa bolji ni gori nego što sam imala priliku da vidim u privatnom smeštaju u Grčkoj za te pare. Ja sam oduševljena dvorištem, baštom i vlasnicima koji su bili jako ljubazni. Obišla sam još par vila koje sam gledala preko drugih agencija i potvrdila sebi da sam izabrali pravu vilu. Sigurno da ima i boljih ali verovatno su im i cene bolje. Valjda sam bila oduševljena što sam najzad dobila terasu na kojoj možeš na miru da popiješ kafu, pošto su mi stalno iznajmljivali apartmane u prizemlju ili bez terase.

Extradann tek sad vidim da se i ti slažeš samnom.
 
PERLA TURS NOVI SAD.

Сине Драгане ,ја био прошле године преко ,,интернешнел лајна,,у хотелу ,,тасос и било је ,,зајебало век,,Препоручујем ову агенцију јер су специјализовани за Тасос,И ,,Перла,,је добра али ја сам алергичан на мачке а тамо их има бар 10 комада,длаке свуда фуј.(мада сам чуо да су их прошле године одстранили)
 
....Pozdrav svima!
Krajem juna idem na Tasos, u Limenas, vila Girios...Aranzman mi je bez hrane, pa me interesuje da li neko moze da mi kaze bilo kakve informacije o hrani, cenama, vili, bilo cemu....Mogu da zakljucim da vecina deli pozitivno misljene...Hvala unapred
 
posto ce nas biti vise na Tasosu, ne bih da me najskuplje na letovanju kosta telefoniranje izmedju nas...
pa me zanima postoji li neka GSM kartica, tipa traje 10 dana...pricas neograniceno u mrezi...i kosta ?....

inace bio sam vec na Tasosu, Golden beach 2006.god. hotel Ioanis, i tada mi je ovaj forum pomogao da prevagnem za Tasos,
sada sam resio da krenem da citam forum od 100. strane i evo me trenutno na 182. strani
 

Back
Top