Tadićeva politika RAZARAJUĆA za jedinstvo Srba i Srpske teritorije

E braco Srbi... Ni jedna stranka ne misli lose za Srbiju! Ali razmisljanja su losa... Samo treba da odlucite sta je bolje..: Na Balkan i u Evropsku uniju... Ili Izdvojen od sveta sa Kinom i Indijom... Cak ni sa Rusijom necemo imati toliko dobre odnose. EU ima MNOOOGO bolje odnose sa Rusijom nego Srbija... A evo ponovo pisem ono sto vecina nas misli!:


"Drago mi je da vidim da nas je sve vise i vise koji smo da Srbija udje u EU...
Moje misljenje je da ako Srbija postane clan EU lakse ce odbraniti Kosovo i Metohiju! Poceticu vas SRS i DSS kao i sve one koji misle da znaju sta je najbolje za Srbiju. KIM nije ni u jednoj organizaciji sem u republici Srbiji. Porede nas sa Svajcarskom... Kao ni ona nije u EU... Pa ajmo da izadjemo i iz Ujedinjenih Nacija i da postanemo kao oni.
Budimo Srbi i branimo Srbiju kao Demokrate. Cak je i Lavrov pozdrao potpisivanje SSP...Rusija je uz DS!
Sramota za SRS i DSS! Nemojte nas braniti izolacijom... Bili smo vec izolovani..


ZA EU I JEDINSTVENU SRBIJU ZA DS I SVE PATRIOTE!"
 
E braco Srbi... Ni jedna stranka ne misli lose za Srbiju! Ali razmisljanja su losa... Samo treba da odlucite sta je bolje..: Na Balkan i u Evropsku uniju... Ili Izdvojen od sveta sa Kinom i Indijom... Cak ni sa Rusijom necemo imati toliko dobre odnose. EU ima MNOOOGO bolje odnose sa Rusijom nego Srbija... A evo ponovo pisem ono sto vecina nas misli!:


"Drago mi je da vidim da nas je sve vise i vise koji smo da Srbija udje u EU...
Moje misljenje je da ako Srbija postane clan EU lakse ce odbraniti Kosovo i Metohiju! Poceticu vas SRS i DSS kao i sve one koji misle da znaju sta je najbolje za Srbiju. KIM nije ni u jednoj organizaciji sem u republici Srbiji. Porede nas sa Svajcarskom... Kao ni ona nije u EU... Pa ajmo da izadjemo i iz Ujedinjenih Nacija i da postanemo kao oni.
Budimo Srbi i branimo Srbiju kao Demokrate. Cak je i Lavrov pozdrao potpisivanje SSP...Rusija je uz DS!
Sramota za SRS i DSS! Nemojte nas braniti izolacijom... Bili smo vec izolovani..


ZA EU I JEDINSTVENU SRBIJU ZA DS I SVE PATRIOTE!"


Pa i sad smo izolovani
 
Sada smo potpisali sporazum i nismo toliko izolovani, vec smo mnogo blizi EU... Makedonija je posle potpisivanja ovog sporazuma smanjila broj ne zaposlenih... A Rumunija je dobila donacije od 25 miljijardi evra...

*** Svi su potpisali, samo za nas to ne valja... Za sta nas ucenjuju?? Za Haskim beguncima? Vec sam ti rekao...
Treba im suditi, za 2 SRPSKA VOJNIKA Koji su videli, ono sto nisu smeli da vide :(
 
Sada smo potpisali sporazum i nismo toliko izolovani, vec smo mnogo blizi EU... Makedonija je posle potpisivanja ovog sporazuma smanjila broj ne zaposlenih... A Rumunija je dobila donacije od 25 miljijardi evra...

*** Svi su potpisali, samo za nas to ne valja... Za sta nas ucenjuju?? Za Haskim beguncima? Vec sam ti rekao...
Treba im suditi, za 2 SRPSKA VOJNIKA Koji su videli, ono sto nisu smeli da vide :(

Niko to ne kaze da ne valja, ali smo to trebali mnogo ranije, pa sto ih nisu uhapsili do sada ako su u Srbiji .OD 2000 Dos je na vlasti . Sta je cekao Batic,Petrovic .Znaci podjednako su krivi!
 
Da i jos nesto za Karposa i ljude poput tebe... Ne znam Brate Srbine za koju si stranku...
Ali drago mi je da imamo bar istu ideju, za EU :) I da se barem tu slazemo... Dugo su nam je obecavali i evo nam sanse... Jeste, da ni ti ni ja nismo videli sta je u sporazumu, ali politika nas je sve podelila... Vreme je da se ujedinimo i napred... Da pokazemo ko je centar Balkana :) Bez koga se ne moze... Ako ne udjemo u EU tesko cemo to pokazati :( Svi imamo isti cilj... EU, sada samo, da li ces sutra ili za 100 god? U tome je podela...
 
Kako da se složiš i sa kim?

Pa vidiš li ovog nepismenog master_of_errors?
Ili je previše lenj ili nepismen.Ili mu je inkvizicija ispirala mozak.
Za njega je ulična priča svo znanje što postoji.

Moram da ti citiram neska101 koji je sasvim realno ocrtao stanje demokratske pameti kod nas.




A sasvim se slažem da treba svi da se ujedinimo.

NNNEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! STANI COVECE!!! STAVICE TE NA IGNORE LISTU!!!!!!!!!!
 

Back
Top