Tadićeva politika RAZARAJUĆA za jedinstvo Srba i Srpske teritorije

Ljudi, dajte da se slozimo, tada smo najjaci!


Kako da se složiš i sa kim?

Pa vidiš li ovog nepismenog master_of_errors?
Ili je previše lenj ili nepismen.Ili mu je inkvizicija ispirala mozak.
Za njega je ulična priča svo znanje što postoji.

Moram da ti citiram neska101 koji je sasvim realno ocrtao stanje demokratske pameti kod nas.

Pre ću ALJBANCA da ukucam u asfalt nego tebi trunku pameti u glavu.


A sasvim se slažem da treba svi da se ujedinimo.
 
Shvaticete da jedino u NATO i u EU imamo sansu da kao narod opstanemo......, ukoliko krenemo drugim putem......., USA i EU ce "pustiti" sve osim Rumuna i Crnogoraca oko nas da nas dokrajce!


Pa dok je ovih tadićevaca ispranog mozga netreba nam niko sa strane.

Uostalom on je i postavljen ovde od strane SAD-a da unese razdor među nas i sprovede u delo Srbe na Srbe.

Sva ta SAD politika je toliko prozirna da je samo slepci više nevide.
 
Pa dok je ovih tadićevaca ispranog mozga netreba nam niko sa strane.

Uostalom on je i postavljen ovde od strane SAD-a da unese razdor među nas i sprovede u delo Srbe na Srbe.

Sva ta SAD politika je toliko prozirna da je samo slepci više nevide.

Nemoj tako mozda su ustase postavile Seselja da to isto uradi Srbe na Srbeili oni koji su nam i Tita doveli...........

Nekako ja verujem onom politicaru ciji su djedovi i pradjedovi ovde krvarili i u ovoj nasoj zemlji kosti polozili.......

Seselj koliko znam nema ni jednog........
 
Nemoj tako mozda su ustase postavile Seselja da to isto uradi Srbe na Srbeili oni koji su nam i Tita doveli...........

Nekako ja verujem onom politicaru ciji su djedovi i pradjedovi ovde krvarili i u ovoj nasoj zemlji kosti polozili.......

Seselj koliko znam nema ni jednog........


Nisam ja radikal po ubeđenju.

Ali nekako mnogo više verujem njemu nego svim ovima zajedno što se ubiše u dokazivanju svog iskonskog patriotizma sa TV-a i novina.

A na delu za ovih zadnjih 8 godina nema ih nigde.
 
Ma ljudi............., trebamo malo drugacije da najzad usmerimo nas "brod"...
Zar niste primetili da sve ono sto smo radili samovoljno nije nam uspelo, ama bas nista nije ispalo kako valja! Nadam se da Kostunica gubi zadnju bitku (CG, KiM....) i bojim se za onaj narod na Kosmetu.., jer gde su god radikali i Crncevic branili Srbe tamo vise nema ni jednog...

Stvarno ulaskom u EU mislim da je najbolja i pocetna faza odbrane Kosmeta....
 
Треба сви да се гнушамо издаје коју ја спровео председник Србије у дело потписиванјем тог несрећног споразума.
pa i ti si jadan ,cemeran i upadljivo glup ali to je moj licni utisak i ne pokusavam da ga nametnem svima kao to tvoje gnusanje .
 
Za razliku od devedesetih kada ako si javno govorio sta mislis a rezimu nije odgovaralo, prolazio s metkom u glavi ili na frontu "po kazni".......

Pa nije tako ajde nabroji koje dobio metak u glavu.
Na front su isli dobrovoljci ,mobilisani rezervisti i vojnici koji su se zatekli
ne svojom voljom, a drugi su pobegli u evropu, sad ovi sto su pobegli vratili se u srbiji , i oni treba meni da govore kako je bilo tesko 90 tih.
Normalno da svi koji su napravili zlocin treba da odgovaraju.
 
Za razliku od devedesetih kada ako si javno govorio sta mislis a rezimu nije odgovaralo, prolazio s metkom u glavi ili na frontu "po kazni".......

mene nisu dirali..a ni moje drugare..i ne samo da sam govorio vec sam ostavljao pune podatke u peticijama usmerenih protiv rezhima i redovno izlazio na demonstracije..u Slobino vreme si mogao da prichash shta ocesh,briga njih,sve su drzali pod kontrolom..:-|
 

Back
Top