Тадић с жалом у гласу казао "све би било другачије да је Србија у нато-у"

Pa sto si ga molio?Kakav si ti to Srbin koji se plasi vojske?Sad ga ne molis,a vidim da ne volis Borisa,zato moli onda Boga da ti se vrati Seselj sa robije pa ga biraj za predsednika...:hahaha:

Ти пишеш као да си под дрогама. Ја нисам молио Бога за издају као ти, нити сам бежао од мобилизације. Борис заслужује доживотну робију и сви који га из власти подржавају у велеиздаји.
 
Патетико. Шешељ је доказао у твом вољеном антисрпском хашком трибуналу да није СРС слала добровољце, него су сви били део ЈНА.

Твоји из дс су требали доживотно да буду на робију због велеиздаје.

Ti si bre nacitan izgleda dosta radikalskim s.....!
SRS je slala dobrovoljce na ratista u Bosni to je dokazano i to je cinjenica!Isli su tamo kao paravojne jedinice i bili pod komandom raznoraznih Seseljevih i Milosevicevih ubica!Arkana,Legije i ostalih.
 
Није се огласио пре кад је прећено боснким овлашћењима. Дошао издајник да обезбеди даљу "демократију" у РС.

Очигледно живети у 19 веку за тебе значи не бити издајник.

Не може се ујединити са издајницима. Доста је било распродаје Србије и свакодневно брујање преко медија антисрпске пропаганде.

Ziveti u 19 veku znaci biti intelektualno zatupljen,ziveti u iluzijama da ce ti neko pomoci a taj ustvari nece! Ovo je 21vek,mi smo u govnima ocajnicki se trudimo da ne potonemo i sad neko na ovoj nesreci i bedi treba da ubira politicke poene i da se svadjamo oko nekih majmuna sto bi malo na foteljicu pa svasta pricaju i izmisljaju! Radikali su izgubili ljude koji su imali iole normalne ideje,sad su ostali sve matori i senilni ljudi.njima treba omladina,nova snaga ljudi sa vizijom oporavka a ne sabani koji se oslanjaju na Ruse kao da Rusi nemaju preca posla nego da vode ovu zemlju! Sve se moze kad se hoce,za ldp,g17+,DSS,NS i nvo se slazem da su izdajnici i da su ljudi samo tu zbog para i to treba pocistiti sa kugle zemaljske,ali ova garnitura sad tj njen manji deo pokusava da spasi ljude,novi rat je jednak iscezavanju naseg naroda i potpuni nestanak! Na stranu jeste DS korumpiran i na strani je sa lopinama iz g17+,ne smeju da se usprotive ni Makedoniji,trpimo svakava sranja od nvo baba ali dzabe nemamo sirok prostor za manevrisanje,ekonomija nam je slaba,vojiska je slaba nemozemo da izdrzimo ratove vise! Cuti i trpi sto te ostali jaci drkaju,moras,ali mi sa domacim sljamom prvo trebao da se obracunamo pa tek onda da razmisljamo o oslobadjanju necega! Za koga da oslobadjam za Miskoviclend,Bekolend? Ovi monopolisti nas drze u saci i zbog njih smo u govnima,oni drze politicare svako ko se usprotivi dobice metak ko Djindjic! Moramo da se sjedinimo i ocistimo nasu zemlju,vi ste matori ljudi niste vise za to a ni za politiku, ali zato omladinu podrzite(ne LDP nego desnicarsku omladinu) a ne podela na kojekakve organizacije i na Srbe DS-ovce,Srbe-radikale i sl,svi smo mi Srbi i treba da radimo na svom napretku i da pomazemo braci! Ovo sto su sad radikali objavili u pecatu to nije patriotski i ne vodi ujedinjenju vec licnom interesu i treba da se sklone vise sa politicke scene kojekakve dede,babe,komunisti i da dodju mladi normalni i racionalni ljudi ni Rusofili,ni Amerofili vec Srbofili!
 
Ти пишеш као да си под дрогама. Ја нисам молио Бога за издају као ти, нити сам бежао од мобилизације. Борис заслужује доживотну робију и сви који га из власти подржавају у велеиздаји.

Izvini ali Seselj zasluzuje robiju,a to je i dobio!A ti sad kukaj do mile volje ovde koliko hoces!
 
Ti si bre nacitan izgleda dosta radikalskim s.....!
SRS je slala dobrovoljce na ratista u Bosni to je dokazano i to je cinjenica!Isli su tamo kao paravojne jedinice i bili pod komandom raznoraznih Seseljevih i Milosevicevih ubica!Arkana,Legije i ostalih.

Ко је гледао суђење Шешељу видео је како је ваше лажи разбио. Антисрпски хашки трибунал нема никаквих доказа против Шешеља и СРС.

Највеће убице и олош су они који су молили да не буде мобилизације и да се не пружи војна помоћ србима преко дрине и на косову.
 
Ti si bre nacitan izgleda dosta radikalskim s.....!
SRS je slala dobrovoljce na ratista u Bosni to je dokazano i to je cinjenica!Isli su tamo kao paravojne jedinice i bili pod komandom raznoraznih Seseljevih i Milosevicevih ubica!Arkana,Legije i ostalih.

Mogao bi malo da odjebes sa tom retorikom da su Srbi zlocinci,Srbi su oduvek bili casni vojnici e sad sto u svakom zitu ima kukolja to je druga stvar i nemozes tako da pricas o svim ljudima koji su se borili tamo!
 
Izvini ali Seselj zasluzuje robiju,a to je i dobio!A ti sad kukaj do mile volje ovde koliko hoces!

Жив је Шешељ, нити ће икад умрети у срцима срба. Ко је пратио суђење видео је какав су олош хашки трибунал и багра која се радовала да иде тамо.
 
Mogao bi malo da odjebes sa tom retorikom da su Srbi zlocinci,Srbi su oduvek bili casni vojnici e sad sto u svakom zitu ima kukolja to je druga stvar i nemozes tako da pricas o svim ljudima koji su se borili tamo!

Pa sta bi mogao reci za one Arkanove,Skorpione i ostale pljackase i bolesnike ?
 
Mogao bi malo da odjebes sa tom retorikom da su Srbi zlocinci,Srbi su oduvek bili casni vojnici!




tacno..........a onda se pojavio glavati potpukovnik......se vika na Ratko yebeni Mladic..............i posrao se na stotine godina istorije srpskog vojevanja i casti.....:think:
 
[/SIZE][/B]


tacno..........a onda se pojavio glavati potpukovnik......se vika na Ratko yebeni Mladic..............i posrao se na stotine godina istorije srpskog vojevanja i casti.....:think:

To je bila odmazda,sto u neku ruku ga i opravdava a u neku i ne! Muslici su prvo popalili okolna sela i pobili Srbe oko Srebrenice pa su lokalci koji su bili u vojisci uz pomoc Mladiceve vojiske izvrsili odmazdu i pobili zlocince!
 
Kako neko moze biti dobar ko strelja nenaoruzanog,zavezanog decaka ?

u skorpionima je jedan lik pobio sve i sta sad njegovi saborci su trebali da zastite muslimane koji su ih dan pre toga hteli pobiti? Daj nemoj biti smesan! Jedan je bio blesav,ostali su mozda bili casni i nisu hteli direktno da prljaju ruke!
 
To je bila odmazda,sto u neku ruku ga i opravdava a u neku i ne! Muslici su prvo popalili okolna sela i pobili Srbe oko Srebrenice pa su lokalci koji su bili u vojisci uz pomoc Mladiceve vojiske izvrsili odmazdu i pobili zlocince!

ae , ne seri........opravdava ga odmazda...........:dash:

pa je pobio u dva dana preko 6000 ljudi.....15 godina nakon genocida , jos nalaze grobnice sa po 500 ljudi..............

toga dana je ratko yebeni glavonja mladic , izvadio onu stvar i popisao se na sve srpske casne vojnike i ratnike od kosova , preko srpskih ustanaka, prvog i drugog svetskog rata..............:dash:
 
u skorpionima je jedan lik pobio sve i sta sad njegovi saborci su trebali da zastite muslimane koji su ih dan pre toga hteli pobiti? Daj nemoj biti smesan! Jedan je bio blesav,ostali su mozda bili casni i nisu hteli direktno da prljaju ruke!

kakva si ti pedercina..........

ceo svet gledao kako stoka tera tri decaka od 16 godina, i jos ih zayebavaju pitanjima da li su nesto yebali.......a kada jedan uplakan kaze da nije, onaj celav bolid se smeje , i kaze...........:" i neces...."

casni ljudi......da bog da ti takvi casni ljudi na kafu dolazili svakog dana i druzili se sa tvojim sinom kao sto su se lepo salili sa ona tri klinca muslimana koja su pobili kao pse pred kamerama
 
ae , ne seri........opravdava ga odmazda...........:dash:

pa je pobio u dva dana preko 6000 ljudi.....15 godina nakon genocida , jos nalaze grobnice sa po 500 ljudi..............

toga dana je ratko yebeni glavonja mladic , izvadio onu stvar i popisao se na sve srpske casne vojnike i ratnike od kosova , preko srpskih ustanaka, prvog i drugog svetskog rata..............:dash:

zanimljivo je da ti i pojedinci u ovoj zemlji moraju da se popisaju na sve Srpsko! Mogu da razumem da neko iz BiH ili Hrvatske hoce da nas zajebe i optuzi za nesto,ali nemogu da razumem bolesne mozgove koji preuvelicavaju zlocine naseg naroda,bore se da se nasi zlocini vide,da se Srbija sto vise unazadi i njene teritorije izgube! Srbija direktno za to nije odgovorna,za to snosi odgovornost Republika Srpska i kvit!:lol:
 
kakva si ti pedercina..........

ceo svet gledao kako stoka tera tri decaka od 16 godina, i jos ih zayebavaju pitanjima da li su nesto yebali.......a kada jedan uplakan kaze da nije, onaj celav bolid se smeje , i kaze...........:" i neces...."

casni ljudi......da bog da ti takvi casni ljudi na kafu dolazili svakog dana i druzili se sa tvojim sinom kao sto su se lepo salili sa ona tri klinca muslimana koja su pobili kao pse pred kamerama

Свака част за ову поруку ... Братунац није оправдање за Сребреницу. Болесни су и једни и други и трећи и сви који су убијали цивиле.
 
zanimljivo je da ti i pojedinci u ovoj zemlji moraju da se popisaju na sve Srpsko! Mogu da razumem da neko iz BiH ili Hrvatske hoce da nas zajebe i optuzi za nesto,ali nemogu da razumem bolesne mozgove koji preuvelicavaju zlocine naseg naroda,bore se da se nasi zlocini vide,da se Srbija sto vise unazadi i njene teritorije izgube! Srbija direktno za to nije odgovorna,za to snosi odgovornost Republika Srpska i kvit!:lol:


a ne ........ne pisam ja na sve sto je srpsko........pa i ja sam srbin, prijatelji su mi mahom srbi, roditelji, deca...............

ali ne mogu da suzdrzim besiku , kada budale pocnu da pravdaju masovna ubistva "u ime srbije".......pa jos , ako su zrtve decaci od 15-16 godina........moram da ga isucem , i da vas zapisam sve , sa ratkom mladicem na celu..............

da ste za bolje.......niste...........:think:
 
kakva si ti pedercina..........

ceo svet gledao kako stoka tera tri decaka od 16 godina, i jos ih zayebavaju pitanjima da li su nesto yebali.......a kada jedan uplakan kaze da nije, onaj celav bolid se smeje , i kaze...........:" i neces...."

casni ljudi......da bog da ti takvi casni ljudi na kafu dolazili svakog dana i druzili se sa tvojim sinom kao sto su se lepo salili sa ona tri klinca muslimana koja su pobili kao pse pred kamerama

bio je jebeni rat,sta ste ljudi ocekivali da ce da ih ponude kaficom? Rekao sam mozda,ali pazi mozda neko od njih,je bio i castan ali nije smeo da se usprotivi!
 
bio je jebeni rat,sta ste ljudi ocekivali da ce da ih ponude kaficom? Rekao sam mozda,ali pazi mozda neko od njih,je bio i castan ali nije smeo da se usprotivi!

Нико ко је убијао цивиле не може бити частан. И свако сме да се супротстави, нема оправдања. Било је пуно часних војника у ЈНА али они који су направили покољ у Сребреници то свакако нису.
 
Свака част за ову поруку ... Братунац није оправдање за Сребреницу. Болесни су и једни и други и трећи и сви који су убијали цивиле.

a ne ........ne pisam ja na sve sto je srpsko........pa i ja sam srbin, prijatelji su mi mahom srbi, roditelji, deca...............

ali ne mogu da suzdrzim besiku , kada budale pocnu da pravdaju masovna ubistva "u ime srbije".......pa jos , ako su zrtve decaci od 15-16 godina........moram da ga isucem , i da vas zapisam sve , sa ratkom mladicem na celu..............

da ste za bolje.......niste...........:think:

U ratu nema mesta ljudskom razumu,ti si barem bio u ratu i trebao bi to da znas jedino ako nisi dezertirao! A politika koju smo vodili pre i sad vidi dokle nas je dovela? Dok nas neko etnicki cisti ti trebas da budes castan? Pitao bih te da li bi bio castan da su ti ubili nedaj boze dete ili unucice,garant bi isto to im uradio!
 
bio je jebeni rat,sta ste ljudi ocekivali da ce da ih ponude kaficom? Rekao sam mozda,ali pazi mozda neko od njih,je bio i castan ali nije smeo da se usprotivi!

Moguce,kao oni ljudi sto su priznali i sto su pokajali pred Haskim tribunalom...Zaboravio sam im imena ... Mada nije im za zaboraviti sta su uradili,ni oprostiti ali su ipak toliko ispali ljudi da su priznali svoj zlocin...
 
Moguce,kao oni ljudi sto su priznali i sto su pokajali pred Haskim tribunalom...Zaboravio sam im imena ... Mada nije im za zaboraviti sta su uradili,ni oprostiti ali su ipak toliko ispali ljudi da su priznali svoj zlocin...

eto vidis,ne moze covek sve nase vojnike popljuvati,ima kukolja svugde ali i casnih ljudi svugde!
 
eto vidis,ne moze covek sve nase vojnike popljuvati,ima kukolja svugde ali i casnih ljudi svugde!

Ne bih se slozio da su casni,ipak su ubijali nevine civile,to nije cast,ali za nijansu bih mogao da ih izdvojim od ovih ostalih zveri,kao i vas koji podrzavate zverstva tih zivotinja...
 
bio je jebeni rat,sta ste ljudi ocekivali da ce da ih ponude kaficom? Rekao sam mozda,ali pazi mozda neko od njih,je bio i castan ali nije smeo da se usprotivi!

rekao si da je jedan pucao ( sto nije istina . a da su drugi bili casni sto se nisu mesali:dash::dash::dash:

kakva mentolska konstrukcija yebote.............:evil:
 

Back
Top