Свиђам се неким девојкама на Баду? И шта сад?

Pusti njih i njihove recepte kako da navatas "ribu".

Nadji neki posao i neguj svoja interesovanja i hobije. Druzi se, naicice neka normalna koja sebe ne smatra ribom. Nikad ne menjaj sebe da bi se svideo "ribi".
I prestani da kukas, ako ista ne podnose to je ocaj.

Obrisi te aplikacije, tamo imas dva tipa zena, ocajne koje niko uzivo nece ( ruzne ili opicene) i one sa bezrazlozno napumpanim egom, svakidasnje "ribe" koje traze nesto nesvakidasnje.
 
Pusti njih i njihove recepte kako da navatas "ribu".

Nadji neki posao i neguj svoja interesovanja i hobije. Druzi se, naicice neka normalna koja sebe ne smatra ribom. Nikad ne menjaj sebe da bi se svideo "ribi".
I prestani da kukas, ako ista ne podnose to je ocaj.

Obrisi te aplikacije, tamo imas dva tipa zena, ocajne koje niko uzivo nece ( ruzne ili opicene) i one sa bezrazlozno napumpanim egom, svakidasnje "ribe" koje traze nesto nesvakidasnje.
Слажем се брате. Хвала ти!
 
@bernardo - Nemam odgovor na tvoje pitanje iz uvodnog posta, jer nemam iskustva sa sajtovima za upoznavanje, ali imam potrebu da te upozorim i gotovo zastitim.
Molim te da budes pazljiv i da dobro razmislis pre nego sto se upustis u odnos sa zenom od 30+, jer je verovatnoca da je takva zena (zena, koja zeli lj. ili s. odnos sa vrlo mladim deckom od 19 god.) teska budaletina i verovatno nije dobra u glavi.

Zgrozila sam se na samu pomisao. :(

Pazi na sebe i cuvaj se. ❤️
 
@bernardo - Nemam odgovor na tvoje pitanje iz uvodnog posta, jer nemam iskustva sa sajtovima za upoznavanje, ali imam potrebu da te upozorim i gotovo zastitim.
Molim te da budes pazljiv i da dobro razmislis pre nego sto se upustis u odnos sa zenom od 30+, jer je verovatnoca da je takva zena (zena, koja zeli lj. ili s. odnos sa vrlo mladim deckom od 19 god.) teska budaletina i verovatno nije dobra u glavi.

Zgrozila sam se na samu pomisao. :(

Pazi na sebe i cuvaj se. ❤️
Скроз се слажем. Ја на то нисам ни помишљао . Хвала ти бамби❣️ пре свега на доброј намери и пријатности у писанију!!
 
Ма ђе бре, брате, таква нека чим тражи скоро дупло млађег од себе мора да нешто није у реду
Sto bi bilo da nije u redu? Ja sam se u tvojim godinama zabavljao sa 30+ devojkama. Da ti pravo kazem i nije neka razlika u bilo cemu, sto se godina tice.
 
Žasu
Mora da ima brkove i gaji neku boleštinu u glavi
cica mica od 30
pa neće da se udaje, samo malo da se sexa i lepo se provede.
Ali da, ipak taj klinac od 19 mora da ima nešto u glavi.
Ја бих паула највише волео да имам девојку и да се волимо. Ово друго не би. Чуш да прчим девојку која ми може бит тетка
 
Ok, tvoj izbor. Respekt.
Ipak sam radoznao, zasto? U kom smislu mislis da moze tetka da ti bude?
Da se ponasa prema tebi kao tetka?
Fizicki?
Ма јок, не то. Него, чудак сам ти ја мало. Много више волим када милујем руку девојци него кад је хватам за гуз. Много више волим загрљаје него пољубаца.

Мени се дигне када је ту много емоција. Без емоција, слабија је жеља за сексом

Плус одрасто сам уз тетке које су сада у 30тима
 
Кад сам први пут кренуо на море ове сезоне, уплатио Тиндер на месец дана.
Сад сам на море 2, још ми није истекла претплата, и синоћ сам растурио једну московљанку захваљујући Тиндеру.

Мада не знам шта би капетан марк рекао да зна да је један другосрбијанац развалио рускињу која подржава Специјалну војну операцију.

Дакле, исплатило се улагање у апп.
 
Ма јок, не то. Него, чудак сам ти ја мало. Много више волим када милујем руку девојци него кад је хватам за гуз. Много више волим загрљаје него пољубаца.

Мени се дигне када је ту много емоција. Без емоција, слабија је жеља за сексом

Плус одрасто сам уз тетке које су сада у 30тима
Pa vidi, sto se 30+ zena tice, one ti vape za romantikom. Vrv su i u proseku romanticnije, na pravi nacin, nego maldje. Jer puno mladjih jos nije naucilo da rascalni strasti i romanticna osecanja, nekmoli da ih posle ponovo spoje u vecu celinu. A to je ljubav i neznost, sposobnost da slojevito razvijas odnos sa drugom stranom. A zato je potrebna zrelost u smislu kapiranja druge strane kao i sebe.
Ok, to sa tetkama, pa neki trip, mogu da skapiram.
 
Ма јок, не то. Него, чудак сам ти ја мало. Много више волим када милујем руку девојци него кад је хватам за гуз. Много више волим загрљаје него пољубаца.
Штс мислиш, шта девојке више воле?
 
Кад сам први пут кренуо на море ове сезоне, уплатио Тиндер на месец дана.
Сад сам на море 2, још ми није истекла претплата, и синоћ сам растурио једну московљанку захваљујући Тиндеру.

Мада не знам шта би капетан марк рекао да зна да је један другосрбијанац развалио рускињу која подржава Специјалну војну операцију.

Дакле, исплатило се улагање у апп.
Деонице!!!€€
(sex)онице£££
 
Pa vidi, sto se 30+ zena tice, one ti vape za romantikom. Vrv su i u proseku romanticnije, na pravi nacin, nego maldje. Jer puno mladjih jos nije naucilo da rascalni strasti i romanticna osecanja, nekmoli da ih posle ponovo spoje u vecu celinu. A to je ljubav i neznost, sposobnost da slojevito razvijas odnos sa drugom stranom. A zato je potrebna zrelost u smislu kapiranja druge strane kao i sebe.
Ok, to sa tetkama, pa neki trip, mogu da skapiram.
Да али знаш да једна нормална жена ако могу тако да се изразим трага за мушкарцем који може да је заштити, да буде уз њу, да може да јој буде као зид и утврђење. Ако нека зрела жена види мене клинца који је иве године завршио школу као зид одбране, неззз

А и гледај. Ја за 10 година имам 29, врхунац снаге и мушкости а она 40+ :/ а ја баш не волим старије -_-
 
Да али знаш да једна нормална жена ако могу тако да се изразим трага за мушкарцем који може да је заштити, да буде уз њу, да може да јој буде као зид и утврђење. Ако нека зрела жена види мене клинца који је иве године завршио школу као зид одбране, неззз

А и гледај. Ја за 10 година имам 29, врхунац снаге и мушкости а она 40+ :/ а ја баш не волим старије -_-
Ne. Normalna zena moze da traga za OSECAJEM sigrnosti pored muskarca. To je ono kad moze da nasloni svoju glavu njemu na rame i prepusti se tim ususkanim osecanjima. Poremecena zena trazi da je muskarac zaista stiti. To je zato sto zivimo u drustvu gde je sigurnost obezbedjena. Nije to kameno doba. Takve zene zapravo treba da izbegavas, ako tragas za zdravim odnosom. A to sta ce biti za 10 god, mislim da se opterecuejs. Upravo sbog tog stava- da treba da obezbedjujes zenama sigurnost a za uzvrat ces dobiti afekciju kroz ekskluzivnost i dugogodisnju sigurnost.
Drugim recima, mozda hoce da se zabavlja sa tobom, a ne da te zeni, i to je sasvim ou kej.
 
Да али знаш да једна нормална жена ако могу тако да се изразим трага за мушкарцем који може да је заштити, да буде уз њу, да може да јој буде као зид и утврђење. Ако нека зрела жена види мене клинца који је иве године завршио школу као зид одбране, неззз

А и гледај. Ја за 10 година имам 29, врхунац снаге и мушкости а она 40+ :/ а ја баш не волим старије -_-
a kad te one štite??
pa posle mora da slušaš :confused: :rotf:
a numeš:zcepanje::hahaha:
 
Да али знаш да једна нормална жена ако могу тако да се изразим трага за мушкарцем који може да је заштити, да буде уз њу, да може да јој буде као зид и утврђење. Ако нека зрела жена види мене клинца који је иве године завршио школу као зид одбране, неззз

А и гледај. Ја за 10 година имам 29, врхунац снаге и мушкости а она 40+ :/ а ја баш не волим старије -_-
За добру свињу нема лоших сплачина, искористи прилику ако ти се укаже .Шта има везе ако је старија, ниси ни ти Бред Пит из 1990 године.

Старија жена може да те брани од насилника.
 
Bernardo, mani se tindera, badua i tih sranja. Ja sam probala tinder, bukvalno nijedno pozitivno iskustvo nemam, 99% njih je tu samo zbog seksa, uglavnom više ima napaljenih muskaraca, ne kazem da ne mozes da nadjes nekoga, ali vrlo tesko... Bolje izadji negde, kreci se u drustvu jer od dejting aplikacija nema vajde, Instagram je moja poslednja granica online upoznavanja i to jedino sa onima koje znam barem iz vidjenja... Savetujem ti da se manes toga, zesca prevara
 

Back
Top