Da li ste bili u vezi sa nekim ko je zauzet?

Naišla sam na netu na ovu temu pa mi se ucinila zanimljivom da i mi ovde prodiskutujemo
Ne bih da pričamo o moralu ,ostavimo to po strani jer znamo svi da se ne treba petljati sa zauzetim, nije u redu, nije pametno, ako vara sa tobom varaće i tebe.Ali, desi se da se sa nekim „poklopite“ skoro u svemu,leptirici u stomaku, seksualna privlacnost i završite kao osoba sa kojom neko vara svog partnera.

Ima li ko iskustava na ovu temu? Vredi li u smislu, ne kaješ se i opet bi?
Kakvi su sve problemi u toj priči i koliko je komplikovano viđati se, koliko je zahtevno, kakva su očekivanja druge strane, kakva su vaša očekivanja ?
eh jesam ali i ja sam bila zauzeta isto.
imali smo zajednički interes
da ostanemo ispod radara.
tako je to trajalo solidnih par godina.
vredi kao iskustvo šta god da proživiš u životu naročito ako nešto korisno naučiš iz te situacije .
logistikom se nisam bavila prepuštala sam muškarcu koji već ume da smuva tuđu ženu pored svoje
može i da organizuje prostor za điha điha.
a mi smo bili u poslovnom odnosu pa nas nije bilo briga da nas ljudi vide zajedno po gradu ....
ali kad su nas nanjušili... :lol:

Ne. Ne umem da lažem. Ne volim da se upetljavam u izmišljotine. Volim da je sve jasno i uvek dostupno. Tražim 100% i dajem 100% sebe u vezi. Ne skupljam ničije mrvice. Ne delim (eto sebična sam). Ne bih čekala da žena zaspe, ode na posao, da bih mogla da pošaljem poruku ili pozovem. Ne bih se uklapala u "ove nedelje sam slobodan u sredu od 15h do 15:30".
A kao najvažnije, ne bih podnela da ja budem ta koja je uništila nečiju porodicu, da budem odgovorna za nečiju tugu.
Toliko slobodnih ljudi na svetu ima... i ja da baš želim neku zauzetu osobu. Ne.

Ne. Ne umem da lažem. Ne volim da se upetljavam u izmišljotine. Volim da je sve jasno i uvek dostupno. Tražim 100% i dajem 100% sebe u vezi. Ne skupljam ničije mrvice. Ne delim (eto sebična sam). Ne bih čekala da žena zaspe, ode na posao, da bih mogla da pošaljem poruku ili pozovem. Ne bih se uklapala u "ove nedelje sam slobodan u sredu od 15h do 15:30".
A kao najvažnije, ne bih podnela da ja budem ta koja je uništila nečiju porodicu, da budem odgovorna za nečiju tugu.
Toliko slobodnih ljudi na svetu ima... i ja da baš želim neku zauzetu osobu. Ne.
Sve ovo pada u vodu ako se zaljubiš.
Sve.

@PerfectOne
Mislim da još uvek mogu da kontrolišem sebe. Ja sam "vlasnik svog mozga". Ne može da me privuče neko ko će varati svoju devojku (ženu), jer mi se ta osobina ne dopada. Isto tako će varati mene jednog dana. Svako ima nešto što ga privlači kod osobe suprotnog pola. Meni je karakter osobe najbitniji.
Naravno govorim u svoje ime. Ne kažem da je to jedino ispravno. Svako sebi kreira život kako misli da je najbolje.

@PerfectOne
Mislim da još uvek mogu da kontrolišem sebe. Ja sam "vlasnik svog mozga". Ne može da me privuče neko ko će varati svoju devojku (ženu), jer mi se ta osobina ne dopada. Isto tako će varati mene jednog dana. Svako ima nešto što ga privlači kod osobe suprotnog pola. Meni je karakter osobe najbitniji.
Naravno govorim u svoje ime. Ne kažem da je to jedino ispravno. Svako sebi kreira život kako misli da je najbolje.
ma sve te razumem. ali nisi vlasnik svog srca ono kuca za kim ono hoće
ja sam takođe svesno orijentisana u vremenu i prostoru. i stojim čvrsto u moralnim okvirima ne tuđa porodica ne zauzet muškarac

ali kažem ti sve ovo pada u vodu kada se ljudi zaljube jedno u drugo
nije važno da li je neko zauzet i koliko je zauzet...
tada im nije važno koga će i koliko povrediti.

ma sve te razumem. ali nisi vlasnik svog srca ono kuca za kim ono hoće
ja sam takođe svesno orijentisana u vremenu i prostoru. i stojim čvrsto u moralnim okvirima ne tuđa porodica ne zauzet muškarac

ali kažem ti sve ovo pada u vodu kada se ljudi zaljube jedno u drugo
nije važno da li je neko zauzet i koliko je zauzet...
tada im nije važno koga će i koliko povrediti.
Razumem šta hoćeš da kažeš, ja jednostavno ne mogu. Biće da sam "teška". Naređujem svom srcu i mozgu :) i tako najbolje funkcionišem. Nagledala se svega i svačega i prošla kroz mnogo toga. To ne bih bila ja. ;)

Razumem šta hoćeš da kažeš, ja jednostavno ne mogu. Biće da sam "teška". Naređujem svom srcu i mozgu :) i tako najbolje funkcionišem. Nagledala se svega i svačega i prošla kroz mnogo toga. To ne bih bila ja. ;)
Ha ha poznavao sam jednu koja je mislila da naređuje srcu i mozgu i ostalim organima.I onda je jednog dana muž zatiče u krevetu sa svojim kolegom sa posla, koji uzgred budi rečeno nije ni izgledao nešto. I to saznaju svi u kraju, muž oboli od nerava i kroz neko vreme vrši samoubistvo. Ona živi dalje, ali sa belegom...
Nauk: ne naređujte nikome, svetaca nema, svi smo od krvi i mesa...

Ha ha poznavao sam jednu koja je mislila da naređuje srcu i mozgu i ostalim organima.I onda je jednog dana muž zatiče u krevetu sa svojim kolegom sa posla, koji uzgred budi rečeno nije ni izgledao nešto. I to saznaju svi u kraju, muž oboli od nerava i kroz neko vreme vrši samoubistvo. Ona živi dalje, ali sa belegom...
Nauk: ne naređujte nikome, svetaca nema, svi smo od krvi i mesa...
Ja govorim u svoje ime. Sebe poznajem odlično. Postoje stvari koje sebi ne bih dozvolila.
Ne osuđujem, samo ja nisam za to.

Back