Stvari koje muškarci ne razumeju

Pripadnici jačeg pola ne shvataju kod žene, šta sve? PMS, cipele, tračarenje....
I koliko vas to nervira?
1. Kade te toj spuca...nemo sam da vrčiš nad mene sve ostalo je kakoj treba...
2. Ako ćeš kupuješ, uzni čitav šleper što se mene tiče, al za svojie novci...
3. A za ovoj me zabole stojko....koje god da govoriš istoj ti se 'fata...:rotf:
Eto problem rešen!!!:D
 
Svaki ali svaki decko mi je zamerio komlikovanost...a meni nikada nije bilo jasno u cemu se do djavola ogledala ta silna komplikovanost:besna:...da su mi bar kazali pa da probam da je promenim u neku njima jasnu jednostavnost:cistinaocare:

Dobar deo njih je zamerao zasto moram da se smeskam svima...pa ko ti je ovaj a ko je bio onaj pre njega...kao da smo mi hodajuci flert:flert:

Zamerali su i soping, bivse momke koji su ostali u mom zivotu kao prijatelji, mrznju prema horor filmovima...uh ima dosta toga:dash:
 
2946glj.jpg


z:lol:
 
Ne razumeju fine signale, nego sve mora da im se nacrta. Uz crtez treba da ide i detaljno objasnjenje koje treba da sadrzi najmanje 1. uvodne napomene 2. detaljan sadrzaj predmetnog izlaganja 3. zakljucak. Sve manje od toga vodi do cuvence recenice "a sto lepo nisi tako rekla"...

A kad posle takvog iskustva, preventivno krenes da im crtas, e onda kazu da mnogo pricas i da ih gnjavis sa bespotrebnim objasnjenjima :roll: z:hm:
 
Da, bas tim recima :D
Kako je moguce imati toliko podudarnosti u toliko velikom uzorku populacije!
A stvari se zapravo, resavanjem, pojednostavljuju, a odlaganjem komplikuju.
Uopste ne razumete.

Pa moguce su tolike podudarnosti zato sto jednostavno nismo isti.
Priroda nas je takvima odredila i ne vredi se tu mnogo nervirati.
Teskoca je u tome sto zene cesto ne zele da rese problem, nego samo da beskrajno pricaju i pricaju i pricaju o njemu, sto muskrace izuzetno nervira.
A u zajednickom zivotu cesto ne vidimo probleme na isti nacin, niti im dajemo istu vaznost, posebno problemom ne smatramo kad zene umisle da nesto sto smo rekli ili uradili ima neko peto, potpuno drugacije znacenje od onoga koje je ocigledno.
Muskarci uglavnom ne umeju da govore u rebusima i izokola. To sto smo rekli uglavnom bas to i znaci.
 
Podsetila me ova tema na tekst koji sam pre neki dan citala i smejala se :D

"Profesor je objašnjavao svojim učenicima kako imenice u španskom jeziku za razliku od engleskog imaju ženski i muški rod.

„Kuća je na primer ženskog roda“: la casa“
„Olovka je međutim muškog roda: el lapiz“

Jedan od učenika upitao je: „Kog roda je kompjuter?“

Umesto da im da odgovor učitelj je podelio razred u dve grupe, mušku i žensku i rekao im da odluče da li bi kompjuter trebalo da bude muškog ili ženskog roda. Svakoj grupi zadao je da navede 4 razloga za njihovo objašnjenje.

Muška grupa je odlučila da kompjuter svakako treba da bude ženskog roda (la computadora) zbog tog što:

1. niko sem njihovih tvoraca ne razume njihovu logiku
2. jezik kojim komuniciraju sa ostalim kompjuterima nerazumljiv je svim ostalima
3. i najmanja greška ostaje uskladištena u njihovoj memoriji zbog mogućeg kasnijeg vraćanja
4. od momenta kada se vežeš za nju shvataš da trošiš pola svoje plate na nju

(ovo postaje još bolje)

Ženska grupa je međutim odlučila da bi kompjuter trebao da bude muškog roda (el computador)jer:

1. da bi bilo šta uradila sa njim moraš da ga upališ (napališ)
2. imaju mnogo memorije, a i dalje ne umeju da razmišljaju sami za sebe
3. bi trebalo da su tu da rešavaju probleme, ali pola vremena oni sami predstavljaju problem
4. čim se vežeš za jednog shvatiš da bi da si malo sačekala mogla da imaš bolji model

He, he, he!!! Šta vi kažete, koja je komparacija bolja

kompjuter = žena ili
kompjuter = muškarac"
 
Pa moguce su tolike podudarnosti zato sto jednostavno nismo isti.
Priroda nas je takvima odredila i ne vredi se tu mnogo nervirati.
Teskoca je u tome sto zene cesto ne zele da rese problem, nego samo da beskrajno pricaju i pricaju i pricaju o njemu, sto muskrace izuzetno nervira.
A u zajednickom zivotu cesto ne vidimo probleme na isti nacin, niti im dajemo istu vaznost, posebno problemom ne smatramo kad zene umisle da nesto sto smo rekli ili uradili ima neko peto, potpuno drugacije znacenje od onoga koje je ocigledno.
Muskarci uglavnom ne umeju da govore u rebusima i izokola. To sto smo rekli uglavnom bas to i znaci.

:worth::worth::worth:
:super:
 

Back
Top