Stvari koje muškarci ne razumeju

Pripadnici jačeg pola ne shvataju kod žene, šta sve? PMS, cipele, tračarenje....
I koliko vas to nervira?

Ne mora da shvati, dovoljno je da iscoolira, ne ocekujem da razume sve to, cak me pre nervira kad sve analizira i hoce da zna. O trudnoci i porodjaju je znao vise od mene :zstidljivko:. O bebama isto tako, bar o prvoj, s drugom sam se nekako snasla. Kupovinu uvek iscoolira i kad preteram , tako da nemam mnogo razloga za nerviranje, a i on zna sta valja a sta ne da chacka.:roll:
 
Pripadnici jačeg pola ne shvataju kod žene, šta sve? PMS, cipele, tračarenje....
I koliko vas to nervira?
Mnogo mnogo mnogo... mislim da ne vredi upustati se i objasnjavati im da je to kod nas jednostavno tako...Cude se kad posle dva sata pricanja na tel kazem: pa dobro vidimo se sutra da se ispricamo...kaze pa zar se niste sad ispricale? ccccc svasta....Pa taj PMS... boze kad me snadje ne zelim da mi se priblizi ni na 50 metara...Oni to tesko kapiraju...sta cemo...
 
Opet te famozne podele...zene su komplikovane, muskarci jednostavni...bla bla..:roll:

Zensko sam pa opet ne razumem PMS i zensko istresanje na druge, tracarenje i sl. rabote...:rtfm:

U svima nama postoji muski i zenski princip (jing jang) ..a od xy faktora zavisi koji prevladuje itd...

Tako da nisi svi muskarci jednostavni niti su sve zene komplikovane..nisu svi muskarci zenskarosi a jos manje su sve zene svetice...
 
Opet te famozne podele...zene su komplikovane, muskarci jednostavni...bla bla..:roll:

Zensko sam pa opet ne razumem PMS i zensko istresanje na druge, tracarenje i sl. rabote...:rtfm:

U svima nama postoji muski i zenski princip (jing jang) ..a od xy faktora zavisi koji prevladuje itd...

Tako da nisi svi muskarci jednostavni niti su sve zene komplikovane..nisu svi muskarci zenskarosi a jos manje su sve zene svetice...

ovo poslednje boldujem. sto su starije ludje su.... potpisujem iskustveno :roll:
 

Back
Top