Strejt parada u subotu 12. Septembra

izgleda da sam sam zastranio...više ni ne znam ko sam :confused:

to za bi - paradu je izvrsna ideja. Pošto to do sada nikome nije palo na um u naprednoj Evropi time bismo im pokazali sopstvenu naprednost... A mogla bi i da se napravi strejt-gej parada, ali samo sa strejterima koji nemaju ništa protiv gejova...
 
izgleda da sam sam zastranio...više ni ne znam ko sam :confused:

to za bi - paradu je izvrsna ideja. Pošto to do sada nikome nije palo na um u naprednoj Evropi time bismo im pokazali sopstvenu naprednost... A mogla bi i da se napravi strejt-gej parada, ali samo sa strejterima koji nemaju ništa protiv gejova...

To je zato sto si citao moje teme gde sam postowao one sexy shemale, i gledao prewishe moje slike u koje se zaljubljuju i muski i zenski :heart:
z:D
 
Owa lewo mi se swidja :rumenko:

Ona je devojka u vezi... :rumenko:

Ne ja sam najjaci, ja sam wodja rada, i sam mogu da prebijem jedno 100 owih bolesnika
STOP HETERO PARADI!!!!
Sad tjemo da se udruzimo ****** i nawijaci.
to sto rade u swojoj sobi je ok, ali nema razloga da iznose to i kware nasu detzu zD:

Ahahahahaha vazi mali, jesi kako nisi... :mrgreen:

a ako krenu da biju i emoe yebo si jeza u ledja Bratislave :think::sad2:

Mislice da je gej, a on se nece paziti, mali jadan nezashticen :sad2: :( :cry:
 
Poslednja izmena od moderatora:
pa ti ovde imas problema sa svojom sex orijentacijom.... vidis da si zbunjen.... a ovaj gore ce da ti prepomogne..... samo treba da odlucis, dal ces biti mama ili tata....:rotf:
Ja sam okoreli batinas z:D
Ja sam protiw i jednih i drugih z:D
Ali ipak preferiram dewojke- na twoju zalost, Sta sada i ti tjes da mi budes obozawaotz?
sorry obozawaotze regrutujem samo na ljubaw i sex, mozes pogledati da su wrlo zainteresowani tamo za mene :think:
z:D
 
Ja sam okoreli batinas z:D
Ja sam protiw i jednih i drugih z:D
Ali ipak preferiram dewojke- na twoju zalost, Sta sada i ti tjes da mi budes obozawaotz?
sorry obozawaotze regrutujem samo na ljubaw i sex, mozes pogledati da su wrlo zainteresowani tamo za mene :think:
z:D

pozabavi se dete pravopisom, pa onda pocni da pises kako si batinas.... do tada pici na LJ i S mozda ti pomognu oko tvog problema... :rotf:
 
:think: A da lepo izadju svi i hetero i homo i trans i biseks i ostali pa da rusimo vlast.

e ti si najpametniji ovde,dok se mi svadjamo ko treba s kim da deli krevet,nama svima prolazi zivot tako sto nas ovi na vlasti potkradaju.Glupi smo mi,samo nam malo bace zar,a mi od toga napravimo pozar,a "poglavice" se posle odvoje i prisvajaju nase,ali to nije bitno,bitno je da li neki tamo Pera spava sa sekom ili batom,ma sta me briga,obrazujmo se,znanje je moc,da bi sutra mogli da uticemo na nasu buducnost i buducnost nasih narastaja,mislim na sve ljude ovde bez obzira da li vole crnu ili belu cokoladu:brus:
 

Back
Top